Komodity a deriváty - komerční prezentace

Komerční prezentace

Pokud investujete do akcií nebo dluhopisů, zvažte investici do managed futures. Praxe bank, pojišťoven či fondů a teoretické studie renomovaných firem a univerzit dokazují, že investování do managed futures vedle akcií či dluhopisů má pozitivní vliv na vaše portfolio. Můžete dosáhnout snížení rizika i zvýšení výnosu.

Co to je managed futures? Managed futures je správa vašich peněz (asset management) profesionálním manažerem na trzích futures kontraktů. Obchody probíhají s futures kontrakty nebo opcemi na měny, dluhopisy, akciové indexy nebo komodity. Obchody mohou být jak krátkodobé či intradenní, tak dlouhodobé poziční.

Růst zájmu o managed futures v poslední době má jednu hlavní příčinu. Mnoho akciových investorů poznalo, že akcie patří k nejvýnosnějším investicím pouze v dlouhém období a krátkodobě jsou vysoce riskantní. Dlouhé období se pro mnoho lidí ukazuje jako příliš dlouhé. Akcie od roku 2000 zažily nejhorší pád od roku 1929 a i přes růst v posledních měsících analytici nepředpovídají návrat býčího trendu z 90. let, kdy běžné výnosy dosahovaly dvouciferných čísel. Naopak, mnoho renomovaných firem odhaduje, že výnosy akcií budou ještě mnoho let stagnovat. Historické statistiky tyto odhady potvrzují, protože po tak výrazném propadu nikdy ihned nezačal silný růstový trend, ale nastala "doba ledová", kdy akciové kurzy i přes několikaměsíční růstové trendy (jakého jsme svědky například nyní) poté stejnou dobu klesaly a dlouhodobě tedy stagnovaly. Právě v tomto obtížném investičním prostředí ukazují své výhody managed futures.

V každém investičním prostředí se vyplatí investovat do jiných instrumentů. Devadesátá léta 20. století byla obdobím akcií, poslední roky přály dluhopisům. Jaké budou zajímavé investiční instrumenty pro dalších 5 - 10 let? Svět se začíná orientovat na tzv. investice orientované na absolutní výnos. Příkladem mohou být například managed futures.

Chcete se dozvědět více o managed futures? Vyžádejte si další informace u společnosti Colosseum, a.s.

|nove_z| |nejctenejsi_z| |vybrane_z|

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688