Výběr akcií a dluhopisů na Burze Praha dle názvu - P

Výběr akcie na Burze cenných papírů Praha, RM Systému nebo v Centrálním depozitáři cenných papírů podle počátečního písmenka.

Vyberte prosím počáteční písmenko akcie nebo dluhopisu.

1·A·B·C·Č·D·E·F·G·H·CH·I·J·K·L·M·N·O·P·Q·R·Ř·S·Š·T·U·Ú·V·W·X·Y·Z·Ž

Seznam vybraných akcií, fondů a dluhopisů s počátečním písmenkem P. Kliknutím na název akcie získáte přehled o kurzech daného cenného papíru, kliknutím na ISIN se zobrazí základní informace o cenném papíru z Burzy a CDCP.

Název Dlouhý název ISIN Naposled na trhu
P.A.M.Z. P.A.M.Z. A.S. CZ0008469426
P.G.R.L.FOND PHA PODPŮRNÝ A GARANČNÍ ROLNICKÝ A LESNICKÝ FOND, A.S. CZ0008040813
P.I.F. P.I.F. 1.PRIVAT.IF CZ0008003704 14.12.2001 (945.10Kč)
P3CHEM 5,00/20 P3CHEM S.R.O., 5,00%, 2012 - 2020 CZ0003509101
P3CHEM 6,50/20 P3CHEM S.R.O., 6,50%, 2012 - 2020 CZ0003509119
PACOVSKÉ STROJÍRNY PACOVSKÉ STROJÍRNY CS0005010164 30.05.1997 (30.40Kč)
PALABA SLANÝ PALABA CS0005013259 30.09.1997 (68.50Kč)
PALÁC KODAŇSKÁ PALÁC KODAŇSKÁ, A.S. CZ0008467107
PALE F. F. 5,75/26 Pale Fire Financing a.s., 5,75%, 2021 - 2026 CZ0003534596 12.07.2024 (96.59Kč)
PALKON CON.6,50/14 PALKON CONSULTING S.R.O., 7,00%, 2012 - 2016 CZ0003507758
PAMELA PAMELA, A.S. CZ0005096255 19.03.1997 (7.00Kč)
PANAV PANAV SENICE NA H. CZ0005079558 30.05.1997 (30.87Kč)
PANKRÁC PANKRÁC CZ0009033205 30.05.1997 (65.00Kč)
PANKRÁC PANKRÁC CZ0009078903 30.05.1997 (112.35Kč)
PAPÍRNY BRNO PAPÍRNY BRNO CZ0005090050 30.09.1997 (36.50Kč)
PARAMO PARAMO, A.S. CZ0005091355 03.03.2009 (1 001.00Kč)
PARDUBICE 12,7/99 DL.PARDUB.12,70/99 CZ0001000319 30.08.1999 (86.08Kč)
PARKHOTEL GOLF ML PARKHOT.GOLF M.LÁZ CZ0008416955 30.05.1997 (170.00Kč)
PARKING CENTRUM PARKING CENTRUM, A.S. CZ0009078200
PARTNERS H. VAR/26 Partners HoldCo, a.s., variabilní, 2023 - 2026 CZ0003547663 12.07.2024 (100.00Kč)
PAS ZÁBŘEH NA MOR. PAS ZÁBŘEH NA MOR. CZ0005074559 28.03.1997 (68.21Kč)
PASO BRNO PASO BRNO CZ0008451259 28.03.1997 (41.00Kč)
PATOK PATOK a.s. CZ0005133777
PATRIA CORP. FIN. Patria Corporate Finance, a.s. CZ0009005245
PATRIA DIRECT PATRIA FINANCE, A.S. CZ0008036084
PATRIA FINANCE PATRIA FINANCE, A.S. CZ0008035482
PATRIA ONLINE PATRIA ONLINE, A.S. CZ0008040938
PATRIA PF PFU PATRIA A PF CZ0008471596
PAVING SYSTEM PAVING SYSTEM a.s. CZ0005136424
PAVUS PRAHA POŽ.AT.A VÚ ST.PHA CZ0009050753 28.03.1997 (86.00Kč)
PBFG 7,00/18 PBFG S.R.O., 7,00%, 2015 - 2018 CZ0003512964
PBS BRNO DIZ PBS BRNO DIZ CS0005007954 20.12.2001 (12.54Kč)
PCB BENEŠOV PCB BENEŠOV CS0005013754 28.03.1997 (44.00Kč)
PEGA PEGA KRNOV CZ0009077608 19.10.1999 (86.59Kč)
PEGAS 2,85/18 PFNonwovens a.s., 2,85%, 2014 - 2018 CZ0000000559 11.10.2018 (99.58Kč)
PEK. A CUKR.NÁCHOD PEKÁRNY A CUKRÁRNY NÁCHOD, A.S. CZ0005128108
PEK.A CUK. NÁCHOD PEK.A CUKR.NÁCHOD CZ0008455300
Pek.a cukr. Náchod CS0008455366 16.12.1993 (500.00Kč)
PEKÁR.A CUKR.NÁCHO PEK.A CUKR.NÁCHOD CZ0008455383
PEKÁRNA CHOMUTOV PEKÁRNA CHOMUTOV CZ0005075358 28.03.1997 (33.00Kč)
PEKÁRNA LIBEREC PEKÁRNA LIBEREC CZ0005086355 30.05.1997 (30.16Kč)
PEKÁRNA TŘEBÍČ PEK.A CUKR.TŘEBÍČ CZ0005102152 28.03.1997 (51.00Kč)
PEKÁRNA TŘEBÍČ PEK.A CUKR.TŘEBÍČ CZ0005102269
PEKÁRNA ŽATEC PEKÁRNA ŽATEC CZ0005085050 28.03.1997 (155.55Kč)
PEKÁRNY CUKRÁRNY PEKÁRNY A CUKRÁRNY CS0008444667 30.05.1997 (167.80Kč)
PEKÁRNY CUKRÁRNY 2 PEK.A CUKR.KLATOVY CZ0008444650 30.09.1997 (105.00Kč)
PEKÁRNY ŠUMPERK PEK.A CUKR.ŠUMPERK CZ0009052452 28.03.1997 (18.05Kč)
PEKASS PEKASS a.s. CZ0005132175
PEN.F.Č.POJIŠŤOVNY Generali penzijní společnost, a.s. CZ0008039443
PENTA F.CR 3,20/20 Penta Funding CR, a.s., 3,20%, 2019 - 2020 CZ0003523656
PENTA F.CR 3,40/19 Penta Funding CR, a.s., 3,40%, 2018 - 2019 CZ0003520058
PENTA F.CR 3,40/19 Penta Funding CR, a.s., 3,40%, 2018 - 2019 CZ0003520207
PENTA F.CR 3,40/19 Penta Funding CR, a.s. 3,40%, 2018 - 2019 CZ0003520314
PENTA F.CR 3,80/20 Penta Funding CR, a.s., 3,80%, 2018 - 2020 CZ0003518193
PENTA F.CR 3,90/18 PENTA FUNDING CR, A.S., 3,90%, 2016 - 2018 CZ0003513624
