Czech currency rates (CZK)


Exchange rates VISA Europe

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet VISA v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
22.4.2019  21.4.2019  20.4.2019  19.4.2019  18.4.2019
 Country Code UnitRate VISA Rate VISA Rate VISA 
20.4Change21.4Change22.4 
 Albanian Lek ALL 0.20920.00%0.20920.00%0.2092 
 Algerian Dinar DZD 0.19230.00%0.19230.00%0.1923 
 Argentine Peso ARS 0.55470.00%0.55470.00%0.5547 
 Aruban Florin AWG 12.81210.00%12.81210.00%12.8121 
 Australian Dollar AUD 16.42580.00%16.42580.00%16.4258 
 Bahamian Dollar BSD 22.93370.00%22.93370.00%22.9337 
 Bahraini Dinar BHD 60.83220.00%60.83220.00%60.8322 
 Bangladeshi Taka BDT 0.27400.00%0.27400.00%0.2740 
 Barbados Dollar BBD 11.52450.00%11.52450.00%11.5245 
 Belize Dollar BZD 11.56810.00%11.56810.00%11.5681 
 Bermudian Dollar BMD 22.93370.00%22.93370.00%22.9337 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.33080.00%0.33080.00%0.3308 
 Bolivian Boliviano BOB 3.34310.00%3.34310.00%3.3431 
 Botswana Pula BWP 2.16270.00%2.16270.00%2.1627 
 Brazilian Real BRL 5.87250.00%5.87250.00%5.8725 
 Brunei Dollar BND 16.96360.00%16.96360.00%16.9636 
 Burundi Franc BIF 0.01270.00%0.01270.00%0.0127 
 Cambodian Riel KHR 0.00560.00%0.00560.00%0.0056 
 Canadian Dollar CAD 17.16170.00%17.16170.00%17.1617 
 Cape Verde Escudo CVE 0.23410.00%0.23410.00%0.2341 
 Cayman Islands Dollar KYD 27.52050.00%27.52050.00%27.5205 
 Colombian Peso COP 1000 7.25640.00%7.25640.00%7.2564 
 Comoros Franc KMF 0.05250.00%0.05250.00%0.0525 
 Costa Rican Colon CRC 0.03870.00%0.03870.00%0.0387 
 Croatian Kuna HRK 3.47250.00%3.47250.00%3.4725 
 Danish Krone DKK 3.45680.00%3.45680.00%3.4568 
 Djibouti Franc DJF 0.12920.00%0.12920.00%0.1292 
 Dominican R. Peso DOP 0.45450.00%0.45450.00%0.4545 
 Egyptian Pound EGP 1.33910.00%1.33910.00%1.3391 
 Ethiopian Birr ETB 0.80240.00%0.80240.00%0.8024 
 Europe Euro EUR 25.74830.00%25.74830.00%25.7483 
 Falkland Islands Pound FKP 29.84990.00%29.84990.00%29.8499 
 Fiji Dollar FJD 10.93480.00%10.93480.00%10.9348 
 Gambian Dalasi GMD 0.48870.00%0.48870.00%0.4887 
 Gibraltar Pound GIP 29.84990.00%29.84990.00%29.8499 
 Great Britain Pound GBP 29.77750.00%29.77750.00%29.7775 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.01360.00%3.01360.00%3.0136 
 Guinea Franc GNF 0.00250.00%0.00250.00%0.0025 
 Guyanese Dollar GYD 0.10940.00%0.10940.00%0.1094 
 Haitian Gourde HTG 0.27080.00%0.27080.00%0.2708 
 Honduran Lempira HNL 0.94020.00%0.94020.00%0.9402 
 Hong Kong Dollar HKD 2.92460.00%2.92460.00%2.9246 
 Hungary Forint HUF 100 8.06420.00%8.06420.00%8.0642 
 Chilean Peso CLP 100 3.46530.00%3.46530.00%3.4653 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.42180.00%3.42180.00%3.4218 
 Iceland Krona ISK 0.19130.00%0.19130.00%0.1913 
 Indian Rupee INR 100 33.07690.00%33.07690.00%33.0769 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.63590.00%1.63590.00%1.6359 
 Iraqi Dinar IQD 0.01930.00%0.01930.00%0.0193 
 Israeli New Shekel ILS 6.39950.00%6.39950.00%6.3995 
 Jamaican Dollar JMD 0.17640.00%0.17640.00%0.1764 
 Japan Yen JPY 100 20.50380.00%20.50380.00%20.5038 
