Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
25.5.2017  24.5.2017  23.5.2017  22.5.2017  21.5.2017
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
23.5Change24.5Change25.5 
 Albanian Lek ALL 0.1991-0.27%0.1986-0.37%0.1979 
 Algerian Dinar DZD 0.2194-0.33%0.2186+0.06%0.2188 
 Argentine Peso ARS 1.4858-0.41%1.4797-0.14%1.4776 
 Aruban Florin AWG 13.2797-0.31%13.2383+0.19%13.2629 
 Australian Dollar AUD 17.8096+0.07%17.8228+0.07%17.8346 
 Bahamian Dollar BSD 23.7706-0.31%23.6966+0.19%23.7406 
 Bahraini Dinar BHD 63.1039-0.32%62.9041+0.19%63.0209 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2949-0.30%0.2940+0.10%0.2943 
 Barbados Dollar BBD 11.9451-0.31%11.9079+0.19%11.9300 
 Belize Dollar BZD 11.9902-0.31%11.9529+0.19%11.9751 
 Bermudian Dollar BMD 23.7706-0.31%23.6966+0.19%23.7406 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3689-0.62%0.3666+0.09%0.3669 
 Bolivian Boliviano BOB 3.4651-0.31%3.4543+0.19%3.4607 
 Botswana Pula BWP 2.3105-0.11%2.3081+0.60%2.3218 
 Brazilian Real BRL 7.2346+0.33%7.2582+0.26%7.2773 
 Brunei Dollar BND 17.1724-0.33%17.1152+0.24%17.1556 
 Burundi Franc BIF 0.0139+1.29%0.0141-1.42%0.0139 
 Cambodian Riel KHR 0.0059-0.34%0.0059+0.17%0.0059 
 Canadian Dollar CAD 17.6296-0.10%17.6126+0.57%17.7125 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2429-0.28%0.2422-0.23%0.2416 
 Cayman Islands Dollar KYD 28.5248-0.31%28.4359+0.19%28.4887 
 Colombian Peso COP 1000 8.2308-0.51%8.1891-0.14%8.1775 
 Comoros Franc KMF 0.0544-0.28%0.0543-0.24%0.0541 
 Costa Rican Colon CRC 0.0414-1.01%0.0410-0.54%0.0408 
 Croatian Kuna HRK 3.5923-0.16%3.5865-0.38%3.5729 
 Danish Krone DKK 3.5967-0.26%3.5873-0.21%3.5799 
 Djibouti Franc DJF 0.1335-0.28%0.1331+0.41%0.1337 
 Dominican R. Peso DOP 0.5050-0.94%0.5002+0.76%0.5041 
 Egyptian Pound EGP 1.3206-0.30%1.3167+0.17%1.3189 
 Ethiopian Birr ETB 1.0367-0.36%1.0329+0.16%1.0345 
 Europe Euro EUR 26.6230-0.21%26.5663-0.15%26.5255 
 Falkland Islands Pound FKP 31.0057-0.38%30.8878-0.08%30.8645 
 Fiji Dollar FJD 11.5430+0.02%11.5450+0.19%11.5664 
 Gambian Dalasi GMD 0.5314-0.29%0.5299+0.05%0.5302 
 Gibraltar Pound GIP 31.0057-0.38%30.8878-0.08%30.8645 
 Great Britain Pound GBP 30.9530-0.59%30.7705+0.13%30.8111 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.2416-0.34%3.2306+0.14%3.2353 
 Guinea Franc GNF 0.0026-0.38%0.0026+0.38%0.0026 
 Guyanese Dollar GYD 0.1143-0.31%0.1139+0.18%0.1141 
 Haitian Gourde HTG 0.3783-0.31%0.3771+0.65%0.3796 
 Honduran Lempira HNL 1.0137-0.43%1.0094+0.34%1.0128 
 Hong Kong Dollar HKD 3.0547-0.34%3.0443+0.15%3.0489 
 Hungary Forint HUF 100 8.6694-0.36%8.6380-0.09%8.6298 
 Chilean Peso CLP 100 3.5603-1.01%3.5244-0.02%3.5236 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.4517-0.32%3.4405+0.15%3.4458 
 Iceland Krona ISK 0.2384-0.48%0.2373-0.34%0.2365 