PENTA F.CR 4,05/20 Penta Funding CR, a.s., 4,05%, 2017 - 2020 CZ0003515793
PENTA F.CR 4,40/17 PENTA FUNDING CR, A.S., 4,40%, 2015 - 2017 CZ0003512295
PENTA F.CR 4,50/17 PENTA FUNDING CR, A.S., 4,50%, 2015 - 2017 CZ0003512105
PENTA F.CR 4,50/22 Penta Funding CR, a.s., 4,50%, 2018 - 2022 CZ0003518953
PENTA F.CR 5,85/16 PENTA FUNDING CR, A.S., 5,85%, 2013-2016 CZ0003510901
PEREX PEREX ČESKÝ TĚŠÍN CS0008429254 28.03.1997 (44.64Kč)
PEREZA 11,00/32 PEREZA A.S., 11,00%, 2012-2032 CZ0003502635
PERFEKTA PERFEKTA KROMĚŘÍŽ CS0008422069 19.03.1997 (9.00Kč)
PERLA BAVLNÁŘ.ZÁV. PERLA BAVLNÁŘ.ZÁV. CZ0005096958 30.09.1997 (31.39Kč)
PERSPEKTIVA-P OPF PERSPEKTIVA-P OPF 770000002392
PERSPEKTIVA-S OPF J&T ASSET MANAGEMENT, INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. 770000000768
PETRA STRÁNÍ PETRA STRÁNÍ, A.S. CS0005043157 19.03.1997 (9.53Kč)
PETROM STAVBY PETROM STAVBY, a.s. CZ0005131433
PF AAA AAA PFU CZ0008470358 14.11.2001 (833.10Kč)
PF IKS KB PLUS IKS KB + PFU CZ0008470408 08.03.2000 (274.10Kč)
PF MAJETKU 1.IN MAJETKU OPF 770000000289 02.02.2000 (385.00Kč)
PF PRAVID.PŘ. 1.IN PŘÍJMŮ OPF 770000000313 02.02.2000 (370.00Kč)
PF PROSPERITY 1.IN PROSPERITY OPF 770000000305 02.02.2000 (352.00Kč)
PFNONWOVENS PFNonwovens a.s. LU0275164910 11.03.2021 (832.00Kč)
PFO odkupů PIAS PFO odkupů PIAS 770950000982
PGH PGH PRAHA CZ0009092102
PHA FIN.BV 6,95/10 PRAHA FINANCE B.V., 6,95%, 2000 - 2010 CZ0000000062 16.06.2010 (100.00Kč)
PHARMACA 10,00/32 PHARMACA S.R.O., 10,00%, 2012 - 2032 CZ0003504326
PHARMING PHARMING PRAHA CZ0009078507
PHILIP MORRIS ČR A PHILIP MORRIS ČR A.S. CS0008418869 12.07.2024 (15 340.00Kč)
PHILIPP SPORT. TR. PHILIPP SPORTOVNÍ TRÁVNÍKY a.s. CZ0005134858
PHOENIX LÉKÁR. VO PHOENIX LÉK.VO CZ0009079505 30.05.1997 (78.37Kč)
PHOTON EN. 6,00/23 Photon Energy N.V. CZ0000000815 01.12.2023 (98.00Kč)
PHOTON ENERGY SHS PHOTON ENERGY INV ORD BR NL0010391108 12.07.2024 (43.70Kč)
PIF GARANCE PROFESIONÁLNÍ INVESTIČNÍ FOND GARANCE,A.S. CZ0008017001 28.01.1998 (100.00Kč)
PIKAZ PRAHA PIKAZ PRAHA A.S. CS0005019751 27.06.1996 (15.95Kč)
PIKSEL PIKSEL, INC. US72141R2085
PILANA TOOLS PILANA TOOLS CZ0005008458 28.08.2000 (80.75Kč)
PILSENINVEST SICAV PILSENINVEST SICAV, a.s. CZ0008042470 28.12.2020 (695.00Kč)
PILULKA II. INVESTIČNÍ CERTIFIKÁT PILULKA II / All-Star Holding Limited, neurčeno, neurčeno CZ0000301262
PILULKA LÉKÁRNY Pilulka Lékárny a.s. CZ0009009874 12.07.2024 (220.00Kč)
PINARA KA 9,00/22 PINARA - KARLÍN, S.R.O., 5,00%, 2012 - 2022 CZ0003502999
PINARA-BY. 8,00/27 PINARA - BYSTRC, S.R.O., 8,00%, 2012-2027 CZ0003504706
PIONEER ASS.MANAG. PIONEER ASSET MANAGEMENT, A.S. CZ0008040326
PIONEER IS PIONEER INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S. CZ0008041993
PIONEER TRUST PIONEER TRUST PFO CZ0008471018
PIRÁTI CHOMUTOV Piráti Chomutov a.s. CZ0009008603
PIRÁTI CHOMUTOV Piráti Chomutov a.s. CZ0009008611
PÍSEK - BETON PÍSEK - BETON, A.S. CZ0005126664
PIV.A SOD.BRNO PASB CZ0005089755 30.05.1997 (55.71Kč)
PIV.A SOD.BŘECLAV PIVOVAR A SODOVKÁRNA BŘEC LAV, A.S. CZ0005089656 30.05.1997 (30.00Kč)
PIV.A SOD.JIHLAVA PIVOV.A SOD.JIHL. CZ0005089557 30.05.1997 (40.00Kč)
PIV.RADEGAST SEDL. PIVOVAR MOST, A.S. CS0008459053 30.09.1997 (96.20Kč)
PIVOV. PARDUBICE PIVOVAR PARDUBICE CZ0005099168
PIVOV.A SOD.SVIT. PIVOV.A SOD.SVITAV CZ0005074450 30.05.1997 (25.30Kč)
PIVOV.KRUŠOVICE KRÁLOVSKÝ PIV.KRU. CS0008425955 30.09.1997 (675.00Kč)
PIVOV.LOUNY PIVOVAR LOUNY CZ0008458452 30.05.1997 (130.00Kč)
PIVOV.PARDUBICE PIVOVAR PARDUBICE CZ0005099051 30.09.1997 (150.48Kč)
PIVOV.PROSTĚJOV PIVOVAR PROSTĚJOV A.S. CZ0008451457 30.05.1997 (13.86Kč)
PIVOV.STAROBRNO CS0008450367 15.12.1995 (1 055.00Kč)
PIVOV.STAROBRNO STAROBRNO CZ0008450350 24.11.2000 (142.50Kč)
PIVOV.VRATISLAVICE CS0008460366 12.05.1994 (1 500.00Kč)
PIVOV.VRATISLAVICE PIVOVAR VRATISLAV. CZ0008460359 07.04.1997 (2 503.00Kč)
PIVOVAR LOUNY CS0008458469 12.04.1994 (1 500.00Kč)
PIVOVAR RADEGAST PIVOVAR RADEGAST CS0008464350 30.09.2002 (2 647.00Kč)
PIVOVAR V.POPOVICE PIVOVAR V.POPOVICE CZ0008424751 12.02.1999 (60.00Kč)
