Czech currency rates (CZK)


Exchange rates International Monetary Fund

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
17.11.2017  16.11.2017  15.11.2017  14.11.2017  13.11.2017  historie
 Country Code UnitRate MMF Rate MMF Rate MMF 
15.11Change16.11Change17.11 
 Algerian Dinar DZD 162.0570-0.08%161.9200+0.02%161.9450 
 Australian Dollar AUD 1.8633-0.40%1.8558+0.38%1.8629 
 Bahraini Dinar BHD 0.5313-0.26%0.5299+0.12%0.5305 
 Botswana Pula BWP 14.9676-0.37%14.9128-0.93%14.7743 
 Brazilian Real BRL 4.6384-0.26%4.6263+0.04%4.6282 
 Brunei Dollar BND 1.9200-0.39%1.9125-0.10%1.9106 
 Canadian Dollar CAD 1.8047-0.48%1.7961+0.42%1.8036 
 Colombian Peso COP 4262.410-0.02%4261.410-0.15%4255.100 
 Danish Krone DKK 8.8817+0.31%8.9095-0.09%8.9011 
 Europe Euro EUR 1.1934+0.32%1.1972-0.08%1.1962 
 Great Britain Pound GBP 1.0729-0.42%1.0684+0.06%1.0691 
 Hungary Forint HUF 372.1680+0.33%373.3820-0.00%373.3770 
 Chilean Peso CLP 890.9800-0.05%890.5120-0.12%889.4740 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.3733-0.23%9.3518+0.09%9.3600 
 Iceland Krona ISK 146.3660-0.30%145.9280-0.13%145.7360 
 Indian Rupee INR 92.3617-0.37%92.0200-0.57%91.4938 
 Indonesian Rupiah IDR 19129.70-0.27%19078.50-0.04%19071.70 
 Israeli New Shekel ILS 4.9905-0.51%4.9648+0.01%4.9651 
 Japan Yen JPY 160.3120-0.64%159.2880+0.04%159.3520 
 Kazakhstan Tenge KZT 470.1130-0.36%468.4080+0.07%468.7290 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4269-0.26%0.4258+0.12%0.4263 
 Libyan Dinar LYD 1.93240.00%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 48.2674-0.59%47.9830-0.10%47.9368 
 Mexican Peso MXN 27.1662-0.80%26.9483-0.67%26.7690 
 Nepalese Rupee NPR 147.8920-0.57%147.0420+0.29%147.4720 
 New Zealand Dollar NZD 2.0534+0.04%2.0543+0.12%2.0568 
 Norwegian Kroner NOK 11.6364-0.66%11.5596+0.55%11.6228 
 Omani Rial OMR 0.5433-0.26%0.5419+0.12%0.5425 
 Pakistan Rupee PKR 148.9850-0.26%148.6010+0.12%148.7820 
 Philippine Peso PHP 72.2606-0.31%72.0352-0.28%71.8355 
 Poland Zloty PLN 5.0705-0.06%5.0674+0.14%5.0744 
 Qatari Rial QAR 5.1431-0.26%5.1297+0.12%5.1358 
 Russian Rouble RUB 85.1281-0.69%84.5409-0.48%84.1383 
 Saudi Riyal SAR 5.2985-0.26%5.2847+0.12%5.2910 
 Singapore Dollar SGD 1.9200-0.39%1.9125-0.10%1.9106 
 South African Rand ZAR 20.3157-0.71%20.1720-2.15%19.7384 
 South-Korean Won KRW 1580.370-0.63%1570.470-0.81%1557.820 
 Sri Lanka Rupee LKR 217.0360-0.15%216.7160+0.13%216.9910 
 Swedish Krona SEK 11.8490+0.10%11.8607+0.07%11.8694 
 Switzerland Franc CHF 1.3939+0.37%1.3990+0.07%1.3999 
 Thai Baht THB 46.6849-0.35%46.5209-0.35%46.3592 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.5422-0.39%9.5049-0.01%9.5035 
 Tunisian Dinar TND 3.5343-0.47%3.5176+0.02%3.5183 
 United states Dollar USD 1.4129-0.26%1.4092+0.12%1.4109 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.1890-0.26%5.1755+0.12%5.1817 
 Venezuelan Bolivar VEB 14.0940-0.26%14.0573+0.12%14.0741 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Po   8:49  Euro se ocitlo dnes po ránu pod tlakem ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:49  Koruna se drží nad 25,50 EUR/CZK ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:49  Ranní glosa: Krach německých koaličních jednání potápí euro ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:39  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 20.11.2017 Akcenta (AKCENTA CZ)
Po   8:24  Pondělní obchodní seance 20. 11. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
So   9:00  Dividendy do zahraničí a platby do rozpočtu EU nechaly běžný účet v deficitu Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Pá 22:00  Wall Street Closing Bell & výhled na 20. 11. 17 Grant Capital (Grant Capital)
Pá 15:59  Týden technicky: Euro se bez boje nevzdává Patria (Patria Online)
Pá 12:13  Co pošle bitcoin do stratosféry? Research (Investicniweb.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688