Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
20.11.2018  19.11.2018  18.11.2018  17.11.2018  16.11.2018
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
18.11Change19.11Change20.11 
 Albanian Lek ALL 0.21110.00%0.2111-0.02%0.2111 
 Algerian Dinar DZD 0.19430.00%0.1943-0.17%0.1940 
 Argentine Peso ARS 0.64060.00%0.6406-0.45%0.6378 
 Aruban Florin AWG 12.84840.00%12.8484-0.45%12.7909 
 Australian Dollar AUD 16.88170.00%16.8817-0.47%16.8015 
 Bahamian Dollar BSD 22.99870.00%22.9987-0.45%22.8957 
 Bahraini Dinar BHD 61.00450.00%61.0045-0.45%60.7313 
 Bangladeshi Taka BDT 0.27510.00%0.2751-0.65%0.2733 
 Barbados Dollar BBD 11.55720.00%11.5572-0.45%11.5054 
 Belize Dollar BZD 11.60090.00%11.6009-0.45%11.5489 
 Bermudian Dollar BMD 22.99870.00%22.9987-0.45%22.8957 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.32070.00%0.3207-0.21%0.3200 
 Bolivian Boliviano BOB 3.35260.00%3.3526-0.45%3.3376 
 Botswana Pula BWP 2.15500.00%2.1550+0.40%2.1636 
 Brazilian Real BRL 6.12990.00%6.1299-0.52%6.0979 
 Brunei Dollar BND 16.79060.00%16.7906-0.51%16.7044 
 Burundi Franc BIF 0.01290.00%0.0129-0.46%0.0129 
 Cambodian Riel KHR 0.00560.00%0.0056+0.18%0.0056 
 Canadian Dollar CAD 17.52380.00%17.5238-0.57%17.4240 
 Cape Verde Escudo CVE 0.23830.00%0.2383-0.07%0.2381 
 Cayman Islands Dollar KYD 27.59850.00%27.5985-0.45%27.4749 
 Colombian Peso COP 1000 7.19090.00%7.1909+0.33%7.2145 
 Comoros Franc KMF 0.05340.00%0.0534-0.06%0.0534 
 Costa Rican Colon CRC 0.03810.00%0.0381+0.60%0.0383 
 Croatian Kuna HRK 3.53500.00%3.5350-0.12%3.5308 
 Danish Krone DKK 3.52070.00%3.5207-0.09%3.5174 
 Djibouti Franc DJF 0.12960.00%0.1296-0.45%0.1290 
 Dominican R. Peso DOP 0.45930.00%0.4593-0.47%0.4572 
 Egyptian Pound EGP 1.28790.00%1.2879-0.44%1.2822 
 Ethiopian Birr ETB 0.82960.00%0.8296-0.45%0.8259 
 Europe Euro EUR 26.03310.00%26.0331+0.20%26.0860 
 Falkland Islands Pound FKP 29.61940.00%29.6194-0.39%29.5027 
 Fiji Dollar FJD 11.05320.00%11.0532-0.45%11.0037 
 Gambian Dalasi GMD 0.50010.00%0.5001-0.25%0.4988 
 Gibraltar Pound GIP 29.61940.00%29.6194-0.39%29.5027 
 Great Britain Pound GBP 29.47670.00%29.4767-0.36%29.3695 
 Guatemalan Quetzal GTQ 2.98840.00%2.9884-0.46%2.9746 
 Guinea Franc GNF 0.00250.00%0.0025-0.39%0.0025 
 Guyanese Dollar GYD 0.11020.00%0.1102-0.61%0.1095 
 Haitian Gourde HTG 0.31230.00%0.3123-0.45%0.3109 
 Honduran Lempira HNL 0.95080.00%0.9508-0.52%0.9458 
 Hong Kong Dollar HKD 2.93860.00%2.9386-0.46%2.9249 
 Hungary Forint HUF 100 8.15910.00%8.1591+0.06%8.1639 
 Chilean Peso CLP 100 3.43050.00%3.4305-0.19%3.4240 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.31390.00%3.3139-0.42%3.3000 
 Iceland Krona ISK 0.18560.00%0.1856+0.20%0.1859 
 Indian Rupee INR 100 32.06870.00%32.0687-0.21%32.0009 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.57710.00%1.5771-0.41%1.5706 
 Iraqi Dinar IQD 0.01940.00%0.0194-0.41%0.0193 
 Israeli New Shekel ILS 6.21170.00%6.2117-0.30%6.1931 
 Jamaican Dollar JMD 0.18290.00%0.1829-0.05%0.1828 
 Japan Yen JPY 100 20.41950.00%20.4195-0.26%20.3660 
 Jordanian Dinar JOD 32.48410.00%32.4841-0.45%32.3386 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.06220.00%0.0622+0.26%0.0624 
 Kenyan Shilling KES 0.22370.00%0.2237-0.35%0.2229 
