Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
19.9.2017  18.9.2017  17.9.2017  16.9.2017  15.9.2017
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
17.9Change18.9Change19.9 
 Albanian Lek ALL 0.19680.00%0.1968-0.02%0.1968 
 Algerian Dinar DZD 0.19720.00%0.1972-0.21%0.1968 
 Argentine Peso ARS 1.29310.00%1.2931-0.07%1.2922 
 Aruban Florin AWG 12.24850.00%12.2485+0.02%12.2507 
 Australian Dollar AUD 17.62140.00%17.6214+0.01%17.6224 
 Bahamian Dollar BSD 21.92480.00%21.9248+0.02%21.9288 
 Bahraini Dinar BHD 58.12360.00%58.1236+0.03%58.1434 
 Bangladeshi Taka BDT 0.27180.00%0.2718-0.04%0.2717 
 Barbados Dollar BBD 11.01750.00%11.0175+0.02%11.0195 
 Belize Dollar BZD 11.05920.00%11.0592+0.02%11.0612 
 Bermudian Dollar BMD 21.92480.00%21.9248+0.02%21.9288 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.34230.00%0.3423+0.08%0.3426 
 Bolivian Boliviano BOB 3.19610.00%3.1961+0.02%3.1966 
 Botswana Pula BWP 2.16840.00%2.1684-0.39%2.1600 
 Brazilian Real BRL 7.01620.00%7.0162+0.07%7.0210 
 Brunei Dollar BND 16.33580.00%16.3358+0.03%16.3400 
 Burundi Franc BIF 0.01270.00%0.01270.00%0.0127 
 Cambodian Riel KHR 0.00540.00%0.0054-0.18%0.0054 
 Canadian Dollar CAD 18.09390.00%18.0939-0.42%18.0184 
 Cape Verde Escudo CVE 0.23840.00%0.2384-0.12%0.2381 
 Cayman Islands Dollar KYD 26.30980.00%26.3098+0.02%26.3146 
 Colombian Peso COP 1000 7.54470.00%7.5447+0.30%7.5673 
 Comoros Franc KMF 0.05340.00%0.0534-0.11%0.0534 
 Costa Rican Colon CRC 0.03820.00%0.0382+0.03%0.0382 
 Croatian Kuna HRK 3.50500.00%3.5050+0.05%3.5068 
 Danish Krone DKK 3.53200.00%3.5320-0.14%3.5273 
 Djibouti Franc DJF 0.12350.00%0.1235+0.02%0.1235 
 Dominican R. Peso DOP 0.46570.00%0.4657+0.08%0.4661 
 Egyptian Pound EGP 1.24550.00%1.2455+0.04%1.2460 
 Ethiopian Birr ETB 0.93930.00%0.9393+0.02%0.9395 
 Europe Euro EUR 26.12100.00%26.1210+0.07%26.1386 
 Falkland Islands Pound FKP 29.85420.00%29.8542+0.04%29.8662 
 Fiji Dollar FJD 11.01280.00%11.0128+0.20%11.0346 
 Gambian Dalasi GMD 0.48750.00%0.4875+0.06%0.4879 
 Gibraltar Pound GIP 29.85420.00%29.8542+0.04%29.8662 
 Great Britain Pound GBP 29.83620.00%29.8362-0.15%29.7920 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.00670.00%3.0067+0.00%3.0068 
 Guinea Franc GNF 0.00240.00%0.00240.00%0.0024 
 Guyanese Dollar GYD 0.10540.00%0.1054+0.04%0.1055 
 Haitian Gourde HTG 0.34880.00%0.3488+0.02%0.3488 
 Honduran Lempira HNL 0.93930.00%0.9393+0.03%0.9396 
 Hong Kong Dollar HKD 2.80690.00%2.8069-0.03%2.8060 
 Hungary Forint HUF 100 8.48120.00%8.4812-0.05%8.4772 
 Chilean Peso CLP 100 3.50730.00%3.5073-0.03%3.5061 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.35040.00%3.3504-0.21%3.3432 
 Iceland Krona ISK 0.20710.00%0.2071-0.56%0.2059 
 Indian Rupee INR 100 34.23410.00%34.2341+0.08%34.2631 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.65570.00%1.6557+0.04%1.6563 
 Iraqi Dinar IQD 0.01880.00%0.0188+0.05%0.0188 
 Israeli New Shekel ILS 6.23480.00%6.2348-0.05%6.2316 
 Jamaican Dollar JMD 0.16830.00%0.1683-0.10%0.1681 
 Japan Yen JPY 100 20.01330.00%20.0133-1.18%19.7769 
 Jordanian Dinar JOD 30.96730.00%30.9673+0.02%30.9729 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.06460.00%0.0646-0.11%0.0645 
 Kenyan Shilling KES 0.21320.00%0.2132-0.17%0.2128 
 Kuwaiti Dinar KWD 72.84000.00%72.8400-0.01%72.8291 