PIVOVARSKÝ HOLDING PIVOVARSKÝ HOLDING CZ0008012200 22.03.1999 (274.90Kč)
PIVOVARY BOH.PRAHA PIVOVARY BOHEMIA PRAHA, A.S. CS0008440467 30.09.1997 (105.45Kč)
PIVOVARY BOH.PRAHA PIVOVARY BOHEMIA PRAHA, A.S. CZ0005122242
PIVOVARY STAROPRA. PIVOVARY STAROPRAMEN A.S. CZ0008467644
PIVOVARY STAROPRA. PIVOVARY STAROPRAMEN A.S. CZ0008467693
PK TRADE BRNO INFO DELTA CONSULTING,A.S. CZ0008015641
PKZ KERAMIK.POŠTOR PKZ KERAMIKA POŠTORNÁA.S. CZ0005121988
PLASTIK HT PLASTIK HT HOR.TÝN CS0005023258 30.05.1997 (129.90Kč)
PLASTIKA 8,00/22 PLASTIKA A.S., 8,00%, 2012 - 2027 CZ0003505612
PLASTIKA 9,00/22 PLASTIKA A.S., 9,00%, 2012 - 2027 CZ0003505620
PLEMENÁŘI BRNO PLEMENÁŘI BRNO CZ0009053054 30.05.1997 (32.95Kč)
PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY CZ0009055653 30.05.1997 (51.32Kč)
PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY PLEMENÁŘSKÉ SLUŽBY CZ0009084422
PLG LOBKOWICZ PIVOVARY LOBKOWICZ GROUP, A.S. CZ0005124420 26.07.2016 (207.50Kč)
PLIVA - LACHEMA PLIVA - LACHEMA A.S. CZ0005096750 24.02.2003 (750.00Kč)
PLOMA PLOMA CS0008452751 30.09.1997 (56.50Kč)
PLYNOPROJEKT PRAHA PLYNOPROJEKT PRAHA CZ0005092650 30.09.1997 (212.00Kč)
PLYNOSTAV PARDUB. PLYNOSTAV PARDUB. CS0008455952 12.02.1999 (68.63Kč)
PLYNOSTAV PARDUB. PLYNOSTAV PARDUB. CS0009029467
PLZEŇ 11,5/00 DL.PLZEŇ 11,50/00 CZ0001500029 03.05.1999 (94.81Kč)
PLZEŇ. TEPLÁRENSKÁ Plzeňská teplárenská, a.s. CZ0005136226
PLZEŇ.PROJ.ATELIÉR PLZEŇSKÝ PROJ.ATEL CS0005024058 28.03.1997 (206.00Kč)
PLZEŇSKÁ IS INWEST PETROL OPF CZ0008470788
PLZEŇSKÁ IS VELKOMORAVSKÝ OPF CZ0008470796
PLZEŇSKÁ IS ENERGO PFU CZ0008470770
PLZEŇSKÁ KAP.SPOL. PLZEŇSKÁ KAP.SPOL. CZ0009091906 30.09.1997 (45.00Kč)
PLZEŇSKÁ TEPLÁREN. PLZEŇSKÁ TEPLÁREN. CZ0005077453 13.12.2004 (1 038.00Kč)
Plzeňské pivovary CS0008444261 16.12.1993 (4 560.00Kč)
PLZEŇSKÝ PRAZDROJ PLZEŇSKÝ PRAZDROJ CZ0008444262
PLZEŇSKÝ PRAZDROJ PLZEŇSKÝ PRAZDROJ CZ0008444254 16.03.2000 (2 800.00Kč)
PMIF PŘEROV PMIF PŘEROV CZ0008022787
PNIF PRVNÍ NÁRODNÍ PHA CZ0008017100 30.05.1997 (23.60Kč)
PNP PRAHA PNP PRAHA CZ0009080701
POD.EKOLOG. VÝST. POD.EKO.VÝSTAVBY CS0005038058 28.03.1997 (200.00Kč)
PODNIK SPEC.PRACÍ POD.SPEC.PRAC.PAR. CZ0009034757 30.09.1997 (297.00Kč)
PODNIKAT.TRŽNÍ PF PODNIKAT.TRŽNÍ OPF CZ0008470374 14.10.1998 (129.60Kč)
POJ.CARD.PRO VITA POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA, A.S. CZ0008040193
POJIŠŤOVNA ČS POJIŠŤOVNA ČESKÉ SPOŘITEL NY, A.S.,VIENNA INSURAGROUP CZ0008040698
POJIŠŤOVNA ČS POJIŠŤOVNA ČESKÉ SPOŘITEL NY, A.S.,VIENNA INSURAGROUP CZ0008040706
POJIŠŤOVNA ČS POJIŠŤOVNA ČESKÉ SPOŘITEL NY, A.S.,VIENNA INSURAGROUP 770010000154
POJIŠŤOVNA ČS POJIŠŤOVNA ČESKÉ SPOŘITEL NY, A.S.,VIENNA INSURAGROUP 770020000236
POJIŠŤOVNA VZP POJIŠŤOVNA VZP, A.S. CZ0008041134
POJIŠŤOVNA VZP POJIŠŤOVNA VZP, A.S. CZ0008039583
POL.LESY DYMOKURY POLAB.LESY DYMOKU. CZ0009040150 28.03.1997 (52.00Kč)
POLAB.CUKR.BEŘKOV. POLABSKÝ CUKROVAR DOLNÍ BEŘKOVICE, A.S. V LIKVIDACI CZ0005080952 28.03.1997 (40.00Kč)
POLAB.DZ NYMBURK POLABSKÉ DZ NYMBURK A.S. CS0008425856 19.03.1997 (25.51Kč)
POLABSKÉ MLÉKÁRNY POLAB.MLÉK.PODĚB. CS0008427951 28.03.1997 (113.00Kč)
POLANA HORŠICE POLANA HORŠICE, A.S. CZ0005121889
Poličské strojírny CS0005034669
POLIČSKÉ STROJÍRNY POLIČSKÉ STROJÍRNY CZ0005034652 30.09.1997 (38.95Kč)
POLIKLINIKA PROSEK POLIKLINIKA PROSEK A.S. CZ0008468980
POLIKLINIKA PROSEK POLIKLINIKA PROSEK A.S. CZ0008468998
POLIMOON Promens Zlín a.s. CZ0005121962
POLOVODIČE PRAHA INTER ELECTRONICS TRADE, A.S. CZ0005074005 30.05.1997 (7.42Kč)
POLYGON STAVEBNÍ POLYGON STAVEBNÍ A.S. CS0005017250 28.03.1997 (30.15Kč)
POLYGRAFIA POLYGRAFIA CS0008415162 28.03.1997 (30.00Kč)
POLYGRAFIA POLYGRAFIA, A.S. CZ0009102000
POLYTECHNA POLYTECHNA A.S. CZ0008413150 30.05.1997 (163.00Kč)
POLYTECHNA CS0008413167 23.08.1994 (2 100.00Kč)
POM POM HÁJE PŘÍBRAM CS0008424263
PONTUS POW.9,00/32 PONTUS POWER S.R.O., 9,00%, 2012-2032 CZ0003507634
PORCEL.MANUFAKTURA PORCELÁNOVÁ MANUFAKTURA, A.S. CZ0005098756 30.09.1997 (867.00Kč)
PORTA SPES PORTA SPES, A.S. CZ0008468238
