Czech currency rates (CZK)


Exchange rates European Central Bank

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Eura za jednotlivé měny, jedno Euro koupíte za Kurz.
 
24.5.2017  23.5.2017  22.5.2017  19.5.2017  18.5.2017  historie
 Country Code UnitRate ECB Rate ECB Rate ECB 
22.5Change23.5Change24.5 
 Australian Dollar AUD 1.5049-0.73%1.4939+0.21%1.4970 
 Brazilian Real BRL 3.7029-0.84%3.6718-0.75%3.6442 
 Canadian Dollar CAD 1.5174-0.46%1.5104+0.03%1.5109 
 Croatian Kuna HRK 7.4415-0.12%7.4323-0.06%7.4280 
 Czech Koruna CZK 26.4880-0.02%26.4830-0.08%26.4630 
 Danish Krone DKK 7.4432+0.01%7.4440-0.03%7.4415 
 Great Britain Pound GBP 0.8635+0.13%0.8646-0.14%0.8634 
 Hong Kong Dollar HKD 8.7533-0.22%8.7337-0.18%8.7182 
 Hungary Forint HUF 308.6500-0.06%308.4800-0.12%308.1100 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 7.7457-0.23%7.7277-0.20%7.7119 
 Indian Rupee INR 72.5570+0.31%72.7795-0.44%72.4575 
 Indonesian Rupiah IDR 14926.00-0.07%14916.24-0.13%14896.20 
 Israeli New Shekel ILS 4.0269-0.10%4.0229-0.12%4.0179 
 Japan Yen JPY 125.1800-0.45%124.6200+0.43%125.1500 
 Malaysian Ringgit MYR 4.8395-0.50%4.8152-0.21%4.8052 
 Mexican Peso MXN 20.9641-0.42%20.8753-0.39%20.7940 
 New Zealand Dollar NZD 1.6120-1.18%1.5929-0.13%1.5908 
 Norwegian Kroner NOK 9.3723+0.04%9.3760+0.09%9.3843 
 Philippine Peso PHP 55.8630-0.06%55.8320+0.20%55.9440 
 Poland Zloty PLN 4.1927+0.13%4.1980-0.27%4.1867 
 Russian Rouble RUB 63.7417-0.60%63.3563-0.32%63.1545 
 Singapore Dollar SGD 1.5581-0.08%1.5569-0.19%1.5539 
 South African Rand ZAR 14.8198-0.08%14.8080-2.10%14.4977 
 South-Korean Won KRW 1256.080+0.35%1260.510-0.30%1256.700 
 Swedish Krona SEK 9.7895-0.50%9.7403+0.02%9.7418 
 Switzerland Franc CHF 1.0911+0.01%1.0912+0.16%1.0929 
 Thai Baht THB 38.6420-0.22%38.5570-0.27%38.4540 
 United states Dollar USD 1.1243-0.25%1.1215-0.20%1.1193 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Čt   9:35  Trh dluhopisů je předzvěstí obratu rychle rostoucího Eura STOX.CZ (Grant Capital)
Čt   8:17  Čtvrteční obchodní seance 25. 5. 2017 ---- OPEC Meeting - Vídeň Grant Capital (Grant Capital)
St 22:04  Wall Street Closing Bell & výhled na 25. 5. 17 Grant Capital (Grant Capital)
St 15:50  SNAP - Jak zůstat před Instagramem? STOX.CZ (Grant Capital)
St 14:28  Kurzovní lístek ČNB na středu 24.05.2017 Redakce (Kurzy.cz)
St 10:06  Snapchat - Jak zůstat před Instagramem? STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688