Popis stránek

Návod na použití aplikace Běžné účty
Běžné účty Stránka nabízí přehled jednotlivých běžných účtů bank v závislosti na Vámi zvoleném klientovi (občan či firma), požadavku elektronického ovládání účtu a průměrného zůstatku na účtu (zadaném ve formě přesné částky) seřazených podle výše úrokové sazby sestupně. Po kliknutí na název banky nebo účtu se aktivuje stránka Nabídky bank, po kliknutí na typ platební karty se aktivuje stránka Platební karty a po kliknutí na ano u kontokorentního účtu se aktivuje stránka Kontokorenty.
nabídky bank Stránka nabízí základní informace o zřizování a vedení jednotlivých běžných účtů bank, požadovaných min. vkladech a zůstatcích účtu včetně úrokových sazeb, poplatcích za hotovostní a bezhotovostní operace na účtu a poplatcích za výpisy z účtu. Tyto informace jsou doplněny údaji o nabídce kontokorentních úvěrů a platebních karet poskytovaných bankou k příslušnému účtu. Po kliknutí na "srovnání kontokorentů" se aktivuje stránka Kontokorenty, po kliknutí na "další údaje o platebních kartách" se aktivuje stránka Platební karty s nabídkou standardních karet příslušné banky a po kliknutí na "srovnání platebních karet" se aktivuje stránka Srovnání karet.
srovnání účtů Stránka nabízí podrobný přehled jednotlivých běžných účtů včetně výpočtu průměrných měsíčních nákladů na vedení účtu, průměrných čistých úroků za měsíc a celkového průměrného měsíčního výnosu, resp. nákladu (jedná-li se o zápornou částku) dle Vámi zadaných podmínek. Po zadání klienta (občan, firma), průměrného zůstatku na účtu (přesnou částkou), průměrného počtu výběrů z bankomatu banky v ČR za měsíc, průměrného počtu bezhotovostních příjmů z jiné banky za měsíc a průměrného počtu převodních příkazů do jiné banky za měsíc a kliknutí na tlačítko Zobraz se zobrazí všechny účty vyhovující Vámi zadaným podmínkám seřazené sestupně dle průměrných měsíčních výnosů. Po kliknutí na název účtu nebo banky se aktivuje stránka Nabídky bank.
platební karty Stránka nabízí informace o bankou vydávaných platebních kartách včetně typu karty, možnosti použití karty, informace o tom, k jakému účtu je karta vydávána, doporučených podmínek pro vydání, doporučených max. limitů, poplatcích za vydání, vedení a transakce uskutečněné platební kartou a u kreditních karet i doporučený úvěrový limit, úrokovou sazbu za jeho čerpání a příp. min. splátky. Nabídka platebních karet je členěna nejprve dle banky a poté dle druhu karty (standardní, stříbrné, zlaté a studentské). Po kliknutí na název účtu, ke kterému je karta vydávána, se aktivuje stránka Nabídky bank.
srovnání karet Stránka nabízí přehled jednotlivých platebních karet v závislosti na Vámi zvoleném klientovi (občan, firma), druhu, typu a možnosti použití platební karty seřazených podle výše doporučeného max. limitu karty vzestupne, včetně údajů a poplatcích za zřízení a vedení karty a doby platnosti karty. Po kliknutí na název karty nebo banky se aktivuje stránka Platební karty.
kontokorenty Stránka nabízí přehled kontokorentů v závislosti na Vámi zvoleném klientovi (občan, firma) seřazených sestupně dle max. čerpání včetně údajů o úrokové sazbě, poplatcích za zřízení a vedení kontokorentu a informací o tom, ke kterým účtům je kontokorent poskytován. Po kliknutí na název účtu nebo banky se aktivuje stránka Nabídky bank.
návod Stránka nabízí tento návod.
Zobrazit sloupec 

Ochrana dat    

Používání cookies

Copyright © 2000 - 2022

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o. V