PORTFOLIO MORAVA PORTFOLIO MORAVA CZ0008014701
PORUBOVKA PORUBOVKA, A.S. CZ0008468311
PORUBOVKA PORUBOVKA, A.S. CZ0008468329
POSTILION PO>T.IF POSTILIÓN POŠT. IF CZ0008014503
POSTILION.POŠT.IF SLÁVIE HOLDING PHA CZ0008029600
POŠT.TISK.CENIN POŠTOVNÍ TISKÁRNA CENIN PRAHA A.S. CZ0008439254 30.05.1997 (190.00Kč)
Pošt.tiskár. cenin CS0008439261 14.12.1993 (5 000.00Kč)
POŠTOREN. KER.ZÁV. POŠTORENSKÉ KERAMICKÉ ZÁVODY, A.S. V LIKVIDA CZ0005080655 12.02.1999 (21.33Kč)
POŠTOVNÍ DVŮR KV POŠTOVNÍ DVŮR KARLOVY VARY, A.S. CZ0009074100 30.09.1997 (2 390.00Kč)
POTÁPĚČSKÁ STANICE Potápěčská stanice, a.s. CZ0005131797
POTÁPĚČSKÁ STANICE Potápěčská stanice, a.s. CZ0005131805
POTIS POTIS A.S. CS0005020452 28.03.1997 (46.90Kč)
POTRAV.HOLDING PHA POTRAVINÁŘSKÝ HOLDING,A.S CZ0008465820
POTRAVINÁŘSKÝ IF POTRAVINÁŘ. IF PHA CZ0008011202 16.06.1997 (553.00Kč)
POTRAVINÁŘSKÝ PF OBAN CZ0008011707
POTRAVINY CENTRUM POTRAVINY CENTRUM CS0008442653 19.03.1997 (5.25Kč)
POVLTAVSKÉ MLÉKÁR. POVLT.MLÉK.SEDLČ. CS0008424552 30.05.1997 (175.00Kč)
POWER 12,00/32 POWER, A.S., 12,00%, 2012 - 2032 CZ0003505265
POWER II. 12,00/32 POWER A.S., 12,00%,2012-2032 CZ0003505331
POWER III 12,00/32 POWER A.S., 12,00%, 2012 - 2032 CZ0003505323
PÖYRY ENVIRONMENT AQUATIS A.S. CS0008452058 30.05.1997 (101.98Kč)
POZ.STAVBY KLATOVY POZEM.ST.KLATOVY CS0005024355 18.10.1996 (51.00Kč)
POZ.STAVBY PŘEROV POZEMNÍ STAVBY PŘEROV A.S. CZ0005017509 28.03.1997 (41.34Kč)
POZ.STAVBY ZLÍN POZEM.ST.ZLÍN CS0005007160 30.05.1997 (228.00Kč)
POZ.STAVIT. ZLÍN POZEM.STAVIT.ZLÍN CS0005040450 30.05.1997 (221.00Kč)
POZEM.ST.OLOMOUC POZEMNÍ STAVBY OLOMOUC A.S. CZ0005017855 30.09.1997 (18.92Kč)
POZEM.ST.STAVOSER. POZEMNÍ STAVBY - STAVOSER VIS, A.S. CZ0009034955 28.03.1997 (52.74Kč)
POZEM.ST.ÚSTÍ N.L. POZEMNÍ STAVBY ÚSTÍ NAD LABEM, A.S. CS0005038751 30.05.1997 (101.48Kč)
POZEM.ST.ZLÍN POZEMNÍ STAVBY ZLÍN, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008465580
POZEM.ST.ZLÍN POZEMNÍ STAVBY ZLÍN, AKCIOVÁ SPOLEČNOST CZ0008465598
POZEMNÍ STAV. ZLÍN POZEMNÍ STAVITELSTVÍ ZLÍN A.S. CZ0005128777
POZEMSTAV PROSTĚJ. POZEMSTAV PROSTĚJOV, A.S. CZ0005121970
POZES RADONICE POZES A.S., RADONICE CZ0009055455 28.03.1997 (21.30Kč)
PPC TR 14 3/8 /04 CZ0003500860 21.11.2001 (103.95Kč)
PPD 0,70/23 PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ DISTRIBUCE,A.S.ČL.KONC.PR.PLYN.,A.S.,0,70%, 2016-2023 CZ0003515348
PPD VAR/22 PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ DISTRIBUCE,A.S.ČL.KONC.PR.PLYN.,A.S.,VARIABILNÍ, 2015-2022 CZ0003512493
PPF ASSET MANAG. GENERALI PPF ASSET MANAGEMENT A.S. CZ0008040300
PPF BANKA PPF BANKA A.S. CZ0008039740
PPF BANKA PPF BANKA A.S. CZ0008040649
PPF CAP.M. VAR/05 PPF CAP.M. VAR/05 CZ0003501124 20.12.2002 (100.00Kč)
PPF CO2 0,00/09 PPF CO2 B.V., ZERO BOND, 2007-2009 CZ0000000229 18.02.2008 (90.61Kč)
PPF FH 6,00 PERP PPF Financial Holdings B.V., 6,00%, PERPETUAL CZ0000001052
PPF FIN.H. 3,60/28 PPF Financial Holdings B.V., 3,60%, 2018 - 2028 CZ0000001078
PPF FIN.H. VAR/27 PPF Financial Holdings B.V., variabilní, 2017 - 2027 CZ0000001011 30.11.2022 (99.50Kč)
PPF INVEST.HOLDING PPF INVEST.HOLDING CZ0009084547
PPF INVEST.HOLDING PPF INVEST.HOLDING CZ0009084505 05.08.2002 (399.00Kč)
PPFB 6,50/23 PPF BANKA A.S., 6,50%, 2013-2023 CZ0003703985
PPF-PRVNÍ JIHOČ.IF CZ0008008406 16.12.1994 (317.00Kč)
PPF-PRVNÍ MORAV.IF CZ0008008604 16.12.1994 (304.00Kč)
PPF-PRVNÍ SEVER.IF CZ0008008307 16.12.1994 (304.00Kč)
PPH EVROPA 6,00/21 PPH EVROPA s.r.o., 6,00%, 2018 - 2021 CZ0003519977
PPH EVROPA 6,00/21 PPH EVROPA s.r.o., 6,00%, 2018 - 2021 CZ0003519969
PPH N. M. 5,50/21 PPH Nove Mesto s.r.o., 5,50%, 2018 - 2021 CZ0003519928
PPH NM 5,50/21 PPH Nove Mesto s.r.o. CZ0003519167
PPM IFPZK PPM INVEST. FOND S PROMĚNNÝM ZÁKL. KAPITÁLEM CZ0008041928 26.05.2017 (44 879.00Kč)
PR.CH.D.STEP-UP/17 PRVNÍ CHODSKÁ DEVELOP, A.S., STEP-UP, 2012 - 2032 CZ0003505240
PR.PLYN. 0,90/20 Pražská plynárenská, a.s., 0,90%, 2017 - 2020 CZ0003516809 13.05.2020 (100.00Kč)
PRABOS PLUS Prabos plus a.s. CZ0005131318 12.07.2024 (280.00Kč)
