Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
17.1.2018  16.1.2018  15.1.2018  14.1.2018  13.1.2018
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
15.1Change16.1Change17.1 
 Albanian Lek ALL 0.1936-0.65%0.1923-0.50%0.1913 
 Algerian Dinar DZD 0.1855-1.01%0.1837-0.29%0.1831 
 Argentine Peso ARS 1.1392-1.40%1.1232-0.40%1.1186 
 Aruban Florin AWG 11.8748-1.40%11.7083-0.09%11.6983 
 Australian Dollar AUD 16.8457-0.71%16.7269-0.14%16.7042 
 Bahamian Dollar BSD 21.2559-1.40%20.9579-0.09%20.9399 
 Bahraini Dinar BHD 56.4176-1.41%55.6237-0.09%55.5760 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2569-1.45%0.2531-0.08%0.2530 
 Barbados Dollar BBD 10.6814-1.40%10.5316-0.09%10.5226 
 Belize Dollar BZD 10.7218-1.40%10.5715-0.09%10.5624 
 Bermudian Dollar BMD 21.2559-1.40%20.9579-0.09%20.9399 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3350-1.22%0.3309-0.45%0.3294 
 Bolivian Boliviano BOB 3.0985-1.40%3.0551-0.09%3.0525 
 Botswana Pula BWP 2.1639-0.63%2.1503-0.09%2.1484 
 Brazilian Real BRL 6.6028-0.68%6.5582-0.88%6.5005 
 Brunei Dollar BND 16.0989-1.36%15.8792-0.06%15.8704 
 Burundi Franc BIF 0.0121-1.40%0.0120-0.08%0.0119 
 Cambodian Riel KHR 0.0053-1.14%0.0052-0.19%0.0052 
 Canadian Dollar CAD 17.0713-0.99%16.9026-0.04%16.8962 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2355-0.76%0.2337-0.20%0.2333 
 Cayman Islands Dollar KYD 25.5071-1.40%25.1495-0.09%25.1279 
 Colombian Peso COP 1000 7.4171-1.06%7.3386-0.09%7.3323 
 Comoros Franc KMF 0.0528-0.76%0.0524-0.21%0.0523 
 Costa Rican Colon CRC 0.0375-1.20%0.0370+0.03%0.0370 
 Croatian Kuna HRK 3.4656-0.15%3.4605-0.28%3.4509 
 Danish Krone DKK 3.4862-0.76%3.4595-0.18%3.4532 
 Djibouti Franc DJF 0.1202-1.41%0.1185-0.08%0.1184 
 Dominican R. Peso DOP 0.4385-1.36%0.4326+1.23%0.4379 
 Egyptian Pound EGP 1.2050-1.49%1.1871-0.08%1.1861 
 Ethiopian Birr ETB 0.7812-1.40%0.7703-0.09%0.7696 
 Europe Euro EUR 25.5536+0.06%25.5693-0.04%25.5590 
 Falkland Islands Pound FKP 29.2154-0.86%28.9651-0.10%28.9360 
 Fiji Dollar FJD 10.6471-1.32%10.5062+0.37%10.5453 
 Gambian Dalasi GMD 0.4711-1.42%0.4644-0.09%0.4640 
 Gibraltar Pound GIP 29.2154-0.86%28.9651-0.10%28.9360 
 Great Britain Pound GBP 28.8556-0.21%28.7955+0.14%28.8352 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.8963-1.39%2.8561-0.09%2.8536 
 Guinea Franc GNF 0.0024-1.27%0.00230.00%0.0023 
 Guyanese Dollar GYD 0.1029-2.01%0.1008-0.09%0.1007 
 Haitian Gourde HTG 0.3334-1.40%0.3287+0.03%0.3288 
 Honduran Lempira HNL 0.9026-1.55%0.8886-0.04%0.8882 
 Hong Kong Dollar HKD 2.7177-1.40%2.6795-0.08%2.6773 
 Hungary Forint HUF 100 8.3596-0.40%8.3265-0.34%8.2980 
 Chilean Peso CLP 100 3.5247-1.30%3.4788-0.78%3.4517 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.2833-0.79%3.2574-0.05%3.2557 
 Iceland Krona ISK 0.2054-0.34%0.2047-0.65%0.2033 
 Indian Rupee INR 100 33.4969-1.22%33.0898-0.45%32.9418 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.5919-1.18%1.5731-0.09%1.5717 
 Iraqi Dinar IQD 0.0180-1.39%0.0177-0.06%0.0177 
 Israeli New Shekel ILS 6.2600-1.36%6.1750-1.03%6.1112 
 Jamaican Dollar JMD 0.1720-1.56%0.1693+0.28%0.1698 
 Japan Yen JPY 100 19.1648-0.87%18.9989-0.02%18.9947 
 Jordanian Dinar JOD 30.0224-1.40%29.6016-0.09%29.5762 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0645-1.30%0.0637+0.35%0.0639 
