Czech currency rates (CZK)


Exchange rates European Central Bank

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Eura za jednotlivé měny, jedno Euro koupíte za Kurz.
 
19.7.2019  18.7.2019  17.7.2019  16.7.2019  15.7.2019  historie
 Country Code UnitRate ECB Rate ECB Rate ECB 
17.7Change18.7Change19.7 
 Australian Dollar AUD 1.6009-0.41%1.5944-0.19%1.5913 
 Brazilian Real BRL 4.2183-0.05%4.2164-0.65%4.1889 
 Canadian Dollar CAD 1.4654-0.03%1.4650+0.03%1.4655 
 Croatian Kuna HRK 7.3895-0.03%7.3875+0.01%7.3880 
 Czech Koruna CZK 25.6030-0.07%25.5860-0.16%25.5460 
 Danish Krone DKK 7.4669+0.00%7.4672-0.01%7.4662 
 Great Britain Pound GBP 0.9034-0.54%0.8985-0.24%0.8963 
 Hong Kong Dollar HKD 8.7636+0.02%8.7654-0.04%8.7621 
 Hungary Forint HUF 326.6800-0.07%326.4600-0.34%325.3600 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 7.7131+0.05%7.7168+0.06%7.7217 
 Iceland Krona ISK 141.5000-0.28%141.1000-0.57%140.3000 
 Indian Rupee INR 77.2335+0.06%77.2775-0.03%77.2545 
 Indonesian Rupiah IDR 15678.57-0.06%15669.87-0.05%15662.52 
 Israeli New Shekel ILS 3.9731+0.03%3.9742-0.11%3.9700 
 Japan Yen JPY 121.4200-0.44%120.8900+0.03%120.9300 
 Malaysian Ringgit MYR 4.6144-0.00%4.6143-0.08%4.6107 
 Mexican Peso MXN 21.3942-0.07%21.3786-0.11%21.3542 
 New Zealand Dollar NZD 1.6679-0.23%1.6640-0.35%1.6582 
 Norwegian Kroner NOK 9.6220+0.23%9.6438-0.31%9.6138 
 Philippine Peso PHP 57.3420-0.03%57.3240-0.07%57.2830 
 Poland Zloty PLN 4.2641-0.11%4.2596-0.06%4.2571 
 Russian Rouble RUB 70.4625+0.26%70.6478+0.13%70.7370 
 Singapore Dollar SGD 1.5273-0.08%1.5261-0.01%1.5259 
 South African Rand ZAR 15.6611+0.20%15.6932-0.36%15.6369 
 South-Korean Won KRW 1324.680-0.26%1321.300-0.16%1319.120 
 Swedish Krona SEK 10.5168-0.12%10.5040+0.15%10.5195 
 Switzerland Franc CHF 1.1095-0.28%1.1064-0.28%1.1033 
 Thai Baht THB 34.7050-0.20%34.6350-0.19%34.5700 
 United states Dollar USD 1.1215+0.01%1.1216+0.09%1.1226 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688