Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
15.1.2018  14.1.2018  13.1.2018  12.1.2018  11.1.2018
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
13.1Change14.1Change15.1 
 Albanian Lek ALL 0.19360.00%0.19360.00%0.1936 
 Algerian Dinar DZD 0.18550.00%0.18550.00%0.1855 
 Argentine Peso ARS 1.13920.00%1.13920.00%1.1392 
 Aruban Florin AWG 11.87480.00%11.87480.00%11.8748 
 Australian Dollar AUD 16.84570.00%16.84570.00%16.8457 
 Bahamian Dollar BSD 21.25590.00%21.25590.00%21.2559 
 Bahraini Dinar BHD 56.41760.00%56.41760.00%56.4176 
 Bangladeshi Taka BDT 0.25690.00%0.25690.00%0.2569 
 Barbados Dollar BBD 10.68140.00%10.68140.00%10.6814 
 Belize Dollar BZD 10.72180.00%10.72180.00%10.7218 
 Bermudian Dollar BMD 21.25590.00%21.25590.00%21.2559 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.33500.00%0.33500.00%0.3350 
 Bolivian Boliviano BOB 3.09850.00%3.09850.00%3.0985 
 Botswana Pula BWP 2.16390.00%2.16390.00%2.1639 
 Brazilian Real BRL 6.60280.00%6.60280.00%6.6028 
 Brunei Dollar BND 16.09890.00%16.09890.00%16.0989 
 Burundi Franc BIF 0.01210.00%0.01210.00%0.0121 
 Cambodian Riel KHR 0.00530.00%0.00530.00%0.0053 
 Canadian Dollar CAD 17.07130.00%17.07130.00%17.0713 
 Cape Verde Escudo CVE 0.23550.00%0.23550.00%0.2355 
 Cayman Islands Dollar KYD 25.50710.00%25.50710.00%25.5071 
 Colombian Peso COP 1000 7.41710.00%7.41710.00%7.4171 
 Comoros Franc KMF 0.05280.00%0.05280.00%0.0528 
 Costa Rican Colon CRC 0.03750.00%0.03750.00%0.0375 
 Croatian Kuna HRK 3.46560.00%3.46560.00%3.4656 
 Danish Krone DKK 3.48620.00%3.48620.00%3.4862 
 Djibouti Franc DJF 0.12020.00%0.12020.00%0.1202 
 Dominican R. Peso DOP 0.43850.00%0.43850.00%0.4385 
 Egyptian Pound EGP 1.20500.00%1.20500.00%1.2050 
 Ethiopian Birr ETB 0.78120.00%0.78120.00%0.7812 
 Europe Euro EUR 25.55360.00%25.55360.00%25.5536 
 Falkland Islands Pound FKP 29.21540.00%29.21540.00%29.2154 
 Fiji Dollar FJD 10.64710.00%10.64710.00%10.6471 
 Gambian Dalasi GMD 0.47110.00%0.47110.00%0.4711 
 Gibraltar Pound GIP 29.21540.00%29.21540.00%29.2154 
 Great Britain Pound GBP 28.85560.00%28.85560.00%28.8556 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.89630.00%2.89630.00%2.8963 
 Guinea Franc GNF 0.00240.00%0.00240.00%0.0024 
 Guyanese Dollar GYD 0.10290.00%0.10290.00%0.1029 
 Haitian Gourde HTG 0.33340.00%0.33340.00%0.3334 
 Honduran Lempira HNL 0.90260.00%0.90260.00%0.9026 
 Hong Kong Dollar HKD 2.71770.00%2.71770.00%2.7177 
 Hungary Forint HUF 100 8.35960.00%8.35960.00%8.3596 
 Chilean Peso CLP 100 3.52470.00%3.52470.00%3.5247 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.28330.00%3.28330.00%3.2833 
 Iceland Krona ISK 0.20540.00%0.20540.00%0.2054 
 Indian Rupee INR 100 33.49690.00%33.49690.00%33.4969 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.59190.00%1.59190.00%1.5919 
 Iraqi Dinar IQD 0.01800.00%0.01800.00%0.0180 
 Israeli New Shekel ILS 6.26000.00%6.26000.00%6.2600 
 Jamaican Dollar JMD 0.17200.00%0.17200.00%0.1720 
 Japan Yen JPY 100 19.16480.00%19.16480.00%19.1648 
