Proč zveřejňovat oficiální sdělení v internetovém deníku Kurzy.cz

Proč zveřejňovat inzerci (oficiální sdělení) v internetovém deníku Kurzy.cz?

Protože je to snadné, levné, rychlé a moderní.

Zveřejnění si objednáte sami vyplněním elektronického formuláře, odešlete jej, vzápětí Vám na e-mail dorazí žádost o potvrzení objednávky a výzva k platbě, po zaplacení inzerát zveřejníme.

Ještě jednodušší je to v případě, kdy máte s námi uzavřenu Rámcovou smlouvu o zveřejňování inzerce, neboť v tomto případě zveřejňujeme inzerát ihned po jeho potvrzení (nechcete-li pozdější zveřejnění) a o zaplacení Vás požádáme až následně fakturou. Text Rámcové smlouvy si můžete vyžádat e-mailem na os@kurzy.cz nebo telefonicky na 241 485 232 (podrobnosti jsou uvedeny zde).

Vždy Vám po zveřejnění zašleme poštou fakturu (daňový doklad) spolu s kopií internetové stránky dokládající zveřejnění.

Další jistě nezanedbatelnou výhodou oproti inzerování v tištěných denících je cena za zveřejnění, která je u nás výrazně nižší - za zveřejnění jednoho inzerátu v rubrice Oficiální sdělení uhradíte pouze 800,- Kč + 21 % DPH (celkem tedy 968,- Kč) - podrobnosti viz Ceník.


Je však podle platných právních předpisů deník Kurzy.cz jako internetový deník
plnohodnotnou alternativou ke klasickým deníkům?

Ano, je. Usnesení Vrchního soudu v Praze ze dne 29. 2. 2008, sp. zn. 7 Cmo 503/2007 to jasně říka:

Deník ve smyslu § 184 odst. 4 obchodního zákoníku nemusí být nutně deníkem tištěným jen na papíře, ale rovněž i deníkem majícím jen elektronickou podobu, zejména podobu webových stránek v síti internet. Deník mající toliko elektronickou podobu webových stránek na síti internet lze považovat za celostátně distribuovaný deník. Oznámení o konání valné hromady akciové společnosti s akciemi na majitele publikované na stránkách elektronického deníku představuje uveřejnění oznámení v celostátně distribuovaném deníku, a tudíž vhodný způsob uveřejnění ve smyslu § 184 odst. 4 obchodního zákoníku.

Celé znění usnesení Vrchního soudu v Praze

Deník Kurzy.cz (dříve Zpravodaj.cz) vychází pravidelně již od ledna 1997 a je řádně registrován jako celostátní periodikum na Ministerstvu kultury pod evidenčním číslem MK ČR E 14373.

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688