Czech currency rates (CZK)


Exchange rates International Monetary Fund

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
24.5.2017  23.5.2017  22.5.2017  19.5.2017  18.5.2017  historie
 Country Code UnitRate MMF Rate MMF Rate MMF 
22.5Change23.5Change24.5 
 Algerian Dinar DZD 149.8930+0.04%149.9460-0.05%149.8660 
 Australian Dollar AUD 1.8582-0.69%1.8453+0.46%1.8537 
 Bahraini Dinar BHD 0.5201+0.01%0.5202-0.17%0.5193 
 Botswana Pula BWP 14.2453-0.19%14.2178-0.58%14.1352 
 Brazilian Real BRL 4.5469-0.03%4.5454-0.81%4.5087 
 Brunei Dollar BND 1.9187+0.10%1.9206-0.02%1.9202 
 Canadian Dollar CAD +%1.8662-0.39%1.8588 
 Colombian Peso COP 3996.740+0.21%4005.090+0.16%4011.300 
 Czech Koruna CZK 32.5844+0.26%32.6688-0.06%32.6499 
 Danish Krone DKK 9.1573+0.27%9.1823-0.01%9.1815 
 Europe Euro EUR 1.2303+0.26%1.2335+0.02%1.2338 
 Great Britain Pound GBP 1.0642+0.25%1.0669-0.13%1.0654 
 Hungary Forint HUF 382.1550-0.62%379.7980+0.46%381.5450 
 Chilean Peso CLP 927.1710-0.30%924.4020+0.45%928.5910 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.5311+0.01%9.5322-0.18%9.5155 
 Iceland Krona ISK 137.9070+0.18%138.1600+0.36%138.6530 
 Indian Rupee INR 89.3049+0.34%89.6097-0.04%89.5704 
 Indonesian Rupiah IDR 18392.60+0.01%18393.60-0.02%18389.50 
 Iranian Rial IRR 44875.60+0.00%44877.30-0.16%44805.50 
 Israeli New Shekel ILS 4.9547+0.21%4.9650-0.06%4.9620 
 Japan Yen JPY 154.2010-0.35%153.6680+0.47%154.3970 
 Kazakhstan Tenge KZT 429.7660+0.05%430.0000-0.05%429.7690 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4196-0.02%0.4195-0.07%0.4192 
 Libyan Dinar LYD 1.93240.00%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 48.0474+0.08%48.0876-0.15%48.0169 
 Mexican Peso MXN 25.8154-0.25%25.7519-0.42%25.6439 
 Nepalese Rupee NPR 143.0660-0.06%142.9740-0.05%142.9070 
 New Zealand Dollar NZD 1.9960-1.09%1.9743-0.29%1.9687 
 Norwegian Kroner NOK 11.5306+0.30%11.5655+0.11%11.5785 
 Omani Rial OMR 0.5319+0.01%0.5319-0.17%0.5310 
 Pakistan Rupee PKR 145.0440+0.03%145.0860-0.18%144.8220 
 Philippine Peso PHP 69.0307-0.29%68.8279-0.11%68.7536 
 Poland Zloty PLN 5.1906-0.45%5.1675+0.31%5.1836 
 Qatari Rial QAR 5.0349+0.01%5.0355-0.17%5.0269 
 Russian Rouble RUB 78.1500+0.11%78.2381-0.67%77.7152 
 Saudi Riyal SAR 5.1871+0.01%5.1877-0.17%5.1788 
 Singapore Dollar SGD 1.9187+0.10%1.9206-0.02%1.9202 
 South African Rand ZAR +%18.2248-2.04%17.8533 
 South-Korean Won KRW 1559.580-0.91%1545.390+0.14%1547.560 
 Sri Lanka Rupee LKR 210.9410+0.01%210.9680-0.17%210.6040 
 Swedish Krona SEK 12.0590-0.40%12.0106+0.20%12.0343 
 Switzerland Franc CHF 1.3432+0.03%1.3437+0.34%1.3483 
 Thai Baht THB 47.5371+0.06%47.5640+0.05%47.5882 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.3696+0.05%9.3743-0.55%9.3223 
 Tunisian Dinar TND 3.3898-1.20%3.3491+0.29%3.3586 
 United states Dollar USD 1.3832+0.01%1.3834-0.17%1.3810 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.0799+0.01%5.0805-0.17%5.0718 
 Venezuelan Bolivar VEB 13.7976+0.01%13.7994-0.17%13.7756 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Čt   9:35  Trh dluhopisů je předzvěstí obratu rychle rostoucího Eura STOX.CZ (Grant Capital)
Čt   8:17  Čtvrteční obchodní seance 25. 5. 2017 ---- OPEC Meeting - Vídeň Grant Capital (Grant Capital)
St 22:04  Wall Street Closing Bell & výhled na 25. 5. 17 Grant Capital (Grant Capital)
St 15:50  SNAP - Jak zůstat před Instagramem? STOX.CZ (Grant Capital)
St 14:28  Kurzovní lístek ČNB na středu 24.05.2017 Redakce (Kurzy.cz)
St 10:06  Snapchat - Jak zůstat před Instagramem? STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688