Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
24.9.2018  23.9.2018  22.9.2018  21.9.2018  20.9.2018
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
22.9Change23.9Change24.9 
 Albanian Lek ALL 0.20350.00%0.20350.00%0.2035 
 Algerian Dinar DZD 0.18580.00%0.18580.00%0.1858 
 Argentine Peso ARS 0.58690.00%0.58690.00%0.5869 
 Aruban Florin AWG 12.19880.00%12.19880.00%12.1988 
 Australian Dollar AUD 15.95170.00%15.95170.00%15.9517 
 Bahamian Dollar BSD 21.83590.00%21.83590.00%21.8359 
 Bahraini Dinar BHD 57.92020.00%57.92020.00%57.9202 
 Bangladeshi Taka BDT 0.26100.00%0.26100.00%0.2610 
 Barbados Dollar BBD 10.97280.00%10.97280.00%10.9728 
 Belize Dollar BZD 11.01430.00%11.01430.00%11.0143 
 Bermudian Dollar BMD 21.83590.00%21.83590.00%21.8359 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.30430.00%0.30430.00%0.3043 
 Bolivian Boliviano BOB 3.18310.00%3.18310.00%3.1831 
 Botswana Pula BWP 2.05480.00%2.05480.00%2.0548 
 Brazilian Real BRL 5.36220.00%5.36220.00%5.3622 
 Brunei Dollar BND 16.04600.00%16.04600.00%16.0460 
 Burundi Franc BIF 0.01230.00%0.01230.00%0.0123 
 Cambodian Riel KHR 0.00530.00%0.00530.00%0.0053 
 Canadian Dollar CAD 16.94900.00%16.94900.00%16.9490 
 Cape Verde Escudo CVE 0.23380.00%0.23380.00%0.2338 
 Cayman Islands Dollar KYD 26.20310.00%26.20310.00%26.2031 
 Colombian Peso COP 1000 7.24440.00%7.24440.00%7.2444 
 Comoros Franc KMF 0.05240.00%0.05240.00%0.0524 
 Costa Rican Colon CRC 0.03790.00%0.03790.00%0.0379 
 Croatian Kuna HRK 3.45430.00%3.45430.00%3.4543 
 Danish Krone DKK 3.45550.00%3.45550.00%3.4555 
 Djibouti Franc DJF 0.12300.00%0.12300.00%0.1230 
 Dominican R. Peso DOP 0.43870.00%0.43870.00%0.4387 
 Egyptian Pound EGP 1.22320.00%1.22320.00%1.2232 
 Ethiopian Birr ETB 0.79250.00%0.79250.00%0.7925 
 Europe Euro EUR 25.62290.00%25.62290.00%25.6229 
 Falkland Islands Pound FKP 28.99750.00%28.99750.00%28.9975 
 Fiji Dollar FJD 10.48120.00%10.48120.00%10.4812 
 Gambian Dalasi GMD 0.47470.00%0.47470.00%0.4747 
 Gibraltar Pound GIP 28.99750.00%28.99750.00%28.9975 
 Great Britain Pound GBP 28.85480.00%28.85480.00%28.8548 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.83950.00%2.83950.00%2.8395 
 Guinea Franc GNF 0.00240.00%0.00240.00%0.0024 
 Guyanese Dollar GYD 0.10450.00%0.10450.00%0.1045 
 Haitian Gourde HTG 0.31320.00%0.31320.00%0.3132 
 Honduran Lempira HNL 0.90960.00%0.90960.00%0.9096 
 Hong Kong Dollar HKD 2.80220.00%2.80220.00%2.8022 
 Hungary Forint HUF 100 7.92390.00%7.92390.00%7.9239 
 Chilean Peso CLP 100 3.29150.00%3.29150.00%3.2915 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.18920.00%3.18920.00%3.1892 
 Iceland Krona ISK 0.19860.00%0.19860.00%0.1986 
 Indian Rupee INR 100 30.43030.00%30.43030.00%30.4303 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.47430.00%1.47430.00%1.4743 
 Iraqi Dinar IQD 0.01840.00%0.01840.00%0.0184 
 Israeli New Shekel ILS 6.11390.00%6.11390.00%6.1139 
 Jamaican Dollar JMD 0.16100.00%0.16100.00%0.1610 
 Japan Yen JPY 100 19.42500.00%19.42500.00%19.4250 
 Jordanian Dinar JOD 30.84170.00%30.84170.00%30.8417 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.06130.00%0.06130.00%0.0613 
 Kenyan Shilling KES 0.21650.00%0.21650.00%0.2165 