 Indian Rupee INR 100 36.8901-0.62%36.6613+0.09%36.6925 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.7886-0.32%1.7829+0.06%1.7840 
 Iraqi Dinar IQD 0.0204-0.34%0.0203+0.20%0.0204 
 Israeli New Shekel ILS 6.6399-0.42%6.6118+0.20%6.6250 
 Jamaican Dollar JMD 0.1831-0.11%0.1829+0.19%0.1832 
 Japan Yen JPY 100 21.4380-0.28%21.3770-0.36%21.2995 
 Jordanian Dinar JOD 33.5744-0.31%33.4698+0.19%33.5320 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0765-0.54%0.0761+0.28%0.0763 
 Kenyan Shilling KES 0.2304-0.33%0.2296+0.20%0.2301 
 Kuwaiti Dinar KWD 78.4096-0.36%78.1294+0.26%78.3338 
 Lao Kip LAK 0.0029-0.34%0.00290.00%0.0029 
 Lebanese Pound LBP 0.0158-0.32%0.0158+0.19%0.0158 
 Lesotho Loti LSL 1.8102+0.61%1.8213+1.24%1.8439 
 Liberian Dollar LRD 0.2612-0.31%0.2604+0.19%0.2609 
 Libyan Dinar LYD 17.0350-0.18%17.0051-0.04%16.9976 
 Macau Pataca MOP 2.9674-0.34%2.9571+0.17%2.9623 
 Malawi Kwacha MWK 0.0331-0.30%0.0330+0.18%0.0331 
 Malaysian Ringgit MYR 5.5262-0.08%5.5219+0.21%5.5334 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.5639-0.31%1.5590+0.19%1.5619 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0662-0.33%0.0660-0.06%0.0659 
 Mauritius Rupee MUR 0.6829+0.21%0.6843-0.00%0.6843 
 Mexican Peso MXN 1.2813-0.40%1.2762+0.89%1.2876 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0098-0.30%0.0098+0.41%0.0099 
 Moroccan Dirham MAD 2.4586-0.27%2.4520-0.16%2.4480 
 Myanmar Kyat MMK 0.0174-0.17%0.0173+0.06%0.0173 
 Namibia Dollar NAD 1.8102+0.61%1.8213+1.24%1.8439 
 Nepalese Rupee NPR 0.2306-0.62%0.2291+0.09%0.2293 
 New Zealand Dollar NZD 16.6425+0.39%16.7068+0.37%16.7687 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.7954-0.32%0.7928+0.17%0.7942 
 Nigerian Naira NGN 0.0781-0.29%0.0779+0.18%0.0780 
 NL Antillian Guilder ANG 13.2797-0.31%13.2383+0.19%13.2629 
 Norwegian Kroner NOK 2.8562-0.25%2.8491+0.08%2.8513 
 Omani Rial OMR 61.8060-0.35%61.5897+0.13%61.6720 
 Pakistan Rupee PKR 0.2268-0.26%0.2262+0.23%0.2268 
 Papua New Guinea Kina PGK 7.6541+0.15%7.6659-0.05%7.6623 
 Paraguay Guarani PYG 0.0043-0.23%0.0043-0.24%0.0042 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 7.2849-0.52%7.2467-0.09%7.2402 
 Philippine Peso PHP 100 47.7609-0.40%47.5693-0.10%47.5240 
 Poland Zloty PLN 6.3869-0.38%6.3629+0.39%6.3876 
 Qatari Rial QAR 6.5282-0.31%6.5079+0.19%6.5200 
 Russian Rouble RUB 100 42.1955+0.15%42.2580+0.06%42.2828 
 Saudi Riyal SAR +%6.3195+0.19%6.3312 
 South-Korean Won KRW 100 2.1348-0.39%2.1264-0.35%2.1189 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1559-0.46%0.1552+0.19%0.1555 
 Swedish Krona SEK 2.7372+0.06%2.7387+0.04%2.7397 
 Switzerland Franc CHF 24.5287-0.41%24.4270-0.09%24.4044 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.4721-0.31%6.4521+0.19%6.4643 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email



Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688