Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
19.1.2019  18.1.2019  17.1.2019  16.1.2019  15.1.2019
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
17.1Change18.1Change19.1 
 Albanian Lek ALL 0.2071-0.06%0.2070+0.04%0.2071 
 Algerian Dinar DZD 0.1898+0.05%0.1899+0.28%0.1905 
 Argentine Peso ARS 0.6067-1.09%0.6001+0.03%0.6003 
 Aruban Florin AWG 12.5641-0.01%12.5630+0.27%12.5970 
 Australian Dollar AUD 16.2247+0.12%16.2435+0.17%16.2718 
 Bahamian Dollar BSD 22.4898-0.01%22.4877+0.27%22.5487 
 Bahraini Dinar BHD 59.6545-0.01%59.6491+0.27%59.8109 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2691+0.09%0.2693+0.66%0.2711 
 Barbados Dollar BBD 11.3014-0.01%11.3004+0.27%11.3310 
 Belize Dollar BZD 11.3441-0.01%11.3431+0.27%11.3739 
 Bermudian Dollar BMD 22.4898-0.01%22.4877+0.27%22.5487 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3171-0.10%0.3168+0.26%0.3177 
 Bolivian Boliviano BOB 3.2784-0.01%3.2781+0.27%3.2870 
 Botswana Pula BWP 2.1500-0.22%2.1453+0.27%2.1511 
 Brazilian Real BRL 6.0471-1.06%5.9832+0.55%6.0162 
 Brunei Dollar BND 16.6180-0.03%16.6128+0.25%16.6542 
 Burundi Franc BIF 0.01260.00%0.0126+0.32%0.0126 
 Cambodian Riel KHR 0.00560.00%0.0056+0.18%0.0056 
 Canadian Dollar CAD 16.9961-0.10%16.9791+0.39%17.0445 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2331-0.16%0.2327+0.30%0.2334 
 Cayman Islands Dollar KYD 26.9877-0.01%26.9853+0.27%27.0585 
 CFA Franc BCEAO XOF +%+%0.0392 
 CFA Franc BEAC XAF +%+%0.0392 
 CFP Franc XPF +%+%0.2157 
 Colombian Peso COP 1000 7.1677+0.40%7.1962-0.21%7.1807 
 Comoros Franc KMF 0.0522-0.17%0.0522+0.31%0.0523 
 Costa Rican Colon CRC 0.0376+0.35%0.0377+0.19%0.0378 
 Croatian Kuna HRK 3.4541-0.17%3.4481+0.09%3.4514 
 Danish Krone DKK 3.4423-0.18%3.4362+0.31%3.4467 
 Djibouti Franc DJF 0.1267-0.01%0.1267+0.28%0.1270 
 Dominican R. Peso DOP 0.4471-0.01%0.4470+0.24%0.4481 
 Egyptian Pound EGP 1.2594-0.04%1.2589+0.27%1.2624 
 El Salvador Colon SVC +%+%2.5770 
 Ethiopian Birr ETB 0.7998-0.01%0.7997+0.27%0.8019 
 Europe Euro EUR 25.5986-0.11%25.5704+0.08%25.5914 
 Falkland Islands Pound FKP 29.0088+0.80%29.2401+0.22%29.3037 
 Fiji Dollar FJD 10.7883-0.26%10.7604+0.33%10.7963 
 Gambian Dalasi GMD 0.4879+0.40%0.4898+0.31%0.4914 
 Gibraltar Pound GIP 29.0088+0.80%29.2401+0.22%29.3037 
 Great Britain Pound GBP 28.9387+0.82%29.1752+0.03%29.1841 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.9113+0.19%2.9167+0.21%2.9227 
 Guinea Franc GNF 0.00250.00%0.0025+0.40%0.0025 
 Guyanese Dollar GYD 0.1075-0.01%0.1075+0.28%0.1078 
 Haitian Gourde HTG 0.2890-0.24%0.2883+0.13%0.2887 
 Honduran Lempira HNL 0.9260-0.01%0.9259+0.27%0.9284 
 Hong Kong Dollar HKD 2.8678-0.01%2.8676+0.28%2.8756 
 Hungary Forint HUF 100 7.9774+0.36%8.0062+0.67%8.0600 
 Chilean Peso CLP 100 3.3535-0.03%3.3527+0.53%3.3705 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.3248+0.05%3.3264+0.09%3.3293 
 Iceland Krona ISK 0.1852+0.59%0.1863+0.18%0.1866 
 Indian Rupee INR 100 31.7151-0.10%31.6841+0.26%31.7660 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.5922-0.25%1.5881+0.21%1.5915 
 Iraqi Dinar IQD 0.0190-0.05%0.0190+0.32%0.0190 
 Israeli New Shekel ILS 6.1072-0.16%6.0976+0.22%6.1108 
 Jamaican Dollar JMD 0.1740+0.47%0.1748-0.31%0.1743 
 Japan Yen JPY 100 20.7526-0.29%20.6915-0.07%20.6773 
 Jordanian Dinar JOD 31.7652-0.01%31.7623+0.27%31.8485 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0595-0.03%0.0595-0.15%0.0594 
 Kenyan Shilling KES 0.2214-0.11%0.2211+0.37%0.2219 
 Kuwaiti Dinar KWD 74.2801-0.01%74.2709+0.23%74.4428 
 Lao Kip LAK 0.0026-0.38%0.0026+0.38%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.01500.00%0.0150+0.27%0.0150 
