Czech currency rates (CZK)

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Exchange rates International Monetary Fund

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
27.3.2017  24.3.2017  23.3.2017  22.3.2017  21.3.2017  historie
 Country Code UnitRate MMF Rate MMF Rate MMF 
23.3Change24.3Change27.3 
 Algerian Dinar DZD 149.0370-0.02%149.0090+0.16%149.2400 
 Australian Dollar AUD 1.7779+0.64%1.7893+0.10%1.7910 
 Bahraini Dinar BHD 0.5122+0.06%0.5125+0.29%0.5140 
 Botswana Pula BWP 13.8438-0.04%13.8387+0.60%13.9216 
 Brazilian Real BRL 4.2138+1.06%4.2586+0.40%4.2758 
 Brunei Dollar BND 1.9064+0.16%1.9096-0.16%1.9064 
 Colombian Peso COP 4000.620-0.47%3981.990-0.44%3964.510 
 Czech Koruna CZK 34.1239-0.10%34.0887-0.49%33.9219 
 Danish Krone DKK 9.3910-0.08%9.3832-0.45%9.3414 
 Europe Euro EUR 1.2630-0.11%1.2616-0.48%1.2555 
 Great Britain Pound GBP 1.0898+0.09%1.0908-0.43%1.0861 
 Hungary Forint HUF 390.7430-0.10%390.3690-0.06%390.1300 
 Chilean Peso CLP 902.9430+0.00%902.9510+0.17%904.5270 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.3829+0.15%9.3969+0.02%9.3991 
 Iceland Krona ISK 151.5890-0.76%150.4330-0.23%150.0810 
 Indian Rupee INR 89.1202+0.12%89.2268-0.27%88.9838 
 Indonesian Rupiah IDR 18161.30+0.04%18168.90+0.18%18201.60 
 Iranian Rial IRR +%+%44316.00 
 Israeli New Shekel ILS 4.9653+0.09%4.9699-0.48%4.9462 
 Japan Yen JPY 151.8620-0.06%151.7690-0.56%150.9140 
 Kazakhstan Tenge KZT +%431.5070-0.07%431.2260 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4149+0.07%0.4152+0.19%0.4160 
 Libyan Dinar LYD 1.93240.00%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 48.0936+0.18%48.1807+0.27%48.3089 
 Mexican Peso MXN 25.8657-0.65%25.6985+0.36%25.7919 
 Nepalese Rupee NPR 142.7760+0.01%142.7860+0.21%143.0810 
 New Zealand Dollar NZD 1.9380+0.08%1.9395-0.01%1.9394 
 Norwegian Kroner NOK 11.5534+0.23%11.5802-0.05%11.5742 
 Omani Rial OMR 0.5238+0.06%0.5241+0.29%0.5256 
 Pakistan Rupee PKR +%142.9340+0.30%143.3580 
 Philippine Peso PHP 68.5218+0.14%68.6177+0.31%68.8335 
 Poland Zloty PLN 5.4063-0.45%5.3817-0.27%5.3671 
 Qatari Rial QAR 4.9585+0.06%4.9617+0.29%4.9763 
 Russian Rouble RUB 78.3595-0.11%78.2760-0.41%77.9569 
 Saudi Riyal SAR 5.1084+0.06%5.1117+0.29%5.1266 
 Singapore Dollar SGD 1.9064+0.16%1.9096-0.16%1.9064 
 South African Rand ZAR 17.0457-0.18%17.0146+1.37%17.2475 
 South-Korean Won KRW 1530.880-0.27%1526.690+0.53%1534.850 
 Sri Lanka Rupee LKR 206.5140+0.06%206.6480+0.29%207.2530 
 Swedish Krona SEK 11.9885+0.34%12.0296-0.40%11.9809 
 Switzerland Franc CHF 1.3523-0.04%1.3518-0.38%1.3467 
 Thai Baht THB 47.2014+0.13%47.2646-0.33%47.1089 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.2347+0.07%9.2415-0.16%9.2263 
 Tunisian Dinar TND 3.1101+0.57%3.1279+0.81%3.1534 
 United states Dollar USD 1.3622+0.06%1.3631+0.29%1.3671 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.0028+0.06%5.0060+0.29%5.0207 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Út   9:24  Technická analýza: Kurz eurodolaru testoval hodnotu 1,09 Patria (Patria Online)
Út   8:47  US: Ocenenie amerických akcií je prehnané STOX.CZ (Grant Capital)
Út   8:32  Úterní obchodní seance 28. 3. 2017 Grant Capital (Grant Capital)
Po 22:01  Wall Street Closing Bell & výhled na 28. 3. 17 Grant Capital (Grant Capital)
Po 15:35  ETP: Objem a likvidita u ETF STOX.CZ (Grant Capital)
Po 13:30  Americký dolar klesá na čtyřměsíční minima! STOX.CZ (Grant Capital)
Po   9:45  Korunový exit proběhne nejspíše v květnu Research (Česká spořitelna)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688