Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
20.11.2017  19.11.2017  18.11.2017  17.11.2017  16.11.2017
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
18.11Change19.11Change20.11 
 Albanian Lek ALL 0.19260.00%0.19260.00%0.1926 
 Algerian Dinar DZD 0.18960.00%0.18960.00%0.1896 
 Argentine Peso ARS 1.24570.00%1.24570.00%1.2457 
 Aruban Florin AWG 12.15690.00%12.15690.00%12.1569 
 Australian Dollar AUD 16.56050.00%16.56050.00%16.5605 
 Bahamian Dollar BSD 21.76080.00%21.76080.00%21.7608 
 Bahraini Dinar BHD 57.65690.00%57.65690.00%57.6569 
 Bangladeshi Taka BDT 0.26080.00%0.26080.00%0.2608 
 Barbados Dollar BBD 10.93510.00%10.93510.00%10.9351 
 Belize Dollar BZD 10.97650.00%10.97650.00%10.9765 
 Bermudian Dollar BMD 21.76080.00%21.76080.00%21.7608 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.33670.00%0.33670.00%0.3367 
 Bolivian Boliviano BOB 3.17210.00%3.17210.00%3.1721 
 Botswana Pula BWP 2.08030.00%2.08030.00%2.0803 
 Brazilian Real BRL 6.63800.00%6.63800.00%6.6380 
 Brunei Dollar BND 16.08890.00%16.08890.00%16.0889 
 Burundi Franc BIF 0.01250.00%0.01250.00%0.0125 
 Cambodian Riel KHR 0.00540.00%0.00540.00%0.0054 
 Canadian Dollar CAD 17.12070.00%17.12070.00%17.1207 
 Cape Verde Escudo CVE 0.23330.00%0.23330.00%0.2333 
 Cayman Islands Dollar KYD 26.11300.00%26.11300.00%26.1130 
 Colombian Peso COP 1000 7.21560.00%7.21560.00%7.2156 
 Comoros Franc KMF 0.05230.00%0.05230.00%0.0523 
 Costa Rican Colon CRC 0.03850.00%0.03850.00%0.0385 
 Croatian Kuna HRK 3.39420.00%3.39420.00%3.3942 
 Danish Krone DKK 3.45760.00%3.45760.00%3.4576 
 Djibouti Franc DJF 0.12310.00%0.12310.00%0.1231 
 Dominican R. Peso DOP 0.45290.00%0.45290.00%0.4529 
 Egyptian Pound EGP 1.23720.00%1.23720.00%1.2372 
 Ethiopian Birr ETB 0.80280.00%0.80280.00%0.8028 
 Europe Euro EUR 25.60980.00%25.60980.00%25.6098 
 Falkland Islands Pound FKP 28.85860.00%28.85860.00%28.8586 
 Fiji Dollar FJD 10.62910.00%10.62910.00%10.6291 
 Gambian Dalasi GMD 0.48370.00%0.48370.00%0.4837 
 Gibraltar Pound GIP 28.85860.00%28.85860.00%28.8586 
 Great Britain Pound GBP 28.85230.00%28.85230.00%28.8523 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.97280.00%2.97280.00%2.9728 
 Guinea Franc GNF 0.00240.00%0.00240.00%0.0024 
 Guyanese Dollar GYD 0.10470.00%0.10470.00%0.1047 
 Haitian Gourde HTG 0.34450.00%0.34450.00%0.3445 
 Honduran Lempira HNL 0.92540.00%0.92540.00%0.9254 
 Hong Kong Dollar HKD 2.78700.00%2.78700.00%2.7870 
 Hungary Forint HUF 100 8.23370.00%8.23370.00%8.2337 
 Chilean Peso CLP 100 3.47560.00%3.47560.00%3.4756 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.28320.00%3.28320.00%3.2832 
 Iceland Krona ISK 0.21070.00%0.21070.00%0.2107 
 Indian Rupee INR 100 33.67160.00%33.67160.00%33.6716 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.61160.00%1.61160.00%1.6116 
 Iraqi Dinar IQD 0.01870.00%0.01870.00%0.0187 
 Israeli New Shekel ILS 6.19970.00%6.19970.00%6.1997 
 Jamaican Dollar JMD 0.17320.00%0.17320.00%0.1732 
 Japan Yen JPY 100 19.43950.00%19.43950.00%19.4395 
 Jordanian Dinar JOD 30.73570.00%30.73570.00%30.7357 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.06560.00%0.06560.00%0.0656 
 Kenyan Shilling KES 0.20980.00%0.20980.00%0.2098 
