Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
18.6.2017  14.6.2017  13.6.2017  12.6.2017  11.6.2017
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
13.6Change14.6Change18.6 
 Albanian Lek ALL 0.1974-0.02%0.1974+0.94%0.1992 
 Algerian Dinar DZD 0.2165-0.16%0.2162+0.62%0.2175 
 Argentine Peso ARS 1.4762+0.03%1.4767+0.27%1.4807 
 Aruban Florin AWG 13.1121-0.11%13.0976+0.77%13.1987 
 Australian Dollar AUD 17.7233+0.11%17.7435+1.65%18.0364 
 Bahamian Dollar BSD 23.4706-0.11%23.4447+0.77%23.6256 
 Bahraini Dinar BHD 62.2315-0.10%62.1711+0.84%62.6909 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2911-0.25%0.2904+0.76%0.2926 
 Barbados Dollar BBD 11.7943-0.11%11.7813+0.77%11.8722 
 Belize Dollar BZD 11.8389-0.11%11.8258+0.77%11.9171 
 Bermudian Dollar BMD 23.4706-0.11%23.4447+0.77%23.6256 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3649-0.13%0.3645+0.66%0.3669 
 Bolivian Boliviano BOB 3.4214-0.11%3.4176+0.77%3.4440 
 Botswana Pula BWP 2.3048+0.09%2.3070+0.46%2.3177 
 Brazilian Real BRL 7.1166-0.78%7.0612+1.74%7.1841 
 Brunei Dollar BND 16.9802+0.06%16.9909+0.75%17.1183 
 Burundi Franc BIF 0.0137-0.15%0.0137+0.88%0.0138 
 Cambodian Riel KHR 0.00570.00%0.0057+0.70%0.0058 
 Canadian Dollar CAD 17.6228+0.71%17.7473+0.79%17.8869 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2391-0.17%0.2387+0.57%0.2401 
 Cayman Islands Dollar KYD 28.1648-0.11%28.1336+0.77%28.3508 
 CFA Franc BCEAO XOF +%+%0.0403 
 CFA Franc BEAC XAF +%+%0.0403 
 CFP Franc XPF +%+%0.2218 
 Colombian Peso COP 1000 8.0431-0.44%8.0078-0.07%8.0023 
 Comoros Franc KMF 0.0536-0.17%0.0535+0.56%0.0538 
 Costa Rican Colon CRC 0.0416-0.14%0.0415+0.79%0.0418 
 Croatian Kuna HRK 3.5521-0.18%3.5457+0.85%3.5758 
 Danish Krone DKK 3.5448-0.17%3.5388+0.57%3.5589 
 Djibouti Franc DJF 0.1321-0.30%0.1318+0.74%0.1327 
 Dominican R. Peso DOP 0.4987+0.17%0.4996+0.34%0.5013 
 Egyptian Pound EGP 1.3020-0.13%1.3003+0.75%1.3100 
 El Salvador Colon SVC +%+%2.7001 
 Ethiopian Birr ETB 1.0194-0.11%1.0183+0.72%1.0256 
 Europe Euro EUR 26.2757-0.07%26.2569+0.21%26.3110 
 Falkland Islands Pound FKP 29.9737-0.20%29.9124+1.15%30.2567 
 Fiji Dollar FJD 11.5311-0.10%11.5195+1.05%11.6404 
 Gambian Dalasi GMD 0.5271-0.56%0.5241+0.61%0.5274 
 Gibraltar Pound GIP 29.9737-0.20%29.9124+1.15%30.2567 
 Great Britain Pound GBP 29.9670-0.46%29.8291+1.18%30.1817 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.1959-0.08%3.1932+0.77%3.2179 
 Guinea Franc GNF 0.00260.00%0.0026+0.38%0.0026 
 Guyanese Dollar GYD 0.1123-0.12%0.1122+0.78%0.1130 
 Haitian Gourde HTG 0.3778-0.14%0.3772+0.75%0.3801 
 Honduran Lempira HNL 1.0035-0.07%1.0028+0.76%1.0104 
 Hong Kong Dollar HKD 3.0110-0.14%3.0069+0.75%3.0293 
 Hungary Forint HUF 100 8.5541+0.23%8.5737+0.30%8.5993 
 Chilean Peso CLP 100 3.5535-0.46%3.5372+0.70%3.5618 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.4534-0.11%3.4498+0.58%3.4698 
 Iceland Krona ISK 0.2378-2.24%0.2325+0.68%0.2341 
 Indian Rupee INR 100 36.4924-0.13%36.4464+0.66%36.6878 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.7654-0.07%1.7642+0.71%1.7767 
 Iraqi Dinar IQD 0.02010.00%0.0201+0.75%0.0203 
 Israeli New Shekel ILS 6.6348+0.19%6.6472+0.92%6.7080 
 Jamaican Dollar JMD 0.1815-0.11%0.1813+0.86%0.1829 
 Japan Yen JPY 100 21.4127-0.24%21.3617-0.03%21.3553 
 Jordanian Dinar JOD 33.1506-0.11%33.1140+0.77%33.3696 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0741+0.08%0.0742-0.57%0.0738 
