Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
19.7.2019  18.7.2019  16.7.2019  12.7.2019  11.7.2019
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
16.7Change18.7Change19.7 
 Albanian Lek ALL 0.2125-0.48%0.2115-0.17%0.2112 
 Algerian Dinar DZD 0.1923-0.24%0.1919-0.14%0.1916 
 Argentine Peso ARS 0.5508-2.14%0.5390+0.34%0.5409 
 Aruban Florin AWG 12.7931-0.05%12.7864-0.14%12.7690 
 Australian Dollar AUD 16.1244-0.27%16.0816+0.60%16.1784 
 Bahamian Dollar BSD 22.8997-0.05%22.8877-0.14%22.8564 
 Bahraini Dinar BHD 60.7419-0.05%60.7101-0.14%60.6271 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2713-0.04%0.2712-0.15%0.2707 
 Barbados Dollar BBD 11.5074-0.05%11.5014-0.14%11.4857 
 Belize Dollar BZD 11.5509-0.05%11.5449-0.14%11.5291 
 Bermudian Dollar BMD 22.8997-0.05%22.8877-0.14%22.8564 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3344-0.27%0.3335-0.27%0.3326 
 Bolivian Boliviano BOB 3.3382-0.05%3.3364-0.14%3.3318 
 Botswana Pula BWP 2.1640-0.05%2.1629-0.14%2.1599 
 Brazilian Real BRL 6.1437-0.75%6.0974+0.83%6.1482 
 Brunei Dollar BND 16.9010-0.25%16.8585-0.03%16.8528 
 Burundi Franc BIF 0.0125-0.08%0.0125-0.48%0.0125 
 Cambodian Riel KHR 0.00560.00%0.0056-0.18%0.0056 
 Canadian Dollar CAD 17.5904-0.16%17.5623-0.06%17.5517 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2344-0.49%0.2332+0.28%0.2339 
 Cayman Islands Dollar KYD 27.4796-0.05%27.4653-0.14%27.4277 
 CFA Franc BCEAO XOF 0.0394-0.51%0.0392+0.28%0.0393 
 CFA Franc BEAC XAF 0.0394-0.51%0.0392+0.28%0.0393 
 CFP Franc XPF 0.2166-0.50%0.2155+0.28%0.2161 
 Colombian Peso COP 1000 7.1780-0.35%7.1530+0.20%7.1670 
 Comoros Franc KMF 0.0525-0.49%0.0523+0.29%0.0524 
 Costa Rican Colon CRC 0.0398+0.60%0.0400-0.25%0.0399 
 Croatian Kuna HRK 3.4884-0.30%3.4779-0.09%3.4747 
 Danish Krone DKK 3.4630-0.57%3.4432+0.29%3.4532 
 Djibouti Franc DJF 0.1290-0.05%0.1290-0.14%0.1288 
 Dominican R. Peso DOP 0.4507-0.11%0.4502-0.16%0.4494 
 East Caribbean Dollar XCD 8.5187-0.05%8.5142-0.14%8.5026 
 Egyptian Pound EGP 1.3841-0.11%1.3826-0.17%1.3803 
 El Salvador Colon SVC 2.6171-0.05%2.6157-0.14%2.6122 
 Estonian Kroon EEK 1.6516-0.50%1.6434+0.28%1.6481 
 Ethiopian Birr ETB 0.7976-0.05%0.7972-0.14%0.7961 
 Europe Euro EUR 25.6314-0.02%25.6274+0.08%25.6492 
 Falkland Islands Pound FKP 28.8462-1.16%28.5130+0.68%28.7071 
 Fiji Dollar FJD 10.8705-0.07%10.8625-0.01%10.8614 
 Gambian Dalasi GMD 0.4875-0.01%0.4875-0.11%0.4869 
 Gibraltar Pound GIP 28.8462-1.16%28.5130+0.68%28.7071 
 Great Britain Pound GBP 28.7623-1.11%28.4430+0.29%28.5246 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.9895+0.08%2.9919-0.14%2.9878 
 Guinea Franc GNF 0.00250.00%0.0025-0.40%0.0025 
 Guyanese Dollar GYD 0.1095-0.05%0.1094-0.14%0.1093 
 Haitian Gourde HTG 0.2460+1.06%0.2486-0.41%0.2475 
 Honduran Lempira HNL 0.9369-0.08%0.9362-0.09%0.9353 
 Hong Kong Dollar HKD 2.9276+0.11%2.9309-0.14%2.9269 
 Hungary Forint HUF 100 7.9224-0.64%7.8720+0.10%7.8802 
 Chilean Peso CLP 100 3.3724-0.47%3.3566-0.28%3.3472 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.3308-0.07%3.3284-0.13%3.3241 
 Iceland Krona ISK 0.1820-0.28%0.1814+0.49%0.1823 
 Indian Rupee INR 100 33.4404-0.27%33.3490-0.27%33.2603 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.6430-0.12%1.6410-0.12%1.6390 
 Iranian Rial IRR 0.00060.00%0.0006-1.82%0.0005 
 Iraqi Dinar IQD 0.0192-0.05%0.0192-0.10%0.0192 
 Israeli New Shekel ILS 6.4876-0.24%6.4719+0.03%6.4739 
 Jamaican Dollar JMD 0.1709+0.70%0.1721-0.14%0.1719 
 Japan Yen JPY 100 21.2446-0.19%21.2039+0.54%21.3192 
 Jordanian Dinar JOD 32.3442-0.05%32.3273-0.14%32.2831 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0598-0.28%0.0596-0.34%0.0594 