 Kuwaiti Dinar KWD 72.16810.00%72.16810.00%72.1681 
 Lao Kip LAK 0.00260.00%0.00260.00%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.01460.00%0.01460.00%0.0146 
 Lesotho Loti LSL 1.54090.00%1.54090.00%1.5409 
 Liberian Dollar LRD 0.14130.00%0.14130.00%0.1413 
 Libyan Dinar LYD 15.88530.00%15.88530.00%15.8853 
 Macau Pataca MOP 2.71860.00%2.71860.00%2.7186 
 Malawi Kwacha MWK 0.03040.00%0.03040.00%0.0304 
 Malaysian Ringgit MYR 5.29300.00%5.29300.00%5.2930 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.41610.00%1.41610.00%1.4161 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.06140.00%0.06140.00%0.0614 
 Mauritius Rupee MUR 0.64290.00%0.64290.00%0.6429 
 Mexican Peso MXN 1.16240.00%1.16240.00%1.1624 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00880.00%0.00880.00%0.0088 
 Moroccan Dirham MAD 2.33850.00%2.33850.00%2.3385 
 Myanmar Kyat MMK 0.01340.00%0.01340.00%0.0134 
 Namibia Dollar NAD 1.54090.00%1.54090.00%1.5409 
 Nepalese Rupee NPR 0.19020.00%0.19020.00%0.1902 
 New Zealand Dollar NZD 14.63300.00%14.63300.00%14.6330 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.68460.00%0.68460.00%0.6846 
 Nigerian Naira NGN 0.07150.00%0.07150.00%0.0715 
 NL Antillian Guilder ANG 12.19880.00%12.19880.00%12.1988 
 Norwegian Kroner NOK 2.68960.00%2.68960.00%2.6896 
 Omani Rial OMR 56.72250.00%56.72250.00%56.7225 
 Pakistan Rupee PKR 0.17850.00%0.17850.00%0.1785 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.64360.00%6.64360.00%6.6436 
 Paraguay Guarani PYG 0.00370.00%0.00370.00%0.0037 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.60090.00%6.60090.00%6.6009 
 Philippine Peso PHP 100 40.30470.00%40.30470.00%40.3047 
 Poland Zloty PLN 6.00500.00%6.00500.00%6.0050 
 Qatari Rial QAR 5.99890.00%5.99890.00%5.9989 
 Russian Rouble RUB 100 33.32930.00%33.32930.00%33.3293 
 Saudi Riyal SAR 5.82250.00%5.82250.00%5.8225 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.85610.00%2.85610.00%2.8561 
 South-Korean Won KRW 100 1.96350.00%1.96350.00%1.9635 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.12970.00%0.12970.00%0.1297 
 Swedish Krona SEK 2.49450.00%2.49450.00%2.4945 
 Switzerland Franc CHF 22.88650.00%22.88650.00%22.8865 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.94530.00%5.94530.00%5.9453 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Po 16:48  Euro pomohlo koruně zkorigovat ztráty (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Po 15:53  ČNB ve středu počtvrté v tomto roce zvýší své úrokové sazby Markéta Höfferová (Kurzy.cz)
Po 15:40  Prorazí American Outdoor Brands (AOBC) hranici 16 USD? Grant Capital (Grant Capital)
Po 14:31  Kurzovní lístek ČNB na pondělí 24.09.2018 Redakce (Kurzy.cz)
Po 13:23  Jak na to, aby směna peněz nebyla věda? MONETA Money Bank (MONETA Money Bank)
Po 12:26  Nová regulace na forexu: Páka už není, co bývala Research (Investicniweb.cz)
Po   9:10  ČNB tento týden dovrší hattrick, nahoru půjdou i dolarové sazby (Týdenní zpráva z... Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Po   9:02  Pondělní obchodní seance 24. 9. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Po   8:38  Ropa Brent začíná nový týden atakem hranice 80 USD/barel ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688