Czech currency rates (CZK)

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
28.3.2017  27.3.2017  26.3.2017  25.3.2017  24.3.2017
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
26.3Change27.3Change28.3 
 Albanian Lek ALL 0.20090.00%0.2009+0.41%0.2017 
 Algerian Dinar DZD 0.22990.00%0.2299-0.21%0.2294 
 Argentine Peso ARS 1.61280.00%1.6128-0.23%1.6092 
 Aruban Florin AWG 14.03940.00%14.0394-0.34%13.9913 
 Australian Dollar AUD 19.21030.00%19.2103-0.24%19.1646 
 Bahamian Dollar BSD 25.13050.00%25.1305-0.34%25.0445 
 Bahraini Dinar BHD 66.72100.00%66.7210-0.35%66.4892 
 Bangladeshi Taka BDT 0.31340.00%0.3134-0.36%0.3123 
 Barbados Dollar BBD 12.62840.00%12.6284-0.34%12.5852 
 Belize Dollar BZD 12.67620.00%12.6762-0.34%12.6328 
 Bermudian Dollar BMD 25.13050.00%25.1305-0.34%25.0445 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.38450.00%0.3845+0.28%0.3855 
 Bolivian Boliviano BOB 3.66330.00%3.6633-0.34%3.6508 
 Botswana Pula BWP 2.47790.00%2.4779-0.65%2.4619 
 Brazilian Real BRL 8.03510.00%8.0351-0.26%8.0143 
 Brunei Dollar BND 18.01160.00%18.0116+0.01%18.0132 
 Burundi Franc BIF 0.01490.00%0.0149-0.40%0.0148 
 Cambodian Riel KHR 0.00630.00%0.0063-0.32%0.0063 
 Canadian Dollar CAD 18.83230.00%18.8323-0.16%18.8017 
 Cape Verde Escudo CVE 0.24660.00%0.2466+0.46%0.2477 
 Cayman Islands Dollar KYD 30.15660.00%30.1566-0.34%30.0534 
 Colombian Peso COP 1000 8.60690.00%8.6069+0.39%8.6405 
 Comoros Franc KMF 0.05530.00%0.0553+0.47%0.0555 
 Costa Rican Colon CRC 0.04550.00%0.0455-0.35%0.0454 
 Croatian Kuna HRK 3.66250.00%3.6625+0.12%3.6668 
 Danish Krone DKK 3.65520.00%3.6552+0.43%3.6709 
 Djibouti Franc DJF 0.14130.00%0.1413-0.43%0.1407 
 Dominican R. Peso DOP 0.53620.00%0.5362-1.25%0.5295 
 Egyptian Pound EGP 1.39020.00%1.3902-0.36%1.3852 
 Ethiopian Birr ETB 1.10590.00%1.1059-0.34%1.1021 
 Europe Euro EUR 27.05000.00%27.0500+0.39%27.1564 
 Falkland Islands Pound FKP 31.47770.00%31.4777+0.38%31.5979 
 Fiji Dollar FJD 12.31900.00%12.3190-0.46%12.2618 
 Gambian Dalasi GMD 0.57210.00%0.5721-0.25%0.5706 
 Gibraltar Pound GIP 31.47770.00%31.4777+0.38%31.5979 
 Great Britain Pound GBP 31.45560.00%31.4556-0.29%31.3629 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.42190.00%3.4219-0.30%3.4116 
 Guinea Franc GNF 0.00270.00%0.0027-0.74%0.0027 
 Guyanese Dollar GYD 0.12190.00%0.1219-0.34%0.1215 
 Haitian Gourde HTG 0.36360.00%0.3636-0.37%0.3622 
 Honduran Lempira HNL 1.07170.00%1.0717-0.13%1.0703 
 Hong Kong Dollar HKD 3.23620.00%3.2362-0.33%3.2254 
 Hungary Forint HUF 100 8.77000.00%8.7700+0.56%8.8188 
 Chilean Peso CLP 100 3.80400.00%3.8040-0.80%3.7735 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.64780.00%3.6478-0.05%3.6460 
 Iceland Krona ISK 0.22770.00%0.2277+0.18%0.2281 
 Indian Rupee INR 100 38.44540.00%38.4454+0.28%38.5528 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.88680.00%1.8868-0.21%1.8829 
 Iraqi Dinar IQD 0.02150.00%0.0215-0.37%0.0214 
 Israeli New Shekel ILS 6.90970.00%6.9097+0.56%6.9481 
 Jamaican Dollar JMD 0.19550.00%0.1955-0.36%0.1948 
