Czech currency rates (CZK)


Exchange rates European Central Bank

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Eura za jednotlivé měny, jedno Euro koupíte za Kurz.
 
18.1.2019  17.1.2019  16.1.2019  15.1.2019  14.1.2019  historie
 Country Code UnitRate ECB Rate ECB Rate ECB 
16.1Change17.1Change18.1 
 Australian Dollar AUD 1.5874+0.13%1.5895-0.28%1.5850 
 Brazilian Real BRL 4.2271+1.44%4.2879-0.42%4.2701 
 Canadian Dollar CAD 1.5101+0.34%1.5153-0.13%1.5134 
 Croatian Kuna HRK 7.4268+0.01%7.4273+0.03%7.4295 
 Czech Koruna CZK 25.5640-0.11%25.5370+0.17%25.5800 
 Danish Krone DKK 7.4642+0.01%7.46490.00%7.4649 
 Great Britain Pound GBP 0.8859-0.37%0.8826-0.15%0.8812 
 Hong Kong Dollar HKD 8.9338+0.06%8.9395+0.05%8.9441 
 Hungary Forint HUF 321.5800-0.47%320.0700-0.62%318.0900 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 7.7018+0.19%7.7167+0.16%7.7291 
 Iceland Krona ISK 138.5000-0.65%137.6000+0.15%137.8000 
 Indian Rupee INR 81.0055-0.04%80.9765+0.14%81.0875 
 Indonesian Rupiah IDR 16115.87+0.27%16159.53+0.21%16193.18 
 Israeli New Shekel ILS 4.1880+0.36%4.2030+0.24%4.2132 
 Japan Yen JPY 123.9100+0.03%123.9500+0.67%124.7800 
 Malaysian Ringgit MYR 4.6803+0.16%4.6877+0.31%4.7024 
 Mexican Peso MXN 21.6380+0.01%21.6400+0.32%21.7095 
 New Zealand Dollar NZD 1.6817+0.46%1.6895-0.32%1.6841 
 Norwegian Kroner NOK 9.7358+0.23%9.7580-0.37%9.7218 
 Philippine Peso PHP 59.4680+0.64%59.8470+0.23%59.9830 
 Poland Zloty PLN 4.2877-0.10%4.2835+0.22%4.2931 
 Russian Rouble RUB 75.9175-0.02%75.9004-0.36%75.6267 
 Singapore Dollar SGD 1.5439+0.08%1.5452+0.07%1.5463 
 South African Rand ZAR 15.6086+0.55%15.6940+0.16%15.7187 
 South-Korean Won KRW 1278.360+0.18%1280.680-0.15%1278.730 
 Swedish Krona SEK 10.2488+0.36%10.2858-0.33%10.2515 
 Switzerland Franc CHF 1.1269+0.38%1.1312+0.17%1.1331 
 Thai Baht THB 36.1150+0.17%36.1770-0.04%36.1610 
 United states Dollar USD 1.1389+0.06%1.1396+0.05%1.1402 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Pá 17:36  TA: Jestřábí výroky daly signál k nákupu koruny Patria (Patria Finance)
Pá 15:44  Koruna zažila klidný týden (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Pá 14:55  Akcie FAANG táhne Netflix, naopak Apple oslabuje STOX.CZ (Grant Capital)
Pá 14:39  CME (Koupit, 12m cíl = 5,0 USD) - CME odstoupila od prodeje slovinských aktiv... Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Pá 14:28  Kurzovní lístek ČNB na pátek 18.01.2019 Redakce (Kurzy.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688