Kalkulačky, výpočty a seznamy

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

V této části našich stránek najdete kalkulačky, výpočty a další užitečné informace týkající se všech oblastí našeho života. Naše kalkulačky a seznamy Vám mohou pomoci se zorientovat ve Vaší situaci a najít řešení, které je pro Vás nejvýhodnější.

Převodník měn - Měnová kalkulačka 

V naší měnové kalkulačce najdete převodník měn, kurzy hlavních světových měn a všech ostatních měn včetně exotických, jejich přepočet ke koruně i křížové přepočty měn.

Mzdová kalkulačka

Naše mzdová kalkulačka pro výpočet čisté mzdy Vám po zadání hrubé mzdy vypočte čistou mzdu, ale i zálohu na daň z příjmů (nebo daňový bonus) a sociální a zdravotní pojištění. Další kalkulačka Vám spočítá odstupné. Najdete u nás také, jakou výši má minimální mzda od 1. 1. 2016 a vývoj minimální mzdy od roku 1991 do současnosti.


Hypoteční kalkulačky

Hypoteční kalkulačka počítá splacení celé výše úvěru včetně úroků pomocí stejně velkých splátek, jejichž počet se rovná době splatnosti v měsících (tj. počet let * 12 + počet měsíců do splatnosti). Další hypoteční kalkulačky

Kalkulačka povinného ručení

Kalkulačka sazby povinného ručení u jednotlivých pojišťoven podle údajů o vozidle a majiteli.

Kalkulačky pro výpočet sociálních dávek a příspěvků

Příspěvek na bydlení pomáhá hradit náklady na bydlení rodinám nebo jednotlivcům s nízkými příjmy. Kalkulačka příspěvku na bydlení vypočte výši příspěvku podle počtu členů rodiny a čistých příjmů.

Přídavky na dítě jsou základní dlouhodobou dávkou pro rodiny s dětmi, která jim pomáhá krýt náklady spojené s výchovou a výživou nezaopatřených dětí. Kalkulačka spočte výši přídavků na dítě podle počtu osob a příjmů domácnosti.

Rodičovský příspěvek je základní sociální dávkou poskytovanou jednomu z rodičů za nejmladší dítě do jeho 4 let. V kalkulačce jsou uvedeny podmínky pro vyplácení a výše rodičovského příspěvku.

Životní minimum je minimální společností uznaná hranice peněžních příjmů k zajištění výživy a ostatních základních osobních potřeb. Kalkulačka spočte výši životního minima podle počtu osob v domácnosti.

Kalkulačka odchodu do důchodu

Naše kalkulačka odchodu do důchodu Vám spočítá datum Vašeho odchodu do starobního důchodu i věk pro odchod do předčasného starobního důchodu.

Výpočet DPH, kalkulačka daně z přidané hodnoty

Výpočet DPH podle zákona o dani z přidané hodnoty pro aktuální sazby DPH i pro historické sazby.

Ostatní daňové kalkulačky a seznamy - Silniční daň

Předmětem daně silniční jsou silniční motorová vozidla a jejich přípojná vozidla registrovaná a provozovaná v České republice. Kalkulačka silniční daně spočte výši silniční daně podle objemu vozidla a data první registrace vozidla.

Kalkulačka mobilních tarifů

Výběr nejlevnějšího tarifu mobilních operátorů, tarify O2, Vodafone, T-Mobile a dalších operátorů.

Finanční kalkulačky

Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2016

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688