PRÁCE A PODNIK.IF IF.PRÁCE A PODNIKÁ CZ0008017902
PRÁD.A ČIST. ČB PRÁD.A ČIST.Č.BUD. CS0008456851 27.09.1996 (46.20Kč)
PRÁD.A ČIST.NÁCHOD PRÁD.A ČIST.NÁCHOD CS0008454955 28.03.1997 (196.96Kč)
PRADĚD PFO BALANCOVANÝ OPF 770990000679
PRADĚD. LES. ZÁVOD PRADĚDSKÝ LESNÍ ZÁVOD, A.S. CZ0005123984
PRADĚDSKÝ LES.ZÁV. PRADĚDSKÝ LESNÍ ZÁVOD,A.S. CZ0005122739
PRAG REAL VYSOČANY PRAG REAL VYSOČANY A.S. CS0005069459 12.02.1999 (16.54Kč)
PRAGA CS0005020262 16.12.1993 (460.00Kč)
PRAGA ČÁSLAV PRAGA ČÁSLAV A.S. CZ0005014555 28.03.1997 (31.00Kč)
PRAGA HOSTIVAŘ PRAGA HOSTIVAŘ CZ0005091751 30.05.1997 (12.64Kč)
PRAGA HRÁDEK N.N. PRAGA HRÁDEK N.N. A.S. CS0005043553 30.05.1997 (48.00Kč)
PRAGA LOUNY PRAGA LOUNY CZ0005109801 12.02.1999 (306.80Kč)
PRAGIS PRAGIS a.s. CZ0005129866
PRAGOCEMENT RADOT. PRAGOCEMENT RADOT. CS0008415766 18.07.1995 (198.55Kč)
PRAGOCOOP INV.SPOL PRAGOINVEST PFU CZ0008471372
Pragoexport CS0008412664 16.12.1993 (2 160.00Kč)
PRAGOEXPORT PRAGOEXPORT PRAHA CS0008412656 30.09.1997 (758.00Kč)
PRAGOEXPORT Z1 CS0008404141
PRAGOEXPORT Z1 CZ0008404141
PRAGOFOND IF IF PRAGOFOND CZ0008009008 30.09.1997 (82.01Kč)
PRAGOIMEX PRAGOIMEX A.S. CZ0008420759 10.12.1996 (143.00Kč)
Pragoimex CS0008420766
PRAGOLAKTOS PRAGOLAKTOS PRAHA CZ0005075556 30.05.1997 (13.18Kč)
PRAGOPROJEKT PRAGOPROJEKT PRAHA CS0008437455 25.07.1996 (76.00Kč)
PRAGOPROJEKT PRAHA PRAGOPROJEKT, A.S. CZ0008437480
PRAGORENT PIA PRAGORENT INVESTIČNÍ FOND S PROMĚNNÝM ZÁKLADNÍM KAPITÁLEM, A.S. CZ0008041837 12.07.2024 (1.90Kč)
PRAGUE OUTLET TWO The Prague Outlet Two a.s. CZ0009003984
PRAGUECAST 8,00/27 PRAGUECAST S.R.O., 8,00%, 2012-2027 CZ0003505521
PRAKAN Prakan a.s. CZ0005135269
PRAKOM BRNO PRAKOM BRNO CS0008461562 28.03.1997 (70.35Kč)
PRAMEN BRNO JULIUS MEINL MOR. CZ0009056859 30.05.1997 (10.75Kč)
PRAMEN BRUNTÁL PRAMEN BRUNTÁL CZ0009050258 24.03.1997 (269.00Kč)
PRAMEN CZ Č.BUDĚJ. PRAMEN IK JIH Č.BU CZ0009049557 30.05.1997 (149.69Kč)
PRAMEN IK MOR.SEV. PRAMEN IK MORAVA SEVER, A.S. CZ0009050357 30.05.1997 (295.00Kč)
PRAMEN IK PRAHA PRAMEN IK, A.S. CZ0009049953 30.09.1997 (961.00Kč)
PRAMEN IK ZÁPAD PRAMEN IK ZÁPAD, A.S. CZ0008467222
PRAMEN ORLOVÁ POR. PRAMEN ORLOVÁ A.S. V LIKV IDACI CZ0009050159 28.03.1997 (26.73Kč)
PRAMEN PHA-Č.DVŮR JULIUS MEINL PRAM. CZ0009054854 30.05.1997 (110.00Kč)
PRAMEN PÍSEK PRAMEN PÍSEK CS0008457750 30.09.1997 (27.06Kč)
PRAMIX PRAMIX KRNOV CZ0009066155 30.05.1997 (47.26Kč)
PRAZSKE SLUZBY PRAŽSKÉ SLUŽBY, A.S. CZ0009055158 05.12.2018 (2 880.00Kč)
PRAŽ.PLYN.SERV.DIS PRAŽ.PLYN.SERV.DISTR.A.S.ČLEN KONC.PRAŽ.PLYN.A.S. CZ0008466737
PRAŽ.PLYN.SERV.DIS PRAŽ.PLYN.SERV.DISTR.A.S.ČLEN KONC.PRAŽ.PLYN.A.S. CZ0008466745
PRAŽ.SIL.A VOD.ST. PRAŽ.SIL. A VH ST. CS0005021666 30.05.1997 (72.72Kč)
PRAŽSKÁ ENERGETIKA PRAŽSKÁ ENERGETIKA, A.S. CZ0005078154 30.11.2011 (7 950.00Kč)
PRAŽSKÁ ENERGETIKA PRAŽSKÁ ENERGETIKA, A.S. CZ0005123232
PRAŽSKÁ ENERGETIKA PRAŽSKÁ ENERGETIKA, A.S. CZ0005123240
PRAŽSKÁ IS UNIVERZÁLNÍ PFU CZ0008470663
PRAŽSKÁ PLYNÁREN. PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, A.S. CZ0005084350 29.08.2008 (4 531.00Kč)
PRAŽSKÁ PLYNÁREN. PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, A.S. CZ0005123190
PRAŽSKÁ PLYNÁREN. PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, A.S. CZ0005123208
PRAŽSKÁ PLYNÁRENSK PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ, A.S. 770950001998
PRAŽSKÁ TEPL. LPZ Veolia Energie Praha, a.s. CZ0005129130
PRAŽSKÁ TEPLÁREN. PRAŽSKÁ TEPLÁREN. CS0008439659 11.06.2003 (1 450.00Kč)
PRAŽSKÁ TEPLÁRENS. PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ A.S. CZ0005127993
PRAŽSKÁ VAK PRAŽSKÉ VODOVODY A KANALIZACE A.S. CZ0005122036
PRAŽSKÁ VHS PRAŽSKÁ VODOHOSPODÁŘSKÁ SPOLEČNOST A.S. CZ0008466067
PRAŽSKÉ PIVOVARY PIVOVARY STAROPRAMEN A.S. CZ0005111054 14.07.2003 (75.60Kč)
PRAŽSKÉ SL.1,94/26 Pražské služby, a.s., 1,94%, 2019 - 2026 CZ0003522617 10.02.2020 (104.18Kč)
PRAŽSKÉ SLUŽBY PRAŽSKÉ SLUŽBY, A.S. CZ0009100830
PRAŽSKÉ SLUŽBY PRAŽSKÉ SLUŽBY, A.S. CZ0005123265
PRAŽSKÝ STAVEB.P. PRAŽSKÝ STAVEBNÍ PODNIK A.S. CS0005042357 30.05.1997 (90.20Kč)
