Návod


Návod na použití aplikace Úrokové sazby


nejlepší úrok Stránka nabízí výběr aktuálních úrokových sazeb jednotlivých vkladových produktů bank (termínovaných vkladů, vkladních knížek, apod.) dle Vámi zadaných podmínek včetně výpočtu hrubého a čistého úroku za zvolené období. Po zadání investované částky (ve formě přesné částky nebo intervalu), období (rovněž ve formě přesného období nebo intervalu), typu sazby a kliknutí na tlačítko Zobraz se zobrazí úrokové sazby všech bank vyhovující zadaným podmínkám seřazené sestupně podle velikosti sazby. Po kliknutí na název banky nebo produktu se aktivuje stránka Nabídky bank.
nabídky bank Stránka nabízí pohled na aktuální úrokové sazby jednotlivých vkladových produktů uvedených bank včetně stručného popisu produktu.
přehled sazeb Stránka nabízí dvě možnosti srovnání úrokových sazeb jednotlivých produktů bank. Horní tabulka nabízí srovnání sazeb v jednom z předdefinovaných časových období v závislosti na Vámi zvoleném investičním pásmu. Dolní tabulka pak nabízí srovnání sazeb v jednom z předdefinovaných investičních pásem v závislosti na Vámi zvoleném časovém období. Sazby v obou tabulkách lze kliknutím na šipku seřadit v každém sloupci sestupně nebo vzestupně. Po kliknutí na název banky nebo produktu se aktivuje stránka Nabídky bank.
návod Stránka nabízí tento návod.

Zobrazit sloupec