 Kenyan Shilling KES 0.2223+0.04%0.2224-0.18%0.2220 
 Kuwaiti Dinar KWD 75.2686-0.07%75.2143-0.06%75.1683 
 Lao Kip LAK 0.0027-0.38%0.00260.00%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.0153-0.07%0.0153-0.13%0.0152 
 Lesotho Loti LSL 1.6535-0.63%1.6432+0.73%1.6552 
 Liberian Dollar LRD 0.1144-0.10%0.1143-0.24%0.1141 
 Libyan Dinar LYD 16.4486-0.35%16.3917+0.01%16.3939 
 Macau Pataca MOP 2.8435+0.11%2.8467-0.17%2.8419 
 Malawi Kwacha MWK 0.0300+0.13%0.0301+0.07%0.0301 
 Malaysian Ringgit MYR 5.5793-0.20%5.5682-0.11%5.5620 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.4851-0.05%1.4843-0.14%1.4823 
 Maltese Lira MTL 60.1957-0.50%59.8976+0.28%60.0660 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0617-0.05%0.0617+0.05%0.0617 
 Mauritius Rupee MUR 0.6438-0.31%0.6418-0.19%0.6406 
 Mexican Peso MXN 1.2106-0.44%1.2053+0.14%1.2070 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00870.00%0.0087-0.46%0.0086 
 Moroccan Dirham MAD 2.4036-0.27%2.3972-0.34%2.3891 
 Myanmar Kyat MMK 0.0152-0.26%0.0152+0.46%0.0152 
 Namibia Dollar NAD 1.6535-0.63%1.6432+0.73%1.6552 
 Nepalese Rupee NPR 0.2090-0.27%0.2084-0.26%0.2079 
 New Zealand Dollar NZD 15.4260+0.13%15.4454+0.47%15.5180 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.6900-0.08%0.6894-0.15%0.6884 
 Nigerian Naira NGN 0.0635-0.14%0.0634-0.21%0.0633 
 NL Antillian Guilder ANG 12.7931-0.05%12.7864-0.14%12.7690 
 Norwegian Kroner NOK 2.6876-0.56%2.6726+0.35%2.6819 
 Omani Rial OMR 59.5107-0.05%59.4795-0.14%59.3982 
 Pakistan Rupee PKR 0.1440-0.30%0.1436-0.38%0.1430 
 Panamanian Balboa PAB 22.8997-0.05%22.8877-0.14%22.8564 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.9386-0.38%6.9121-0.14%6.9026 
 Paraguay Guarani PYG 0.0038-0.52%0.0038+0.79%0.0038 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.9646-0.08%6.9589-0.14%6.9493 
 Philippine Peso PHP 100 44.8926-0.15%44.8251-0.15%44.7577 
 Poland Zloty PLN 6.0626-0.48%6.0338+0.47%6.0619 
 Qatari Rial QAR 6.2911-0.05%6.2878-0.14%6.2792 
 Russian Rouble RUB 100 36.6470-0.41%36.4955-0.19%36.4267 
 Samoan Tala WST 9.0168-0.00%9.0166-0.05%9.0123 
 Sao Tome/Principe Dobra STD 0.00100.00%0.00100.00%0.0010 
 Saudi Riyal SAR 6.1062-0.04%6.1035-0.14%6.0950 
 Seychelles Rupee SCR 1.6608-0.50%1.6525-0.67%1.6414 
 Sierra Leone Leone SLL 0.00260.00%0.0026+0.39%0.0026 
 Singapore Dollar SGD 16.9010-0.25%16.8585-0.03%16.8528 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.9472-0.05%2.9457-0.10%2.9428 
 Somali Shilling SOS 0.0398-0.05%0.0398-0.15%0.0398 
 South African Rand ZAR 1.6535-0.63%1.6432+0.73%1.6552 
 South-Korean Won KRW 100 1.9467-0.10%1.9447+0.09%1.9464 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1304-0.05%0.1303-0.15%0.1301 
 St. Helena Pound SHP 28.8462-1.16%28.5130+0.68%28.7071 
 Swaziland Lilangeni SZL 1.6535-0.63%1.6432+0.73%1.6552 
 Swedish Krona SEK 2.4495-0.08%2.4476+0.42%2.4578 
 Switzerland Franc CHF 23.3409-0.58%23.2057+0.43%23.3063 
 Syrian Pound SYP 0.0444-0.05%0.0444-0.14%0.0444 
 Taiwan Dollar TWD 100 73.7606-0.10%73.6863-0.05%73.6472 
 Tanzanian Shilling TZS 0.0100-0.10%0.0100-0.10%0.0099 
 Thai Baht THB 100 74.3109-0.17%74.1829+0.09%74.2499 
 Tonga Pa'anga TOP 10.5224+0.03%10.5261-0.10%10.5151 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 3.4016+%+%3.4146 
 Tunisian Dinar TND 7.9957+%+%7.9834 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.8876+%+%0.8811 
 United states Dollar USD 22.8997-0.05%22.8877-0.14%22.8564 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.2350+%+%6.2232 
 Vanuatu Vatu VUV 0.2050+%+%0.2048 
 Vietnamese Dong VND 1000 0.9870+%+%0.9840 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688