Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
18.5.2018  17.5.2018  16.5.2018  15.5.2018  14.5.2018
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
16.5Change17.5Change18.5 
 Albanian Lek ALL 0.2026-0.31%0.2019+0.21%0.2024 
 Algerian Dinar DZD 0.1868+0.17%0.1872+0.07%0.1873 
 Argentine Peso ARS 0.9115+0.62%0.9172-2.13%0.8976 
 Aruban Florin AWG 12.1032+0.27%12.1362+0.10%12.1479 
 Australian Dollar AUD 16.3336+0.07%16.3455+0.43%16.4157 
 Bahamian Dollar BSD 21.6648+0.27%21.7238+0.10%21.7448 
 Bahraini Dinar BHD 57.4739+0.26%57.6229+0.11%57.6861 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2609-0.33%0.2600+0.13%0.2604 
 Barbados Dollar BBD 10.8869+0.27%10.9165+0.10%10.9270 
 Belize Dollar BZD 10.9280+0.27%10.9578+0.10%10.9684 
 Bermudian Dollar BMD 21.6648+0.27%21.7238+0.10%21.7448 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3212-0.17%0.3206+0.36%0.3218 
 Bolivian Boliviano BOB 3.1581+0.27%3.1668+0.10%3.1698 
 Botswana Pula BWP 2.1816+0.57%2.1941-0.10%2.1919 
 Brazilian Real BRL 5.8957+0.14%5.9037-0.10%5.8980 
 Brunei Dollar BND 16.2340-0.02%16.2308+0.20%16.2635 
 Burundi Franc BIF 0.01230.00%0.0123+0.32%0.0124 
 Cambodian Riel KHR 0.0053+0.19%0.0053+0.19%0.0054 
 Canadian Dollar CAD 16.9398+0.40%17.0072+0.31%17.0597 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2346-0.42%0.2336-0.05%0.2335 
 Cayman Islands Dollar KYD 25.9978+0.27%26.0686+0.10%26.0938 
 Colombian Peso COP 1000 7.6715-2.01%7.5172+0.95%7.5888 
 Comoros Franc KMF 0.0526-0.44%0.0524-0.04%0.0523 
 Costa Rican Colon CRC 0.0385+0.29%0.0386-0.03%0.0386 
 Croatian Kuna HRK 3.4833-0.45%3.4675+0.30%3.4779 
 Danish Krone DKK 3.4721-0.37%3.4592-0.09%3.4561 
 Djibouti Franc DJF 0.1222+0.27%0.1226+0.10%0.1227 
 Dominican R. Peso DOP 0.4396+0.27%0.4408+0.04%0.4410 
 Egyptian Pound EGP 1.2192-0.24%1.2163+0.25%1.2194 
 Ethiopian Birr ETB 0.7954+0.27%0.7976+0.10%0.7983 
 Europe Euro EUR 25.6106-0.03%25.6031+0.10%25.6275 
 Falkland Islands Pound FKP 29.4069-0.10%29.3763+0.45%29.5090 
 Fiji Dollar FJD 10.5941-0.18%10.5752+0.34%10.6115 
 Gambian Dalasi GMD 0.4804+0.18%0.4813+0.21%0.4823 
 Gibraltar Pound GIP 29.4069-0.10%29.3763+0.45%29.5090 
 Great Britain Pound GBP 29.2249+0.19%29.2816+0.36%29.3884 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.9190+0.29%2.9274-0.08%2.9251 
 Guinea Franc GNF 0.00240.00%0.0024+0.41%0.0024 
 Guyanese Dollar GYD 0.1036+0.27%0.1039+0.10%0.1040 
 Haitian Gourde HTG 0.3289+0.08%0.3292+0.07%0.3294 
 Honduran Lempira HNL 0.9125+0.16%0.9140+0.10%0.9149 
 Hong Kong Dollar HKD 2.7602+0.27%2.7676+0.10%2.7704 
 Hungary Forint HUF 100 8.1221-0.23%8.1032-0.13%8.0929 
 Chilean Peso CLP 100 3.4362+0.32%3.4472-0.11%3.4434 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.4083+0.04%3.4097+0.26%3.4187 
 Iceland Krona ISK 0.2106-1.21%0.2081-0.06%0.2080 
 Indian Rupee INR 100 32.1166-0.17%32.0615+0.36%32.1780 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.5468-0.27%1.5426+0.25%1.5465 
 Iraqi Dinar IQD 0.0183+0.16%0.0184+0.11%0.0184 
 Israeli New Shekel ILS 6.0364+0.40%6.0605+0.03%6.0621 
 Jamaican Dollar JMD 0.1740+0.26%0.1745+0.06%0.1746 
 Japan Yen JPY 100 19.7580-0.06%19.7452+0.06%19.7571 
