Přihlášení pro podávání objednávek inzerátů v deníku Kurzy.cz - vh.kurzy.cz


Objednávka zveřejnění inzerce v oddílu Oficiální sdělení
internetového deníku Kurzy.cz


Zadejte prosím přihlašovací jméno a heslo.
Přihlašovací jméno: REGISTROVAT
Heslo: Zapomenuté heslo


Jaká je cena inzerce?

Cena za zveřejnění je jednotná bez ohledu na rozsah inzerátu či počtu jeho příloh (jakýkoliv z internetu stáhnutelný soubor) a je stanovena za jedno zveřejnění na 800,- Kč + DPH (tj. 968,- Kč celkem). Každý inzerát může být dle svého obsahu zařazen až do třech rubrik oddílu Oficiální sdělení (cena se nezvyšuje).

Jak objednat?

Nové: Nevyhovuje-li Vám objednávka prostřednictvím internetu, můžete bez navýšení ceny objednat zveřejnění inzerátu e-mailem na adrese os@kurzy.cz nebo faxem na tel. číslo 241 485 235, do objednávky je však nutné uvést kontakt na objednatele (nejlépe e-mailovou adresu), na kterou mu budou zaslány instrukce k platbě. Ke zveřejnění inzerátu dojde až po zaplacení.

Před objednáním prvního inzerátu se musí objednatel zaregistrovat, v případě dalších objednávek se již jen přihlašuje. Při registraci se vytvoří další dvě osoby shodné s objednatelem - inzerent, tj. osoba, jíž se inzerce týká, a plátce, na jehož adresu bude zaslán daňový doklad.

Objednatel může při zadávání objednávky zadat i jiného inzerenta nebo plátce - údaje o nich se uloží pro další použití. Těchto osob může být i více, to pro případ, že objednatel vyřizuje zveřejňování inzerce pro jiné subjekty či více jiných subjektů.
Podrobný návod k vyplnění objednávky je k dispozici zde

Je třeba uzavírat smlouvu?

Není, za uzavření smlouvy se v takovém případě považuje podání objednávky a její přijetí.

Pokud však chcete uveřejňovat inzeráty ve větším počtu nebo co nejdříve, je vhodné uzavřít Rámcovou smlouvu o zveřejňování inzerce, na jejímž základě uveřejňujeme inzerci před uhrazením ceny za zveřejnění (standardně vyžadujeme platbu předem, což zveřejnění pozdrží o dva až tři pracovní dny). Text Rámcové smlouvy si můžete vyžádat e-mailem na os@kurzy.cz nebo telefonicky na 241 485 232 (podrobnosti jsou uvedeny zde).

Kdy bude inzerce zveřejněna?

Inzerci zveřejníme v určený den a hodinu, nejdříve však
- není-li uzavřena Rámcová smlouva, až po zaplacení ceny za zveřejnění na náš účet č. 199 375 730/0300 vedený ČSOB, a. s., kde jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky (je zasíláno e-mailem v potvrzení objednávky)
- má-li objednatel uzavřenu Rámcovou smlouvu o zveřejňování inzerce, pak obvykle do 5 minut po zadání objednávky (není-li požadováno pozdější zveřejnění).

Je možné inzerovat i mimo oddíl Oficiální sdělení?

Za příplatek je možné objednat zveřejnění inzerátu rubrice Ekonomika (nejčtenější rubrika deníku Kurzy.cz s přibližně 7.000 čtenářů denně + zveřejnění v horní části titulní stránky serveru prague-stock.kurzy.cz) nebo týdenní zveřejnění inzerátu v rubrice Prezentace, která je na každé stránce deníku Kurzy.cz v pravém sloupci (týdně okolo 25.000 čtenářů).

V případě zájmu o nestandardní inzerci se na nás, prosíme, obraťte telefonicky na číslo 241 485 232.

Jak dlouho bude inzerát zveřejněn?

Inzerát bude zveřejněn trvale (nejstarší zpráva v deníku je trvale přístupná již více než 10 let).
Pro případ, že by objednatel chtěl omezit dobu zveřejnění inzerátu, může si za příplatek objednat oduveřejnění inzerátu - to je možné buď současně s objednávkou na zveřejnění nebo i dodatečně.


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688