Czech currency rates (CZK)


Exchange rates European Central Bank

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Eura za jednotlivé měny, jedno Euro koupíte za Kurz.
 
30.6.2017  29.6.2017  28.6.2017  27.6.2017  26.6.2017  historie
 Country Code UnitRate ECB Rate ECB Rate ECB 
28.6Change29.6Change30.6 
 Australian Dollar AUD 1.4986-0.79%1.4868-0.11%1.4851 
 Brazilian Real BRL 3.7632-0.41%3.7476+0.33%3.7600 
 Canadian Dollar CAD 1.4888-0.14%1.4867-0.55%1.4785 
 Croatian Kuna HRK 7.4128-0.00%7.4125-0.03%7.4103 
 Czech Koruna CZK 26.3260-0.10%26.3000-0.39%26.1970 
 Danish Krone DKK 7.4366+0.00%7.4367-0.00%7.4366 
 Great Britain Pound GBP 0.8852-0.60%0.8799-0.06%0.8793 
 Hong Kong Dollar HKD 8.8759+0.39%8.9107-0.04%8.9068 
 Hungary Forint HUF 309.5400+0.17%310.0600-0.35%308.9700 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 7.7348+0.08%7.7412-0.03%7.7385 
 Indian Rupee INR 73.4345+0.38%73.7130+0.04%73.7445 
 Indonesian Rupiah IDR 15160.03+0.38%15216.95-0.05%15209.34 
 Israeli New Shekel ILS 4.0040-0.36%3.9894-0.02%3.9888 
 Japan Yen JPY 127.5300+0.83%128.5900-0.65%127.7500 
 Malaysian Ringgit MYR 4.8922+0.16%4.9002-0.03%4.8986 
 Mexican Peso MXN 20.4344+0.17%20.4700+0.56%20.5839 
 New Zealand Dollar NZD 1.5648+0.02%1.5651-0.62%1.5554 
 Norwegian Kroner NOK 9.6020-0.33%9.5700+0.01%9.5713 
 Philippine Peso PHP 57.5180+0.33%57.7060-0.23%57.5750 
 Poland Zloty PLN 4.2375+0.27%4.2489-0.54%4.2259 
 Russian Rouble RUB 67.9014-0.88%67.3005+0.36%67.5449 
 Singapore Dollar SGD 1.5752-0.01%1.5751-0.26%1.5710 
 South African Rand ZAR 14.8080+0.12%14.8261+0.63%14.9200 
 South-Korean Won KRW 1300.610+0.27%1304.080+0.04%1304.560 
 Swedish Krona SEK 9.7780-0.58%9.7215-0.84%9.6398 
 Switzerland Franc CHF 1.0913+0.20%1.0935-0.05%1.0930 
 Thai Baht THB 38.6750+0.29%38.7870-0.11%38.7440 
 United states Dollar USD 1.1375+0.33%1.1413-0.01%1.1412 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Pá 16:27  Týden technicky: Euro Draghimu nevěří Patria (Patria Online)
Pá 14:20  Kurzovní lístek ČNB na pátek 21.07.2017 Redakce (Kurzy.cz)
Pá 11:06  Analytici: Euro by mohlo posílit k 1,2 USD do konce roku Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
Pá   8:16  Páteční obchodní seance 21. 7. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688