PRAŽSKÝ STAVEB.P. PRAŽSKÝ STAVEBNÍ PODNIK A.S. CZ0005122218
PRECIOSA-LUSTRY PRECIOSA LUSTRY CS0008414553 30.09.1997 (32.76Kč)
PREFA BRNO PREFA BRNO CS0005040559 30.05.1997 (31.42Kč)
PREFA GRYGOV PREFA GRYGOV CS0008432555 30.09.1997 (176.62Kč)
PREFA PARDUBICE PREFA PARDUBICE CZ0008465457 30.09.1997 (60.78Kč)
PREFA PRAHA PREFA PHA MALEŠICE CZ0005084954 12.02.1999 (130.00Kč)
PREFABRIKACE OVA PREFABRIKACE OSTRAVA A.S. CS0008432951 28.03.1997 (33.00Kč)
PRECHEZA PRECHEZA CZ0005097253 19.12.2000 (147.01Kč)
PREMING PREMING CS0005033752 30.05.1997 (102.00Kč)
PREMOT FR. LÁZNĚ PREMOT FRANT.LÁZNĚ CZ0009069456 30.05.1997 (33.00Kč)
PRESCO GR. 8,00/22 PRESCO GROUP, A.S. 8,00%,2012-2022 CZ0003506446
PRESTA PRESTA VÝR.STAV.HMOT A D. CS0008460853 03.05.1996 (33.00Kč)
PRESTO INVEST PRESTO INVEST A.S. CZ0008465846
PRIESSNITZOVY L.L. Priessnitzovy léč. lázně, a.s. CZ0009005815
PRIESSNITZOVY LÁZ. PRIESSNITZ.LÉČ.LÁZ CS0008433959 30.09.1997 (208.00Kč)
PRIESSNITZOVY LÁZ. PRIESSNITZ.LÉČ.LÁZ CS0009031067
PRIMA KARVINÁ PRIMA KARVINÁ A.S. V LIKV IDACI CZ0009050050 28.03.1997 (31.50Kč)
PRIME CMP. 0,00/21 Prime Company s.r.o., 0,00%, 2017 - 2021 CZ0003517807
PRIMOCO UAV SE Primoco UAV SE CZ0005135970 12.07.2024 (1 040.00Kč)
PRIMONA PRIMONA Č.TŘEBOVÁ CZ0005007252 30.05.1997 (20.50Kč)
PRINCIP Princip a.s. CZ0005131441
PRINGTON VAR/00 DL.PRINGTON VAR/00 CZ0003700353 17.03.2000 (100.30Kč)
PRIOR ČR PRIOR ČR CS0008457859 30.05.1997 (278.00Kč)
PRIOR IK PRIOR, OBCHODNÍ DOMY, A.S. CZ0009034054 22.01.2001 (52.61Kč)
PRIOR KROMĚŘÍŽ PRIOR-OD KROMĚŘÍŽ CZ0009081808
PRIOR OD 9,75/22 PRIOR, OBCHODNÍ DOMY, A.S., 9,75%, 2012-2022 CZ0003507378
PRIOR OLOMOUC PRIOR OLOMOUC CZ0009065553 24.03.1997 (380.00Kč)
PRIOR OTROKOVICE PRIOR OTROKOVICE CZ0009082202
PRIOR PŘEROV PRIOR PŘEROV CZ0009053450 24.03.1997 (244.00Kč)
PRIVAMED 10,00/32 PRIVAMED A.S., 10,00%, 2012-2032 CZ0003503310
PRIVAT IF PRIVÁTNÍ PHA CZ0009097101
PRIVATE INVESTORS PRIVATE INVESTORS, A.S. CZ0008035086
PRO INVEST PRO INVEST PRAHA CZ0009082806
PROAGRO PROAGRO KLATOVY CS0008446555 30.05.1997 (60.29Kč)
PROAGRO KLATOVY PROAGRO CZ0009100509
PROAGRO LIBEREC PROAGRO LIBEREC CZ0009073557 28.03.1997 (49.00Kč)
PROARTE B IFPZK Pro arte, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. CZ0008044674 12.07.2024 (122.00Kč)
PROBYT DOBŘÍŠ PROBYT DOBŘÍŠ A.S. CZ0008465804
PROCRED42M 0,00/19 PROCREDIA, A.S., 0,00%, 2016 - 2019 CZ0003513707
PRODATA CONSULTING PRODATA CONSULTING, A.S. CZ0008465721
PRO-DOMA PRO-DOMA, SE CZ0009000212
PROFI CR. 5,50/21 PROFI CREDIT CZECH, A.S., 5,50%, 2012-2021 CZ0003505034
PROFI CR. 6,20/22 PROFI CREDIT CZECH, A.S., 6,20%, 2012-2022 CZ0003505018
PROFI CR. 6,50/19 PROFI CREDIT CZECH, A.S., 6,50%, 2012-2022 CZ0003505026
PROFI CR. 7,50/16 PROFI CREDIT CZECH, A.S., 7,50%, 2012-2020 CZ0003505059
PROFI CR. 7,50/18 PROFI CREDIT CZECH, A.S., 6,90%, 2012-2020 CZ0003505042
PROFILPROJ. PRAHA PROFILPROJEKT CZ0005097758 30.05.1997 (1 490.00Kč)
PROFILPROJEKT PROFILPROJEKT PRAHA, A.S. CZ0008467123
PROFIT FOND IF PROFIT FOND OLOM. CZ0008012705
PROGRES INVEST PROGRES INVEST A.S. CZ0008466232
PROGRESS OSTRAVA PROGRESS OSTRAVA A.S. CS0005041953 28.03.1997 (15.00Kč)
PROJEKTA OSTRAVA PROJEKTA OSTRAVA CS0008434056 28.03.1997 (154.27Kč)
PROKONZUL.11,00/32 PROKONZULTA, A.S., 11,00%, 2012 - 2032 CZ0003502692
PROLES PROLES Č.BUDĚJOV. CZ0009056750 19.03.1997 (18.00Kč)
PROMBAK REAL ESTAT PROMBAK REAL EST. CZ0008440351 19.03.1997 (35.00Kč)
PROMONT P R O M O N T, A.S. CZ0005127837
PROMONT P R O M O N T, A.S. CZ0005127829
PROMOTRON SOLUT. PromoTron Solutions a.s. CZ0009008330
PROP. GS 15,00/22 PROPERTY GS, S.R.O., 15,00%, 2012-2022 CZ0003507162
PROPERI. SICAV-PIA PROPERITY FUND SICAV, a.s. CZ0008044690 12.07.2024 (1.21Kč)
PROPISALFA 0,00/21 PROPIS ALFA, s.r.o., 0,00%, 2017 - 2026 CZ0000000930
PROREGIO PROREGIO CZ0008019700
PROSPER FINANCE PROSPER FINANCE A.S. CZ0008040714
PROSPERA SILVESTR. PROSPERA SILVESTRIS, A.S. CZ0005121913
PROSPERITA HOLDING PROSPERITA HOLDING, A.S. CZ0008466133