 Jordanian Dinar JOD 30.02240.00%30.02240.00%30.0224 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.06450.00%0.06450.00%0.0645 
 Kenyan Shilling KES 0.20650.00%0.20650.00%0.2065 
 Kuwaiti Dinar KWD 70.66450.00%70.66450.00%70.6645 
 Lao Kip LAK 0.00260.00%0.00260.00%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.01420.00%0.01420.00%0.0142 
 Lesotho Loti LSL 1.72240.00%1.72240.00%1.7224 
 Liberian Dollar LRD 0.16820.00%0.16820.00%0.1682 
 Libyan Dinar LYD 15.69510.00%15.69510.00%15.6951 
 Macau Pataca MOP 2.64050.00%2.64050.00%2.6405 
 Malawi Kwacha MWK 0.02980.00%0.02980.00%0.0298 
 Malaysian Ringgit MYR 5.35970.00%5.35970.00%5.3597 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.37850.00%1.37850.00%1.3785 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.06040.00%0.06040.00%0.0604 
 Mauritius Rupee MUR 0.63840.00%0.63840.00%0.6384 
 Mexican Peso MXN 1.12000.00%1.12000.00%1.1200 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00880.00%0.00880.00%0.0088 
 Moroccan Dirham MAD 2.30730.00%2.30730.00%2.3073 
 Myanmar Kyat MMK 0.01580.00%0.01580.00%0.0158 
 Namibia Dollar NAD 1.72240.00%1.72240.00%1.7224 
 Nepalese Rupee NPR 0.20940.00%0.20940.00%0.2094 
 New Zealand Dollar NZD 15.47060.00%15.47060.00%15.4706 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.68920.00%0.68920.00%0.6892 
 Nigerian Naira NGN 0.06960.00%0.06960.00%0.0696 
 NL Antillian Guilder ANG 11.87480.00%11.87480.00%11.8748 
 Norwegian Kroner NOK 2.68960.00%2.68960.00%2.6896 
 Omani Rial OMR 55.26040.00%55.26040.00%55.2604 
 Pakistan Rupee PKR 0.19230.00%0.19230.00%0.1923 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.73810.00%6.73810.00%6.7381 
 Paraguay Guarani PYG 0.00380.00%0.00380.00%0.0038 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.58080.00%6.58080.00%6.5808 
 Philippine Peso PHP 100 42.14000.00%42.14000.00%42.1400 
 Poland Zloty PLN 6.23020.00%6.23020.00%6.2302 
 Qatari Rial QAR 5.83950.00%5.83950.00%5.8395 
 Russian Rouble RUB 100 37.85160.00%37.85160.00%37.8516 
 Saudi Riyal SAR 5.66890.00%5.66890.00%5.6689 
 Seychelles Rupee SCR 1.56530.00%1.56530.00%1.5653 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.84510.00%2.84510.00%2.8451 
 South-Korean Won KRW 100 2.00520.00%2.00520.00%2.0052 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.13820.00%0.13820.00%0.1382 
 Swedish Krona SEK 2.64620.00%2.64620.00%2.6462 
 Switzerland Franc CHF 22.01560.00%22.01560.00%22.0156 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.78720.00%5.78720.00%5.7872 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Út   8:18  Úterní obchodní seance 16. 1. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Út   8:14  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 16.1.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Po 13:26  Analytici zvedají odhady letošního růstu eurozóny na 2,2% Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
Po   9:45  Maio (Pět hvězd): Pro Itálii není vhodné odejít z eura Research (Česká spořitelna)
Po   8:34  Dolar prudce padá a nepomáhají ani silná makra ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688