 Kenyan Shilling KES 0.2274-0.18%0.2270+0.63%0.2284 
 Kuwaiti Dinar KWD 77.4022-0.17%77.2732+0.86%77.9415 
 Lao Kip LAK 0.0029-0.35%0.0029+0.35%0.0029 
 Lebanese Pound LBP 0.0156-0.13%0.0156+0.77%0.0157 
 Lesotho Loti LSL 1.8378+0.17%1.8409+0.60%1.8518 
 Liberian Dollar LRD 0.2579-0.11%0.2576+0.77%0.2596 
 Libyan Dinar LYD 16.8393+0.06%16.8497+1.17%17.0471 
 Macau Pataca MOP 2.9242-0.08%2.9218+0.75%2.9436 
 Malawi Kwacha MWK 0.0327-0.09%0.0327+0.79%0.0330 
 Malaysian Ringgit MYR 5.5103-0.00%5.5100+0.54%5.5395 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.5270-0.37%1.5214+1.10%1.5381 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0654-0.11%0.0653+0.77%0.0658 
 Mauritius Rupee MUR 0.6781+0.02%0.6782+0.21%0.6797 
 Mexican Peso MXN 1.2962+0.35%1.3007+1.55%1.3209 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0099-0.20%0.0099+1.21%0.0100 
 Moroccan Dirham MAD 2.4255-0.15%2.4218+0.58%2.4360 
 Myanmar Kyat MMK 0.0173-0.41%0.0172+0.64%0.0173 
 Namibia Dollar NAD 1.8378+0.17%1.8409+0.60%1.8518 
 Nepalese Rupee NPR 0.2281-0.13%0.2278+0.66%0.2293 
 New Zealand Dollar NZD 16.9465+0.04%16.9535+1.27%17.1694 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.7831-0.12%0.7822+0.73%0.7879 
 Nigerian Naira NGN 0.0771-0.13%0.0770+0.75%0.0775 
 NL Antillian Guilder ANG 13.1121-0.11%13.0976+0.77%13.1987 
 Norwegian Kroner NOK 2.7756+0.47%2.7886+0.52%2.8031 
 Omani Rial OMR 61.0023-0.08%60.9508+0.77%61.4212 
 Pakistan Rupee PKR 0.2244-0.31%0.2237+0.88%0.2256 
 Papua New Guinea Kina PGK 7.5928-0.34%7.5668-1.34%7.4657 
 Paraguay Guarani PYG 0.00420.00%0.0042+0.95%0.0043 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 7.1710-0.20%7.1565+0.83%7.2161 
 Philippine Peso PHP 100 47.3398+0.01%47.3458+0.17%47.4268 
 Poland Zloty PLN 6.3041-0.38%6.2801+0.19%6.2922 
 Qatari Rial QAR 6.4040+0.09%6.4100+0.57%6.4463 
 Russian Rouble RUB 100 41.6548-0.70%41.3637+0.27%41.4765 
 Samoan Tala WST +%+%9.6830 
 Sao Tome/Principe Dobra STD +%+%0.0011 
 Saudi Riyal SAR 6.2600-0.11%6.2533+0.77%6.3017 
 Seychelles Rupee SCR 1.7770+%+%1.7594 
 Sierra Leone Leone SLL +%+%0.0033 
 Singapore Dollar SGD +%+%17.1183 
 Solomon Islands Dollar SBD 3.1016+%+%3.1245 
 Somali Shilling SOS +%+%0.0411 
 South African Rand ZAR +%+%1.8518 
 South-Korean Won KRW 100 2.0907-0.47%2.0810+0.75%2.0967 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1539-0.15%0.1536+0.64%0.1546 
 St. Helena Pound SHP +%+%30.2567 
 Swaziland Lilangeni SZL +%+%1.8518 
 Swedish Krona SEK 2.7026+0.04%2.7037+0.59%2.7196 
 Switzerland Franc CHF 24.2766-0.04%24.2674+0.17%24.3089 
 Syrian Pound SYP +%+%0.0459 
 Taiwan Dollar TWD 100 +%+%77.9209 
 Tanzanian Shilling TZS +%+%0.0105 
 Thai Baht THB 100 +%+%69.7573 
 Tonga Pa'anga TOP +%+%11.1584 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD +%+%3.5098 
 Tunisian Dinar TND +%+%9.6628 
 Ukraine Hryvnia UAH +%+%0.9080 
 United states Dollar USD +%+%23.6256 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.3911-0.11%6.3840+0.77%6.4329 
 Vanuatu Vatu VUV +%+%0.2226 
 Vietnamese Dong VND 1000 +%+%1.0415 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Pá 16:27  Týden technicky: Euro Draghimu nevěří Patria (Patria Online)
Pá 14:20  Kurzovní lístek ČNB na pátek 21.07.2017 Redakce (Kurzy.cz)
Pá 11:06  Analytici: Euro by mohlo posílit k 1,2 USD do konce roku Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
Pá   8:16  Páteční obchodní seance 21. 7. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688