Czech currency rates (CZK)


Exchange rates Maďarská národní banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Maďarského forintu - Kurz.
 
30.6.2017  29.6.2017  28.6.2017  27.6.2017  26.6.2017  historie
 Country Code UnitRate  Rate  Rate  
28.6Change29.6Change30.6 
 Australian Dollar AUD 207.2900+0.44%208.2000-0.06%208.0800 
 Brazilian Real BRL 82.3200+0.49%82.7200-0.89%81.9800 
 Canadian Dollar CAD 207.4700+0.41%208.3200+0.16%208.6500 
 Croatian Kuna HRK 41.8200+0.05%41.8400-0.36%41.6900 
 Czech Koruna CZK 11.79000.00%11.7900-0.08%11.7800 
 Danish Krone DKK 41.6700+0.05%41.6900-0.36%41.5400 
 Europe Euro EUR 309.9000+0.05%310.0500-0.38%308.8700 
 Great Britain Pound GBP 349.9200+0.63%352.1400-0.07%351.9100 
 Hong Kong Dollar HKD 34.9600-0.54%34.7700-0.20%34.7000 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 40.1200-0.25%40.0200-0.17%39.9500 
 Iceland Krona ISK 2.63000.00%2.6300+0.38%2.6400 
 Indian Rupee INR 4.2200-0.47%4.2000-0.24%4.1900 
 Indonesian Rupiah IDR 100 2.0500-0.49%2.0400-0.49%2.0300 
 Israeli New Shekel ILS 77.4700+0.19%77.6200-0.15%77.5000 
 Japan Yen JPY 100 243.6400-1.04%241.1000+0.42%242.1100 
 Malaysian Ringgit MYR 63.4500-0.43%63.1800-0.16%63.0800 
 Mexican Peso MXN 15.1500+0.33%15.2000-1.32%15.0000 
 New Zealand Dollar NZD 198.4200-0.06%198.3000+0.13%198.5500 
 Norwegian Kroner NOK 32.3900+0.12%32.4300-0.15%32.3800 
 Philippine Peso PHP 5.4000-0.56%5.37000.00%5.3700 
 Poland Zloty PLN 73.2300-0.19%73.0900-0.01%73.0800 
 Russian Rouble RUB 4.5900+0.22%4.6000-0.87%4.5600 
 Singapore Dollar SGD 196.8100-0.02%196.7800-0.03%196.7200 
 South African Rand ZAR 20.9800-0.19%20.9400-1.19%20.6900 
 South-Korean Won KRW 100 23.81000.00%23.8100-0.63%23.6600 
 Swedish Krona SEK 31.7100+0.73%31.9400+0.19%32.0000 
 Switzerland Franc CHF 284.0000-0.15%283.5700-0.35%282.5700 
 Thai Baht THB 8.0200-0.37%7.9900-0.25%7.9700 
 Ukraine Hryvnia UAH 10.4600-0.76%10.3800+0.29%10.4100 
 United states Dollar USD 272.7800-0.51%271.3800-0.19%270.8700 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Pá 16:27  Týden technicky: Euro Draghimu nevěří Patria (Patria Online)
Pá 14:20  Kurzovní lístek ČNB na pátek 21.07.2017 Redakce (Kurzy.cz)
Pá 11:06  Analytici: Euro by mohlo posílit k 1,2 USD do konce roku Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
Pá   8:16  Páteční obchodní seance 21. 7. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688