Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
20.7.2018  19.7.2018  18.7.2018  17.7.2018  16.7.2018
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
18.7Change19.7Change20.7 
 Albanian Lek ALL 0.2066+0.15%0.2069+0.03%0.2069 
 Algerian Dinar DZD 0.1887+0.12%0.1890+0.32%0.1896 
 Argentine Peso ARS 0.8142-0.52%0.8100+0.20%0.8116 
 Aruban Florin AWG 12.4127+0.34%12.4552+0.51%12.5183 
 Australian Dollar AUD 16.5313-0.08%16.5188+0.97%16.6787 
 Bahamian Dollar BSD 22.2188+0.34%22.2948+0.51%22.4078 
 Bahraini Dinar BHD 58.7331+0.42%58.9808+0.51%59.2829 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2645+0.34%0.2654+0.51%0.2668 
 Barbados Dollar BBD 11.1652+0.34%11.2034+0.51%11.2602 
 Belize Dollar BZD 11.2075+0.34%11.2458+0.51%11.3028 
 Bermudian Dollar BMD 22.2188+0.34%22.2948+0.51%22.4078 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3254+0.21%0.3261+0.12%0.3265 
 Bolivian Boliviano BOB 3.2389+0.34%3.2500+0.51%3.2664 
 Botswana Pula BWP 2.1641+0.03%2.1648-0.01%2.1646 
 Brazilian Real BRL 5.7465+0.86%5.7957-0.46%5.7691 
 Brunei Dollar BND 16.3597-0.06%16.3495+0.48%16.4275 
 Burundi Franc BIF 0.0126+0.40%0.0127+0.47%0.0127 
 Cambodian Riel KHR 0.0055+0.36%0.0055+0.55%0.0055 
 Canadian Dollar CAD 16.9514-0.05%16.9435+0.52%17.0319 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2367-0.34%0.2359+0.62%0.2373 
 Cayman Islands Dollar KYD 26.6625+0.34%26.7537+0.51%26.8893 
 Colombian Peso COP 1000 7.7445+0.02%7.7459+0.55%7.7888 
 Comoros Franc KMF 0.0531-0.34%0.0529+0.61%0.0532 
 Costa Rican Colon CRC 0.0394+0.25%0.0395+0.51%0.0397 
 Croatian Kuna HRK 3.5155+0.01%3.5160-0.10%3.5124 
 Danish Krone DKK 3.5007-0.33%3.4893+0.63%3.5113 
 Djibouti Franc DJF 0.1252+0.34%0.1256+0.51%0.1262 
 Dominican R. Peso DOP 0.4487+0.34%0.4502+0.46%0.4523 
 Egyptian Pound EGP 1.2466+0.34%1.2508+0.50%1.2571 
 Ethiopian Birr ETB 0.8133+0.34%0.8160+0.47%0.8199 
 Europe Euro EUR 25.9137-0.13%25.8808+0.28%25.9543 
 Falkland Islands Pound FKP 29.4859-0.75%29.2634+0.19%29.3199 
 Fiji Dollar FJD 10.7494+0.18%10.7684+0.59%10.8319 
 Gambian Dalasi GMD 0.4917+0.30%0.4931+0.53%0.4958 
 Gibraltar Pound GIP 29.4859-0.75%29.2634+0.19%29.3199 
 Great Britain Pound GBP 29.3363-0.63%29.1515-0.25%29.0772 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.9744+0.34%2.9846+0.44%2.9977 
 Guinea Franc GNF 0.0025+0.41%0.0025+0.81%0.0025 
 Guyanese Dollar GYD 0.1059+0.35%0.1062+0.50%0.1068 
 Haitian Gourde HTG 0.3306+0.22%0.3313+0.49%0.3330 
 Honduran Lempira HNL 0.9279+0.35%0.9312+0.52%0.9361 
 Hong Kong Dollar HKD 2.8312+0.34%2.8407+0.51%2.8552 
 Hungary Forint HUF 100 8.0424-0.25%8.0226-0.72%7.9652 
 Chilean Peso CLP 100 3.3964+0.33%3.4076-0.67%3.3848 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.3227+0.02%3.3235-0.07%3.3211 
 Iceland Krona ISK 0.2090-0.37%0.2083+0.34%0.2090 
 Indian Rupee INR 100 32.5423+0.21%32.6105+0.12%32.6503 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.5456+0.19%1.5485+0.34%1.5538 
 Iraqi Dinar IQD 0.0187+0.32%0.0188+0.53%0.0189 
 Israeli New Shekel ILS 6.1268+0.12%6.1342+0.23%6.1484 
 Jamaican Dollar JMD 0.1709+0.15%0.1712+0.24%0.1716 
 Japan Yen JPY 100 19.8008-0.09%19.7822+1.08%19.9960 
 Jordanian Dinar JOD 31.3824+0.34%31.4898+0.51%31.6494 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0647-0.06%0.0646+0.17%0.0647 
 Kenyan Shilling KES 0.2211+0.29%0.2217+0.41%0.2226 