 Japan Yen JPY 100 22.71970.00%22.7197+0.12%22.7469 
 Jordanian Dinar JOD 35.49510.00%35.4951-0.34%35.3736 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.07930.00%0.0793+0.10%0.0794 
 Kenyan Shilling KES 0.24450.00%0.2445-0.25%0.2439 
 Kuwaiti Dinar KWD 82.59810.00%82.5981-0.22%82.4185 
 Lao Kip LAK 0.00310.00%0.0031-0.33%0.0031 
 Lebanese Pound LBP 0.01670.00%0.0167-0.30%0.0167 
 Lesotho Loti LSL 2.02780.00%2.0278-0.60%2.0156 
 Liberian Dollar LRD 0.27920.00%0.2792-1.44%0.2752 
 Libyan Dinar LYD 17.75380.00%17.7538-0.32%17.6968 
 Macau Pataca MOP 3.14470.00%3.1447-0.35%3.1336 
 Malawi Kwacha MWK 0.03500.00%0.0350-0.34%0.0349 
 Malaysian Ringgit MYR 5.68310.00%5.6831+0.03%5.6849 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.64360.00%1.6436-0.08%1.6423 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.07020.00%0.0702-0.34%0.0700 
 Mauritius Rupee MUR 0.71270.00%0.7127-0.16%0.7116 
 Mexican Peso MXN 1.34130.00%1.3413-0.38%1.3363 
 Mongolian Tugrik MNT 0.01020.00%0.0102-0.20%0.0102 
 Moroccan Dirham MAD 2.53880.00%2.5388+0.10%2.5413 
 Myanmar Kyat MMK 0.01840.00%0.0184-0.33%0.0183 
 Namibia Dollar NAD 2.02780.00%2.0278-0.60%2.0156 
 Nepalese Rupee NPR 0.24030.00%0.2403+0.28%0.2410 
 New Zealand Dollar NZD 17.71020.00%17.7102+0.01%17.7122 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.84750.00%0.8475-0.38%0.8443 
 Nigerian Naira NGN 0.08190.00%0.0819-0.02%0.0818 
 NL Antillian Guilder ANG 14.03940.00%14.0394-0.34%13.9913 
 Norwegian Kroner NOK 2.96860.00%2.9686+0.16%2.9733 
 Omani Rial OMR 65.34180.00%65.3418-0.35%65.1100 
 Pakistan Rupee PKR 0.23980.00%0.2398-0.26%0.2392 
 Papua New Guinea Kina PGK 8.14230.00%8.1423-0.34%8.1144 
 Paraguay Guarani PYG 0.00450.00%0.0045-0.89%0.0044 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 7.73250.00%7.7325-0.22%7.7155 
 Philippine Peso PHP 100 50.08660.00%50.0866-0.16%50.0041 
 Poland Zloty PLN 6.38120.00%6.3812+0.68%6.4246 
 Qatari Rial QAR 6.90230.00%6.9023-0.33%6.8798 
 Russian Rouble RUB 100 44.35610.00%44.3561-0.46%44.1502 
 Saudi Riyal SAR 6.70220.00%6.7022-0.34%6.6796 
 Seychelles Rupee SCR 1.85460.00%1.8546-0.31%1.8489 
 Solomon Islands Dollar SBD 3.32850.00%3.3285-0.34%3.3171 
 South-Korean Won KRW 100 2.25210.00%2.2521+0.58%2.2652 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.16580.00%0.1658-0.40%0.1651 
 Swedish Krona SEK 2.86250.00%2.8625-0.12%2.8592 
 Switzerland Franc CHF 25.41520.00%25.4152+0.42%25.5219 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.84310.00%6.8431-0.34%6.8197 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Út 14:40  ETF - Diamanty ako istota? STOX.CZ (Grant Capital)
Út 14:28  Kurzovní lístek ČNB na úterý 28.03.2017 Redakce (Kurzy.cz)
Út   9:24  Technická analýza: Kurz eurodolaru testoval hodnotu 1,09 Patria (Patria Online)
Út   8:47  US: Ocenenie amerických akcií je prehnané STOX.CZ (Grant Capital)
Út   7:47  Jak zdanit příjmy z cenných papírů Research (Investicniweb.cz)
Po   9:45  Korunový exit proběhne nejspíše v květnu Research (Česká spořitelna)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688