PROSPERITA IF PROSPERITA IF ORL. CZ0008023942
PROSPERITA IF PROSPERITA IF ORL. CZ0008023900 05.06.2001 (500.00Kč)
PROT.GR. 10,00/32 PROTECT GROUP, A.S., 10,00%, 2012 - 2032 CZ0003505380
PROTOTYPA PROTOTYPA A.S. CZ0008467164
PROVODÍNSKÉ PÍSKY PROVODÍNSKÉ PÍSKY CS0009030861
PROVODÍNSKÉ PÍSKY PROVODÍNSKÉ PÍSKY CS0008465761
PROVODÍNSKÉ PÍSKY PROVODÍNSKÉ PÍSKY A.S. CZ0005122598
PROVODÍNSKÉ PÍSKY PROVODÍNSKÉ PÍSKY A.S. CZ0005122606
PROXIMA ALFA TRADE PROXIMA ALFA TRADE, A.S. CZ0008467875
PRP 8,50/19 PRP, S.R.O., 8,50%, 2015 - 2019 CZ0003513145
PRUM. A INVEST.HOL UNIVERSÁLNÍ IF CZ0009090106
PRŮM. STAVBY BRNO PRŮM.STAVBY BRNO CS0005033059 30.05.1997 (74.92Kč)
PRŮM.STAVBY OVA PRŮMYSLOVÉ STAVBY OSTRAVAA.S. CZ0005107144
PRŮMSTAV BRNO PRŮMSTAV BRNO, A.S. CZ0008466018
PRŮMSTAV MĚCHOLUPY PRŮMSTAV MĚCHOLUPY CZ0009046355 03.11.1995 (91.18Kč)
PRŮMYSL KAMENE PRŮMYSL KAMENE CZ0005080259 28.03.1997 (20.00Kč)
PRŮMYSLOVÝ IF PRŮMYSLOVÝ IF PHA CZ0008010808 16.06.1997 (553.00Kč)
PRV.BRN.ST.V.BÍTEŠ PRVNÍ BRNĚN.ST.V.B CZ0005105601
PRV.BRN.STR.TŘEBÍČ PRVNÍ BRNĚN.ST.TŘ. CZ0005106807
PRV.INV.STAV.FOND PRVNÍ INV.ST.FOND CZ0008030244
PRVN< MORAVSK_ IF PRVNÍ MOR.IF PROST CZ0008011806
PRVNÍ CERT.AUTOR. PRVNÍ CERTIFIKAČNÍ AUTORITA, A.S. CZ0008466240
PRVNÍ ČESKOMOR.IF RADBUZA PLZEŇ CZ0009093506
PRVNÍ EKOLOGICKÁ PRVNÍ EKOLOGICKÁ A.S. CZ0005126235
PRVNÍ JIHO-ZÁPADNÍ PRVNÍ JIHO-ZÁPADNÍ CZ0009093704
PRVNÍ JIHO-ZÁPADNÍ PRVNÍ JIHO-ZÁPADNÍ CZ0009093647
PRVNÍ KAPIT. SPOL. PRVNÍ KAPIT. SPOL. CZ0009095303
PRVNÍ KLUBOVÁ POJ PRVNÍ KLUBOVÁ POJIŠŤOVNA A.S. CZ0008041761
PRVNÍ KLUBOVÁ POJ PRVNÍ KLUBOVÁ POJIŠŤOVNA CZ0008041753
PRVNÍ KLUBOVÁ POJ PRVNÍ KLUBOVÁ POJIŠŤOVNA A.S. CZ0008041779
PRVNÍ NÁRODNÍ PRVNÍ NÁRODNÍ PHA CZ0009088209
PRVNÍ NOVIN. SPOL. PRVNÍ NOVINOVÁ SPOLEČNOST A.S. CZ0008466521
PRVNÍ NOVIN.SP.PHA PRVNÍ NOVINOVÁ SPOLEČNOST A.S. CZ0009051652 30.09.1997 (224.00Kč)
PRVNÍ PETROV.ZEM. PRVNÍ PETROVICKÁ ZEMĚDĚLS KÁ, A.S. "V LIKVIDACI CZ0009068755 28.03.1997 (62.00Kč)
PRVNÍ SAZ PLZEŇ PRVNÍ SAZ PLZEŇ A.S. CZ0005122119
PRVNÍ SIGNÁLNÍ PRVNÍ SIGNÁLNÍ, A.S. CZ0005114785
PRVNÍ STAV.CHRUDIM PRVNÍ STAV.CHRUDIM CS0005043363 30.05.1997 (312.00Kč)
PRVNÍ STAV.K.HORA PRVNÍ STAVEBNÍ A.S., KUTNÁ HORA V LIKVIDACI CZ0005015057 30.05.1997 (39.81Kč)
První stavební CS0005015064
PRVNÍ V€ IF H.KRÁL M-INVEST CVIKOV CZ0008029287
PRVNÍ VÁCLAV.SPOL. PRVNÍ VÁCLAVOVA SPOLEČNOST,A.S. CZ0008040433
PRVNÍ VÍTKOVSKÁ PRVNÍ VÍTKOVSKÁ CS0008429957 24.06.1996 (72.00Kč)
PRVNÍ ZDRAVOT.IPF ZDRAVOTNICKÝ IF CZ0008019007
PŘELOUČSKÁ POLOKL. PŘELOUČSKÁ POLIKLINIKAA.S. CZ0008467305
PŘER.STROJ.13,0/99 DL.PŘER.STR. 13/99 CZ0003500357
PŘEROVSKÉ STROJÍR. PŘEROVSKÉ STROJÍRNY A.S. CS0005003250 14.06.1999 (14.43Kč)
PŘÍBRAMSKÁ TEPLÁR. PŘÍBRAMSKÁ TEPLÁRENSKÁ A.S. CZ0005122424
PS - MSI PS - MSI, A.S. CZ0005123521
PS PARDUBICE PS PARDUBICE A.S. CZ0009054359 30.05.1997 (9.58Kč)
PSG PSG CS0005006469 30.05.1997 (57.52Kč)
PSG DS PSN & DS a.s. CZ0005134288
PSG 5,25/17 PASSERINVEST GROUP, A.S., 5,25%, 2014 - 2017 CZ0003511461
PSG 5,25/23 PASSERINVEST FINANCE, a.s., 5,25%, 2017 - 2023 CZ0003515934 27.02.2023 (99.75Kč)
PSG 7,60/28 PASSERINVEST FINANCE, a.s., 7,60%, 2023 - 2028 CZ0003549214 12.07.2024 (100.00Kč)
PSG CONSTRUCTION PSG Construction a.s. CZ0005130575
PSG CONSTRUCTION PSG Construction a.s. CZ0005135418
PSG VAR/29 PASSERINVEST FINANCE, a.s., variabilní, 2022 - 2029 CZ0003544371 12.07.2024 (100.00Kč)
PSP KB PŘEROV PSP KR, A.S. CZ0008466802
PSP POHONY PŘEROV PSP POHONY, A.S. CZ0005122796
PSV PRŮMSTAV PARD. PSV - PRŮMSTAV PARDUBICE A.S. CS0005034958 28.03.1997 (75.88Kč)
PSV PRŮMSTAV PARD. PSV - PRŮMSTAV PARDUBICE A.S. CZ0005122523
PSVS PSVS CZ0005111500
PT MĚŘENÍ PT MĚŘENÍ, A.S. CZ0009000071
PT REAL ESTATE PT Real Estate, a.s. CZ0009000287
PTR PTR ,VÝROBA LESNICKÝCH ST ROJŮ A.S. CZ0009055752 28.03.1997 (13.54Kč)
PTX TL 600 PTX TL 600, CERTIFIKÁT, 100:1, 12.8.2010 AT0000A0DSJ7 11.08.2010 (182.90Kč)
PUDIS PUDIS PRAHA CS0009030168
PUDIS PUDIS PRAHA CS0008438156 19.03.1997 (59.00Kč)
PUMPA PUMPA,a.s. CZ0009002051