 Jordanian Dinar JOD 32.39230.00%32.39230.00%32.3923 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.06050.00%0.06050.00%0.0605 
 Kenyan Shilling KES 0.22640.00%0.22640.00%0.2264 
 Kuwaiti Dinar KWD 75.50950.00%75.50950.00%75.5095 
 Lao Kip LAK 0.00270.00%0.00270.00%0.0027 
 Lebanese Pound LBP 0.01530.00%0.01530.00%0.0153 
 Lesotho Loti LSL 1.63810.00%1.63810.00%1.6381 
 Liberian Dollar LRD 0.13800.00%0.13800.00%0.1380 
 Libyan Dinar LYD 16.53840.00%16.53840.00%16.5384 
 Macau Pataca MOP 2.84100.00%2.84100.00%2.8410 
 Malawi Kwacha MWK 0.03160.00%0.03160.00%0.0316 
 Malaysian Ringgit MYR 5.55910.00%5.55910.00%5.5591 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.48730.00%1.48730.00%1.4873 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.06380.00%0.06380.00%0.0638 
 Mauritius Rupee MUR 0.65980.00%0.65980.00%0.6598 
 Mexican Peso MXN 1.22480.00%1.22480.00%1.2248 
 Mongolian Tugrik MNT 0.00880.00%0.00880.00%0.0088 
 Moroccan Dirham MAD 2.38950.00%2.38950.00%2.3895 
 Myanmar Kyat MMK 0.01520.00%0.01520.00%0.0152 
 Namibia Dollar NAD 1.63810.00%1.63810.00%1.6381 
 Nepalese Rupee NPR 0.20670.00%0.20670.00%0.2067 
 New Zealand Dollar NZD 15.35490.00%15.35490.00%15.3549 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.69910.00%0.69910.00%0.6991 
 Nigerian Naira NGN 0.06360.00%0.06360.00%0.0636 
 NL Antillian Guilder ANG 12.81210.00%12.81210.00%12.8121 
 Norwegian Kroner NOK 2.70090.00%2.70090.00%2.7009 
 Omani Rial OMR 59.59900.00%59.59900.00%59.5990 
 Pakistan Rupee PKR 0.16230.00%0.16230.00%0.1623 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.97180.00%6.97180.00%6.9718 
 Paraguay Guarani PYG 0.00370.00%0.00370.00%0.0037 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.96230.00%6.96230.00%6.9623 
 Philippine Peso PHP 100 44.39190.00%44.39190.00%44.3919 
 Poland Zloty PLN 6.03430.00%6.03430.00%6.0343 
 Qatari Rial QAR 6.30050.00%6.30050.00%6.3005 
 Russian Rouble RUB 100 35.97040.00%35.97040.00%35.9704 
 South-Korean Won KRW 100 2.02070.00%2.02070.00%2.0207 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.13180.00%0.13180.00%0.1318 
 Swedish Krona SEK 2.47070.00%2.47070.00%2.4707 
 Switzerland Franc CHF 22.64390.00%22.64390.00%22.6439 
 United states Dollar USD 22.93370.00%22.93370.00%22.9337 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.24420.00%6.24420.00%6.2442 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Út 11:51  Ropa WTI roste nad 65 dolarů BOSSA.CZ (BOSSA.CZ)
Út   8:39  Evropská a americká makrodata tlačí eurodolar stále níže ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:39  Koruna se přiblížila k 25,70 EUR/CZK ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:36  Ranní GBP/USD - Úterý 23.4.2019 BOSSA.CZ (BOSSA.CZ)
Út   8:19  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 23.4.2019 Akcenta (AKCENTA CZ)
Po 21:29  Closing Bell & výhled na 23. 4. Grant Capital (Grant Capital)
Čt 15:44  Na Zelený čtvrtek se devizových trzích v regionu nezelenalo (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Čt 14:48  Kurzovní lístek ČNB na čtvrtek 18.04.2019 Redakce (Kurzy.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688