 Lao Kip LAK 0.00270.00%0.00270.00%0.0027 
 Lebanese Pound LBP 0.01460.00%0.01460.00%0.0146 
 Lesotho Loti LSL 1.67660.00%1.6766-0.27%1.6721 
 Liberian Dollar LRD 0.18820.00%0.1882-0.15%0.1879 
 Libyan Dinar LYD 16.13780.00%16.1378+0.02%16.1408 
 Macau Pataca MOP 2.72560.00%2.7256+0.03%2.7265 
 Malawi Kwacha MWK 0.03060.00%0.0306+0.03%0.0306 
 Malaysian Ringgit MYR 5.23710.00%5.2371+0.14%5.2443 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.42930.00%1.4293+1.21%1.4465 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.06060.00%0.0606+0.02%0.0606 
 Mauritius Rupee MUR 0.65830.00%0.6583+0.26%0.6600 
 Mexican Peso MXN 1.24380.00%1.2438+0.17%1.2459 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00900.00%0.0090-0.78%0.0089 
 Moroccan Dirham MAD 2.35910.00%2.3591-0.04%2.3581 
 Myanmar Kyat MMK 0.01620.00%0.0162+0.99%0.0163 
 Namibia Dollar NAD 1.67660.00%1.6766-0.27%1.6721 
 Nepalese Rupee NPR 0.21400.00%0.2140+0.08%0.2141 
 New Zealand Dollar NZD 16.03200.00%16.0320+0.48%16.1095 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.72230.00%0.7223-0.02%0.7222 
 Nigerian Naira NGN 0.06970.00%0.0697+2.81%0.0717 
 NL Antillian Guilder ANG 12.24850.00%12.2485+0.02%12.2507 
 Norwegian Kroner NOK 2.81250.00%2.8125+0.08%2.8148 
 Omani Rial OMR 57.00670.00%57.0067+0.01%57.0099 
 Pakistan Rupee PKR 0.20810.00%0.2081+0.12%0.2084 
 Papua New Guinea Kina PGK 7.04880.00%7.0488+0.02%7.0501 
 Paraguay Guarani PYG 0.00390.00%0.00390.00%0.0039 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.77110.00%6.7711-0.14%6.7619 
 Philippine Peso PHP 100 42.72100.00%42.7210+0.23%42.8213 
 Poland Zloty PLN 6.15420.00%6.1542-0.33%6.1340 
 Qatari Rial QAR 6.02330.00%6.0233+0.02%6.0244 
 Russian Rouble RUB 100 38.26470.00%38.2647+0.71%38.5364 
 Saudi Riyal SAR 5.84980.00%5.8498-0.02%5.8483 
 Seychelles Rupee SCR 1.66180.00%1.6618-3.58%1.6023 
 Singapore Dollar SGD 16.33580.00%16.3358+0.03%16.3400 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.93570.00%2.9357+0.02%2.9363 
 South-Korean Won KRW 100 1.94500.00%1.9450+0.22%1.9492 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.14340.00%0.1434-0.01%0.1433 
 St. Helena Pound SHP 29.85420.00%29.8542+0.04%29.8662 
 Swedish Krona SEK 2.76300.00%2.7630-0.05%2.7616 
 Switzerland Franc CHF 22.92680.00%22.9268-0.02%22.9213 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.96950.00%5.9695+0.02%5.9706 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Út 13:13  ETF reagující na volatilitu STOX.CZ (Grant Capital)
Út 12:44  10 nejbizarnějších kryptoměn Research (Investicniweb.cz)
Út   9:24  Dilemata Fedu Research (Česká spořitelna)
Út   8:33  Koruna zůstává před zasedáním ČNB nadále klidná ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:33  Vývoj na krátkých výnosech nahrával dolaru ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:33  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 19.9.2017 Akcenta (AKCENTA CZ)
Út   8:27  Úterní obchodní seance 19. 9. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
Po 20:53  Koruna zahájila nový týden oslabením (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Po   9:59  ČNB: K jestřábům se přidal hlavní ekonom Tomáš Holub Research (Česká spořitelna)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688