 Kenyan Shilling KES 0.2065-1.36%0.2037-0.08%0.2035 
 Kuwaiti Dinar KWD 70.6645-1.24%69.7898-0.05%69.7531 
 Lao Kip LAK 0.0026-1.56%0.00250.00%0.0025 
 Lebanese Pound LBP 0.0142-1.41%0.0140-0.07%0.0140 
 Lesotho Loti LSL 1.7224-0.71%1.7101+0.52%1.7190 
 Liberian Dollar LRD 0.1682-1.81%0.1652-0.08%0.1651 
 Libyan Dinar LYD 15.6951-0.46%15.6227+0.04%15.6291 
 Macau Pataca MOP 2.6405-1.40%2.6034-0.08%2.6013 
 Malawi Kwacha MWK 0.0298-1.38%0.0294-0.48%0.0292 
 Malaysian Ringgit MYR 5.3597-1.02%5.3053-0.01%5.3048 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.3785-1.40%1.3591-0.09%1.3580 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0604-1.69%0.0594-0.08%0.0593 
 Mauritius Rupee MUR 0.6384-0.38%0.6360+0.31%0.6379 
 Mexican Peso MXN 1.1200-0.37%1.1159+0.12%1.1172 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0088-1.48%0.00860.00%0.0086 
 Moroccan Dirham MAD 2.3073-1.27%2.2780-0.27%2.2718 
 Myanmar Kyat MMK 0.0158-1.46%0.0155+0.77%0.0156 
 Namibia Dollar NAD 1.7224-0.71%1.7101+0.52%1.7190 
 Nepalese Rupee NPR 0.2094-1.22%0.2068-0.44%0.2059 
 New Zealand Dollar NZD 15.4706-0.87%15.3355-0.20%15.3055 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.6892-1.44%0.6793-0.10%0.6786 
 Nigerian Naira NGN 0.0696-1.39%0.0687-0.07%0.0686 
 NL Antillian Guilder ANG 11.8748-1.40%11.7083-0.09%11.6983 
 Norwegian Kroner NOK 2.6896-0.83%2.6672-0.15%2.6631 
 Omani Rial OMR 55.2604-1.48%54.4417-0.01%54.4389 
 Pakistan Rupee PKR 0.1923-1.40%0.1897-0.09%0.1895 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.7381-1.40%6.6437-0.09%6.6380 
 Paraguay Guarani PYG 0.0038-1.32%0.00370.00%0.0037 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.5808-1.34%6.4925+0.16%6.5031 
 Philippine Peso PHP 100 42.1400-1.29%41.5964-0.58%41.3546 
 Poland Zloty PLN 6.2302-0.75%6.1833-0.22%6.1694 
 Qatari Rial QAR 5.8395-1.40%5.7577-0.09%5.7527 
 Russian Rouble RUB 100 37.8516-1.47%37.2946-0.16%37.2360 
 Saudi Riyal SAR 5.6689-1.41%5.5890-0.09%5.5842 
 Seychelles Rupee SCR 1.5653-2.68%1.5233+1.29%1.5428 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.8451-1.33%2.8073-0.01%2.8070 
 South-Korean Won KRW 100 2.0052-0.90%1.9872-0.69%1.9734 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1382-1.40%0.1363-0.12%0.1361 
 Swedish Krona SEK 2.6462-0.99%2.6199-0.11%2.6170 
 Switzerland Franc CHF 22.0156-0.86%21.8266+0.13%21.8558 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.7872-1.39%5.7066-0.09%5.7017 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

St 22:01  Wall Street Closing Bell & výhled na 18. 1. 18 Grant Capital (Grant Capital)
St 17:02  Koruna atakuje své mnohaleté maximum (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
St 15:59  Rekordní růst ETF v roce 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
St   9:20  Komentář ke včerejšímu devizovému trhu (17.1.2018) Research (J&T BANKA)
St   8:54  Středeční obchodní seance 17. 1. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
St   8:09  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 17.1.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Út 14:02  Nové vesmírné ETF přichází na trh! STOX.CZ (Grant Capital)
Út 11:34  Dolar prudce oslabuje, čekáme ale korekci Research (Česká spořitelna)
Út   8:39  Koruna politické dění jako tradičně ignoruje ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688