Czech currency rates (CZK)

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Exchange rates European Central Bank

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Eura za jednotlivé měny, jedno Euro koupíte za Kurz.
 
27.3.2017  24.3.2017  23.3.2017  22.3.2017  21.3.2017  historie
 Country Code UnitRate ECB Rate ECB Rate ECB 
23.3Change24.3Change27.3 
 Australian Dollar AUD 1.4132+0.35%1.4182+0.56%1.4261 
 Brazilian Real BRL 3.3608+0.71%3.3845+0.40%3.3980 
 Canadian Dollar CAD 1.4387+0.42%1.4448+0.61%1.4536 
 Croatian Kuna HRK 7.4178+0.03%7.4198+0.27%7.4395 
 Czech Koruna CZK 27.02100.00%27.02100.00%27.0210 
 Danish Krone DKK 7.4356+0.03%7.4378+0.03%7.4404 
 Great Britain Pound GBP 0.8627+0.38%0.8660-0.23%0.8640 
 Hong Kong Dollar HKD 8.3780+0.18%8.3933+0.78%8.4584 
 Hungary Forint HUF 309.2200+0.19%309.8100+0.13%310.2100 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 7.4268+0.19%7.4406+0.66%7.4895 
 Indian Rupee INR 70.6095+0.06%70.6520+0.23%70.8170 
 Indonesian Rupiah IDR 14363.72+0.25%14399.28+0.60%14486.06 
 Israeli New Shekel ILS 3.9322+0.06%3.9347+0.04%3.9363 
 Japan Yen JPY 119.3600+0.61%120.0900-0.13%119.9300 
 Malaysian Ringgit MYR 4.7771+0.06%4.7800+0.53%4.8055 
 Mexican Peso MXN 20.5962-0.82%20.4282+0.31%20.4918 
 New Zealand Dollar NZD 1.5303+0.64%1.5401+0.10%1.5416 
 Norwegian Kroner NOK 9.1478+0.34%9.1793+0.43%9.2188 
 Philippine Peso PHP 54.3090-0.10%54.2540+0.48%54.5160 
 Poland Zloty PLN 4.2685+0.02%4.2695-0.13%4.2641 
 Russian Rouble RUB 62.2001-0.83%61.6859+0.29%61.8655 
 Singapore Dollar SGD 1.5086+0.27%1.5126+0.15%1.5149 
 South African Rand ZAR 13.4933-0.09%13.4816+2.07%13.7610 
 South-Korean Won KRW 1207.380+0.25%1210.370-0.20%1207.950 
 Swedish Krona SEK 9.5095+0.29%9.5373+0.14%9.5503 
 Switzerland Franc CHF 1.0700+0.17%1.0718-0.05%1.0713 
 Thai Baht THB 37.3200+0.09%37.3530+0.14%37.4040 
 United states Dollar USD 1.0786+0.18%1.0805+0.78%1.0889 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Út   9:24  Technická analýza: Kurz eurodolaru testoval hodnotu 1,09 Patria (Patria Online)
Út   8:47  US: Ocenenie amerických akcií je prehnané STOX.CZ (Grant Capital)
Út   8:32  Úterní obchodní seance 28. 3. 2017 Grant Capital (Grant Capital)
Po 22:01  Wall Street Closing Bell & výhled na 28. 3. 17 Grant Capital (Grant Capital)
Po 15:35  ETP: Objem a likvidita u ETF STOX.CZ (Grant Capital)
Po 13:30  Americký dolar klesá na čtyřměsíční minima! STOX.CZ (Grant Capital)
Po   9:45  Korunový exit proběhne nejspíše v květnu Research (Česká spořitelna)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688