 Jordanian Dinar JOD 30.6000+0.27%30.6834+0.10%30.7130 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0660+0.03%0.0660+0.48%0.0663 
 Kenyan Shilling KES 0.2160+0.37%0.21680.00%0.2168 
 Kuwaiti Dinar KWD 71.8448+0.22%72.0047+0.07%72.0551 
 Lao Kip LAK 0.0026+0.38%0.00260.00%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.0144+0.28%0.0145+0.14%0.0145 
 Lesotho Loti LSL 1.7575-0.21%1.7538+0.05%1.7547 
 Liberian Dollar LRD 0.1641+0.27%0.1646-1.08%0.1628 
 Libyan Dinar LYD 16.0837+0.09%16.0989-0.23%16.0621 
 Macau Pataca MOP 2.6821+0.27%2.6894+0.10%2.6921 
 Malawi Kwacha MWK 0.0302+0.30%0.0303+0.10%0.0303 
 Malaysian Ringgit MYR 5.4884-0.01%5.4881-0.03%5.4864 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.4050+0.27%1.4088+0.10%1.4102 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0610+0.31%0.0612+0.07%0.0612 
 Mauritius Rupee MUR 0.6306+0.37%0.6329+0.25%0.6345 
 Mexican Peso MXN 1.1068+0.42%1.1114+0.32%1.1150 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0090+0.33%0.0091+0.11%0.0091 
 Moroccan Dirham MAD 2.3115-0.24%2.3058+0.21%2.3106 
 Myanmar Kyat MMK 0.0161-0.12%0.0161+0.25%0.0161 
 Namibia Dollar NAD 1.7575-0.21%1.7538+0.05%1.7547 
 Nepalese Rupee NPR 0.2007-0.17%0.2004+0.36%0.2011 
 New Zealand Dollar NZD 15.0057+0.17%15.0314+0.39%15.0894 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.6910+0.26%0.6928+0.08%0.6934 
 Nigerian Naira NGN 0.0708+0.27%0.0710+0.10%0.0711 
 NL Antillian Guilder ANG 12.1032+0.27%12.1362+0.10%12.1479 
 Norwegian Kroner NOK 2.7073-0.61%2.6909+0.32%2.6996 
 Omani Rial OMR 56.3454+0.15%56.4313+0.10%56.4858 
 Pakistan Rupee PKR 0.1875+0.27%0.1880+0.10%0.1882 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.8244-0.84%6.7670+0.90%6.8279 
 Paraguay Guarani PYG 0.0039-0.77%0.00390.00%0.0039 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.6477+0.18%6.6597-0.03%6.6579 
 Philippine Peso PHP 100 41.2726+0.77%41.5918-0.00%41.5913 
 Poland Zloty PLN 6.0636-0.88%6.0104+0.31%6.0291 
 Qatari Rial QAR 5.9519+0.27%5.9681+0.10%5.9738 
 Russian Rouble RUB 100 35.2315+%+%35.3390 
 Saudi Riyal SAR 5.7775+%+%5.7992 
 Seychelles Rupee SCR +%+%1.5887 
 Sierra Leone Leone SLL +%+%0.0029 
 Singapore Dollar SGD +%+%16.2635 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.8933+%+%2.9008 
 South-Korean Won KRW 100 2.0275-0.40%2.0195+0.12%2.0219 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1371+0.24%0.1374+0.15%0.1376 
 St. Helena Pound SHP +%+%29.5090 
 Swedish Krona SEK 2.5177-0.49%2.5053+0.02%2.5059 
 Switzerland Franc CHF 21.7103+0.23%21.7608+0.09%21.7796 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.8987+0.27%5.9148+0.10%5.9205 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Pá   9:24  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 25.5.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Pá   8:49  Ranní glosa: Turecká nákaza na forexu ve střední Evropě? ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Pá   8:16  Páteční obchodní seance 25. 5. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Čt 22:01  Closing Bell & výhled na 25. 5. Grant Capital (Grant Capital)
Čt 16:42  Obchodování v regionu dnes klidné, turecká lira obnovila svůj propad (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688