 Lesotho Loti LSL 1.6493+0.17%1.6521-0.17%1.6493 
 Liberian Dollar LRD 0.1423-0.75%0.1412+0.40%0.1418 
 Libyan Dinar LYD 16.2686-0.09%16.2542+0.27%16.2983 
 Macau Pataca MOP 2.7865-0.01%2.7864+0.27%2.7939 
 Malawi Kwacha MWK 0.0313+0.03%0.0313+0.29%0.0314 
 Malaysian Ringgit MYR 5.4888-0.11%5.4829+0.21%5.4944 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.4585-0.01%1.4584+0.27%1.4623 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0628+0.33%0.0630-0.54%0.0626 
 Mauritius Rupee MUR 0.6604+0.02%0.6605+0.30%0.6624 
 Mexican Peso MXN 1.1911+0.07%1.1919-0.26%1.1888 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00850.00%0.0085+0.35%0.0086 
 Moroccan Dirham MAD 2.3603+0.02%2.3608+0.28%2.3674 
 Myanmar Kyat MMK 0.0148-1.08%0.0146+0.75%0.0147 
 Namibia Dollar NAD 1.6493+0.17%1.6521-0.17%1.6493 
 Nepalese Rupee NPR 0.1982-0.10%0.1980+0.26%0.1985 
 New Zealand Dollar NZD 15.3680-0.67%15.2654+0.24%15.3023 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.6941-0.02%0.6940+0.26%0.6958 
 Nigerian Naira NGN 0.0619+0.26%0.0621+0.27%0.0622 
 NL Antillian Guilder ANG 12.5641-0.01%12.5630+0.27%12.5970 
 Norwegian Kroner NOK 2.6397-0.12%2.6365+0.43%2.6477 
 Omani Rial OMR 58.4695-0.06%58.4339+0.27%58.5924 
 Pakistan Rupee PKR 0.16210.00%0.1621+0.27%0.1625 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.8481-0.01%6.8475+0.27%6.8661 
 Paraguay Guarani PYG 0.00370.00%0.0037-0.27%0.0037 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.7254+0.17%6.7369+0.30%6.7572 
 Philippine Peso PHP 100 43.1126-0.68%42.8200-0.02%42.8121 
 Poland Zloty PLN 5.9951-0.09%5.9899+0.16%5.9997 
 Qatari Rial QAR 6.1785-0.01%6.1779+0.27%6.1947 
 Russian Rouble RUB 100 33.9510+0.08%33.9785+0.44%34.1286 
 Samoan Tala WST +%+%8.9439 
 Sao Tome/Principe Dobra STD +%+%0.0010 
 Saudi Riyal SAR 5.9962-0.00%5.9962+0.27%6.0125 
 Seychelles Rupee SCR 1.6081+0.92%1.6229+0.17%1.6257 
 Sierra Leone Leone SLL +%0.0027+0.37%0.0027 
 Singapore Dollar SGD 16.6180-0.03%16.6128+0.25%16.6542 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.9091-0.01%2.9088+0.27%2.9167 
 Somali Shilling SOS +%+%0.0392 
 South African Rand ZAR +%+%1.6493 
 South-Korean Won KRW 100 2.0120-0.10%2.0100+0.18%2.0136 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1234+0.28%0.1238+0.40%0.1242 
 St. Helena Pound SHP +%29.2401+0.22%29.3037 
 Swaziland Lilangeni SZL +%+%1.6493 
 Swedish Krona SEK 2.5122-0.31%2.5044+0.25%2.5106 
 Switzerland Franc CHF 22.7837-0.19%22.7403-0.11%22.7145 
 Syrian Pound SYP +%+%0.0438 
 Taiwan Dollar TWD 100 +%+%73.0915 
 Tanzanian Shilling TZS +%+%0.0098 
 Thai Baht THB 100 +%+%71.3721 
 Tonga Pa'anga TOP +%+%10.4243 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD +%+%3.3642 
 Tunisian Dinar TND +%+%7.4863 
 Ukraine Hryvnia UAH +%+%0.8071 
 United states Dollar USD +%+%22.5487 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.1233-0.01%6.1228+0.27%6.1394 
 Vanuatu Vatu VUV +%+%0.2045 
 Vietnamese Dong VND 1000 +%+%0.9718 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Pá 17:36  TA: Jestřábí výroky daly signál k nákupu koruny Patria (Patria Finance)
Pá 15:44  Koruna zažila klidný týden (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Pá 14:55  Akcie FAANG táhne Netflix, naopak Apple oslabuje STOX.CZ (Grant Capital)
Pá 14:39  CME (Koupit, 12m cíl = 5,0 USD) - CME odstoupila od prodeje slovinských aktiv... Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Pá 14:28  Kurzovní lístek ČNB na pátek 18.01.2019 Redakce (Kurzy.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688