Czech currency rates (CZK)


Exchange rates Maďarská národní banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Maďarského forintu - Kurz.
 
25.5.2017  24.5.2017  23.5.2017  22.5.2017  19.5.2017  historie
 Country Code UnitRate  Rate  Rate  
23.5Change24.5Change25.5 
 Australian Dollar AUD 205.7100+0.30%206.3300-0.79%204.7000 
 Brazilian Real BRL 84.0300+0.54%84.4800-0.97%83.6600 
 Canadian Dollar CAD 203.3800+0.55%204.4900-0.21%204.0600 
 Croatian Kuna HRK 41.5700+0.12%41.6200-0.34%41.4800 
 Czech Koruna CZK 11.6500+0.17%11.6700-0.17%11.6500 
 Danish Krone DKK 41.4900+0.10%41.5300-0.31%41.4000 
 Europe Euro EUR 308.8300+0.07%309.0500-0.32%308.0600 
 Great Britain Pound GBP 356.5200+0.68%358.9400-0.93%355.6100 
 Hong Kong Dollar HKD 35.2600+0.60%35.4700-0.85%35.1700 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 39.8500+0.60%40.0900-0.50%39.8900 
 Iceland Krona ISK 2.7600-0.36%2.7500-0.73%2.7300 
 Indian Rupee INR 4.2400+0.47%4.2600-0.47%4.2400 
 Indonesian Rupiah IDR 100 2.0600+0.97%2.0800-0.96%2.0600 
 Israeli New Shekel ILS 76.5700+0.42%76.8900-0.43%76.5600 
 Japan Yen JPY 100 246.8200+0.08%247.0100-0.76%245.1300 
 Malaysian Ringgit MYR 63.9100+0.70%64.3600-0.45%64.0700 
 Mexican Peso MXN 14.7000+1.02%14.8500+0.27%14.8900 
 New Zealand Dollar NZD 192.8900+0.51%193.8700-0.66%192.5900 
 Norwegian Kroner NOK 32.9700-0.09%32.9400-0.06%32.9200 
 Philippine Peso PHP 5.5100+0.36%5.5300-0.54%5.5000 
 Poland Zloty PLN 73.4900+0.15%73.6000+0.10%73.6700 
 Russian Rouble RUB 4.8500+1.24%4.9100-0.61%4.8800 
 Singapore Dollar SGD 197.9100+0.51%198.9100-0.50%197.9100 
 South African Rand ZAR 20.6600+2.81%21.2400-0.05%21.2300 
 South-Korean Won KRW 100 24.4300+0.57%24.5700-0.33%24.4900 
 Swedish Krona SEK 31.6800+0.25%31.7600-0.25%31.6800 
 Switzerland Franc CHF 282.5400+0.24%283.2200-0.36%282.2100 
 Thai Baht THB 7.9800+0.63%8.0300-0.25%8.0100 
 Ukraine Hryvnia UAH 10.4400+0.77%10.5200-0.86%10.4300 
 United states Dollar USD 274.5400+0.63%276.2800-0.81%274.0300 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Čt   9:35  Trh dluhopisů je předzvěstí obratu rychle rostoucího Eura STOX.CZ (Grant Capital)
Čt   8:17  Čtvrteční obchodní seance 25. 5. 2017 ---- OPEC Meeting - Vídeň Grant Capital (Grant Capital)
St 22:04  Wall Street Closing Bell & výhled na 25. 5. 17 Grant Capital (Grant Capital)
St 15:50  SNAP - Jak zůstat před Instagramem? STOX.CZ (Grant Capital)
St 14:28  Kurzovní lístek ČNB na středu 24.05.2017 Redakce (Kurzy.cz)
St 10:06  Snapchat - Jak zůstat před Instagramem? STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688