 Kuwaiti Dinar KWD 75.68600.00%75.6860-0.46%75.3397 
 Lao Kip LAK 0.00270.00%0.0027-0.37%0.0027 
 Lebanese Pound LBP 0.01530.00%0.0153-0.46%0.0153 
 Lesotho Loti LSL 1.64700.00%1.6470-0.05%1.6461 
 Liberian Dollar LRD 0.14610.00%0.1461-0.47%0.1454 
 Libyan Dinar LYD 16.51850.00%16.5185-0.35%16.4611 
 Macau Pataca MOP 2.85450.00%2.8545-0.47%2.8410 
 Malawi Kwacha MWK 0.03190.00%0.0319-0.47%0.0318 
 Malaysian Ringgit MYR 5.49500.00%5.4950-0.35%5.4756 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.49150.00%1.4915-0.45%1.4848 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.06320.00%0.0632-0.46%0.0629 
 Mauritius Rupee MUR 0.66910.00%0.6691-0.22%0.6675 
 Mexican Peso MXN 1.14630.00%1.1463-0.54%1.1401 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00900.00%0.0090-0.33%0.0089 
 Moroccan Dirham MAD 2.41910.00%2.4191+0.09%2.4214 
 Myanmar Kyat MMK 0.01440.00%0.0144-0.63%0.0143 
 Namibia Dollar NAD 1.64700.00%1.6470-0.05%1.6461 
 Nepalese Rupee NPR 0.20040.00%0.2004-0.21%0.2000 
 New Zealand Dollar NZD 15.83530.00%15.8353-0.48%15.7598 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.71570.00%0.7157-0.49%0.7122 
 Nigerian Naira NGN 0.06330.00%0.0633-0.46%0.0630 
 NL Antillian Guilder ANG 12.84840.00%12.8484-0.45%12.7909 
 Norwegian Kroner NOK 2.73180.00%2.7318-0.39%2.7210 
 Omani Rial OMR 59.77730.00%59.7773-0.50%59.4755 
 Pakistan Rupee PKR 0.17180.00%0.1718-0.42%0.1711 
 Papua New Guinea Kina PGK 7.00310.00%7.0031-0.45%6.9717 
 Paraguay Guarani PYG 0.00390.00%0.0039-0.51%0.0039 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.79630.00%6.7963-0.24%6.7799 
 Philippine Peso PHP 100 43.77210.00%43.7721-0.36%43.6143 
 Poland Zloty PLN 6.10130.00%6.1013-0.50%6.0709 
 Qatari Rial QAR 6.31830.00%6.3183-0.45%6.2900 
 Russian Rouble RUB 100 35.03420.00%35.0342-0.17%34.9730 
 Saudi Riyal SAR 6.13110.00%6.1311-0.45%6.1035 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.97030.00%2.9703-0.45%2.9570 
 South-Korean Won KRW 100 2.04650.00%2.0465-0.15%2.0435 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.13040.00%0.1304-0.72%0.1295 
 Swedish Krona SEK 2.55890.00%2.5589-0.36%2.5496 
 Switzerland Franc CHF 23.02630.00%23.0263+0.21%23.0757 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.26190.00%6.2619-0.45%6.2335 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Út 22:01  Closing Bell & výhled na 21. 11. – indexy dále klesají Grant Capital (Grant Capital)
Út 15:43  Ropa vstupuje do období nebývalé nejistoty STOX.CZ (Grant Capital)
Út 14:28  Kurzovní lístek ČNB na úterý 20.11.2018 Redakce (Kurzy.cz)
Út   9:05  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 20.11.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Út   8:34  Koruna zpět nad 26,00 EUR/CZK ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:29  Cena ropy má problém udržet se nad úrovní 67 USD/barel ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:29  Kurz eurodolaru směřuje opatrně vzhůru ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:24  EU přivítala návrh Německa a Francie na rozpočet eurozóny Patria (Patria Finance)
Po 16:54  Koruna nejlevnější od července (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688