 Kuwaiti Dinar KWD 73.4019+0.30%73.6237+0.53%74.0117 
 Lao Kip LAK 0.0027+0.38%0.0027+0.38%0.0027 
 Lebanese Pound LBP 0.0148+0.34%0.0149+0.54%0.0149 
 Lesotho Loti LSL 1.6856+0.19%1.6888+0.07%1.6900 
 Liberian Dollar LRD 0.1380+0.66%0.1389+5.85%0.1470 
 Libyan Dinar LYD 16.1685+0.75%16.2890+0.02%16.2918 
 Macau Pataca MOP 2.7511+0.33%2.7603+0.50%2.7742 
 Malawi Kwacha MWK 0.0310+0.35%0.0311+0.45%0.0313 
 Malaysian Ringgit MYR 5.4991+0.34%5.5179+0.18%5.5281 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.4409+0.34%1.4458+0.51%1.4532 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0624+0.32%0.0626+0.48%0.0629 
 Mauritius Rupee MUR 0.6514+0.06%0.6519+0.49%0.6551 
 Mexican Peso MXN 1.1821+0.31%1.1857+0.21%1.1882 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0091+0.33%0.0091+0.55%0.0092 
 Moroccan Dirham MAD 2.3555-0.10%2.3531+0.34%2.3612 
 Myanmar Kyat MMK 0.01560.00%0.0156+0.51%0.0156 
 Namibia Dollar NAD 1.6856+0.19%1.6888+0.07%1.6900 
 Nepalese Rupee NPR 0.2034+0.21%0.2038+0.12%0.2041 
 New Zealand Dollar NZD 15.2050-0.19%15.1768+0.51%15.2537 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.7028+0.33%0.7051+0.49%0.7085 
 Nigerian Naira NGN 0.0729+0.34%0.0732+0.48%0.0735 
 NL Antillian Guilder ANG 12.4127+0.34%12.4552+0.51%12.5183 
 Norwegian Kroner NOK 2.7519-0.35%2.7423+0.15%2.7465 
 Omani Rial OMR 57.7650+0.34%57.9626+0.51%58.2564 
 Pakistan Rupee PKR 0.1748-0.09%0.1747+0.14%0.1749 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.9211+0.34%6.9448+0.51%6.9800 
 Paraguay Guarani PYG 0.0039+0.26%0.0039+0.26%0.0039 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.7885+0.22%6.8034+0.48%6.8358 
 Philippine Peso PHP 100 41.6082+0.22%41.6981+0.13%41.7542 
 Poland Zloty PLN 6.0703-0.21%6.0573+0.09%6.0629 
 Qatari Rial QAR 6.1041+0.34%6.1249+0.51%6.1560 
 Russian Rouble RUB 100 36.0208+0.02%36.0283-0.78%35.7471 
 Saudi Riyal SAR 5.9256+0.34%5.9458+0.50%5.9757 
 Seychelles Rupee SCR 1.6382-0.39%1.6319+0.30%1.6369 
 Singapore Dollar SGD +%16.3495+0.48%16.4275 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.8918+1.42%2.9329+0.85%2.9578 
 South-Korean Won KRW 100 1.9809+0.04%1.9818+0.26%1.9869 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1391+0.32%0.1395+0.47%0.1402 
 St. Helena Pound SHP +%+%29.3199 
 Swedish Krona SEK 2.5335-0.38%2.5239+0.33%2.5322 
 Switzerland Franc CHF 22.3845-0.21%22.3371+0.74%22.5023 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.0496+0.34%6.0702+0.51%6.1010 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Pá 22:00  Closing Bell & výhled na 23. 7. Grant Capital (Grant Capital)
Pá   9:25  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 20.7.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Pá   8:58  Páteční obchodní seance 20. 7. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Čt   6:49  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 19.7.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
St   8:49  Středeční obchodní seance 18. 7. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
St   6:58  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 18.7.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Út 15:40  Teď není ten správný čas na letní prázdniny! STOX.CZ (Grant Capital)
Út   8:47  Koruna na pozitivní vlně regionu Jan Berka (Roklen24.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688