PX 1200 TL PX INDEX 1200 TURBO LONG CERTIFIKÁT, 10:1, 18.12.2009 AT0000A08SQ6 15.09.2008 (14.62Kč)
PX 1300 TL PX INDEX 1300 TURBO LONG CERTIFIKÁT, 10:1, 18.12.2009 AT0000A08SP8 10.09.2008 (10.69Kč)
PX BONUS 114+ PX BONUS 114+ CERTIFIKÁT, 1:13,745 , 8.9.2011 AT0000A0AN81 07.09.2011 (68.30Kč)
PX BONUS 125 CAP PX BONUS 125 CAP CERTIFIKÁT, 1:13,745 , 8.9.2010 AT0000A0AN73 07.09.2010 (78.70Kč)
PX BONUS 127 CAP PX BONUS 127 CAP CERTIFIKÁT, 1:8,187, 22.12.2010 AT0000A0BUV2 21.12.2010 (125.00Kč)
PX FUT DEC06 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 12/2006 FPXAA03M1206 15.12.2006 (1 624.00Kč)
PX FUT DEC07 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 12/2007 FPXAA06M1207 21.12.2007 (1 780.00Kč)
PX FUT DEC08 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 12/2008 CZ0150000144 19.12.2008 (835.70Kč)
PX FUT DEC09 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK,12/2009 CZ0150000268 18.12.2009 (1 114.00Kč)
PX FUT DEC10 FUTURES PX INDEX, 1 BOD-100CZK, 12/2010 CZ0150000391 17.12.2010 (1 198.00Kč)
PX FUT DEC11 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 12/2011 CZ0150000516 16.12.2011 (859.60Kč)
PX FUT JUN07 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 06/2007 FPXAA06M0607 15.06.2007 (1 853.00Kč)
PX FUT JUN08 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 06/2008 FPXAA06M0608 20.06.2008 (1 600.00Kč)
PX FUT JUN09 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100 CZK, 06/2009 CZ0150000201 19.06.2009 (922.10Kč)
PX FUT JUN10 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 06/2010 CZ0150000326 18.06.2010 (1 168.00Kč)
PX FUT JUN11 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 06/2011 CZ0150000458 17.06.2011 (1 209.00Kč)
PX FUT JUN12 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 06/2012 CZ0150000573 15.06.2012 (881.10Kč)
PX FUT MAR07 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 03/2007 FPXAA06M0307 16.03.2007 (1 641.00Kč)
PX FUT MAR08 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 03/2008 FPXAA06M0308 21.03.2008 (1 515.00Kč)
PX FUT MAR09 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 03/2009 CZ0150000177 20.03.2009 (726.90Kč)
PX FUT MAR10 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 03/2010 CZ0150000292 19.03.2010 (1 193.00Kč)
PX FUT MAR11 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 03/2011 CZ0150000425 18.03.2011 (1 213.00Kč)
PX FUT MAR12 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 03/2012 CZ0150000540 16.03.2012 (992.60Kč)
PX FUT SEP07 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 09/2007 FPXAA06M0907 21.09.2007 (1 793.00Kč)
PX FUT SEP08 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100 CZK, 09/2008 CZ0150000102 19.09.2008 (1 301.00Kč)
PX FUT SEP09 FUTURES PX INDEX, 1BOD=100CZK, 09/2009 CZ0150000235 18.09.2009 (1 150.00Kč)
PX FUT SEP10 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 09/2010 CZ0150000367 17.09.2010 (1 132.00Kč)
PX FUT SEP11 FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 09/2011 CZ0150000482 16.09.2011 (959.10Kč)
PX FUT SEP12 ˙FUTURES PX INDEX, 1 BOD=100CZK, 09/2012 CZ0150000607 21.09.2012 (961.50Kč)
PX INDEX CERT. PX INDEXOVÝ CERTIFIKÁT, 10:1, NEOMEZENO AT000B054721 31.08.2012 (95.09Kč)
PX TL 450 PX TURBO LONG 450 CERTIFIKÁT, 1:1, 12.8.2010 AT0000A0D3F4 11.08.2010 (730.90Kč)
PX TL 500 PX TURBO LONG CERTIFIKÁT, 10:1, 19.5.2010 AT0000A0BLZ2 19.05.2010 (69.65Kč)
PX TL 800 PX TURBO LONG CERTIFIKÁT 800, 10:1, 18.12.2009 AT0000A0B4K4 10.10.2008 (13.10Kč)
PX TL 900 PX TURBO LONG CERTIFIKÁT 900, 10:1, 18.12.2009 AT0000A0B4L2 08.10.2008 (11.20Kč)
PX TS 1300 PX TS 1300, CERTIFIKÁT, 10:1, 18.12.2009 AT0000A0DSQ2 16.12.2009 (17.60Kč)
PX TS 1400 PX TS 1400, CERTIFIKÁT, 10:1, 15.12.2010 AT0000A0G298 15.04.2010 (14.69Kč)
PX TURBO LONG I. PX TURBO LONG I. CERTIFIKÁT, 10:1, 18.7.2008 AT0000A04GH9 21.01.2008 (9.19Kč)
PX TURBO LONG II. PX TURBO LONG II. CERTIFIKÁT, 10:1, 18.7.2008 AT0000A04GJ5 23.01.2008 (9.40Kč)
PZ OSTRAVA PZ OSTRAVA A.S. CS0008433157 28.03.1997 (15.49Kč)
Zobrazit sloupec