 Kuwaiti Dinar KWD 72.12980.00%72.12980.00%72.1298 
 Lao Kip LAK 0.00260.00%0.00260.00%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.01450.00%0.01450.00%0.0145 
 Lesotho Loti LSL 1.56530.00%1.56530.00%1.5653 
 Liberian Dollar LRD 0.17520.00%0.17520.00%0.1752 
 Libyan Dinar LYD 15.92570.00%15.92570.00%15.9257 
 Macau Pataca MOP 2.70710.00%2.70710.00%2.7071 
 Malawi Kwacha MWK 0.03040.00%0.03040.00%0.0304 
 Malaysian Ringgit MYR 5.23670.00%5.23670.00%5.2367 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.41120.00%1.41120.00%1.4112 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.06170.00%0.06170.00%0.0617 
 Mauritius Rupee MUR 0.64220.00%0.64220.00%0.6422 
 Mexican Peso MXN 1.15220.00%1.15220.00%1.1522 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00890.00%0.00890.00%0.0089 
 Moroccan Dirham MAD 2.31930.00%2.31930.00%2.3193 
 Myanmar Kyat MMK 0.01590.00%0.01590.00%0.0159 
 Namibia Dollar NAD 1.56530.00%1.56530.00%1.5653 
 Nepalese Rupee NPR 0.21050.00%0.21050.00%0.2105 
 New Zealand Dollar NZD 14.98300.00%14.98300.00%14.9830 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.71090.00%0.71090.00%0.7109 
 Nigerian Naira NGN 0.07120.00%0.07120.00%0.0712 
 NL Antillian Guilder ANG 12.15690.00%12.15690.00%12.1569 
 Norwegian Kroner NOK 2.66140.00%2.66140.00%2.6614 
 Omani Rial OMR 56.57910.00%56.57910.00%56.5791 
 Pakistan Rupee PKR 0.20670.00%0.20670.00%0.2067 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.94170.00%6.94170.00%6.9417 
 Paraguay Guarani PYG 0.00390.00%0.00390.00%0.0039 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.70800.00%6.70800.00%6.7080 
 Philippine Peso PHP 100 42.85410.00%42.85410.00%42.8541 
 Poland Zloty PLN 6.07380.00%6.07380.00%6.0738 
 Qatari Rial QAR 5.97830.00%5.97830.00%5.9783 
 Russian Rouble RUB 100 36.88660.00%36.88660.00%36.8866 
 Saudi Riyal SAR 5.80330.00%5.80330.00%5.8033 
 South-Korean Won KRW 100 1.99190.00%1.99190.00%1.9919 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.14160.00%0.14160.00%0.1416 
 Swedish Krona SEK 2.60040.00%2.60040.00%2.6004 
 Switzerland Franc CHF 22.03850.00%22.03850.00%22.0385 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.92490.00%5.92490.00%5.9249 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Po   8:49  Euro se ocitlo dnes po ránu pod tlakem ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:49  Koruna se drží nad 25,50 EUR/CZK ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:49  Ranní glosa: Krach německých koaličních jednání potápí euro ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:39  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 20.11.2017 Akcenta (AKCENTA CZ)
Po   8:24  Pondělní obchodní seance 20. 11. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
So   9:00  Dividendy do zahraničí a platby do rozpočtu EU nechaly běžný účet v deficitu Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Pá 22:00  Wall Street Closing Bell & výhled na 20. 11. 17 Grant Capital (Grant Capital)
Pá 15:59  Týden technicky: Euro se bez boje nevzdává Patria (Patria Online)
Pá 12:13  Co pošle bitcoin do stratosféry? Research (Investicniweb.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688