Czech currency rates (CZK)

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Exchange rates Maďarská národní banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Maďarského forintu - Kurz.
 
27.3.2017  24.3.2017  23.3.2017  22.3.2017  21.3.2017  historie
 Country Code UnitRate  Rate  Rate  
23.3Change24.3Change27.3 
 Australian Dollar AUD 218.7400-0.21%218.2800-0.23%217.7700 
 Brazilian Real BRL 92.9400-1.87%91.2000+0.68%91.8200 
 Canadian Dollar CAD 214.9300-0.24%214.4200-0.19%214.0200 
 Croatian Kuna HRK 41.6600+0.10%41.70000.00%41.7000 
 Czech Koruna CZK 11.4300+0.17%11.4500+0.17%11.4700 
 Danish Krone DKK 41.5500+0.12%41.6000+0.12%41.6500 
 Europe Euro EUR 308.9600+0.14%309.4000+0.16%309.9100 
 Great Britain Pound GBP 358.3200-0.17%357.7200+0.27%358.6800 
 Hong Kong Dollar HKD 36.9300-0.16%36.8700-0.35%36.7400 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 41.6500-0.10%41.6100-0.24%41.5100 
 Iceland Krona ISK 2.58000.00%2.5800+0.78%2.6000 
 Indian Rupee INR 4.38000.00%4.3800+0.23%4.3900 
 Indonesian Rupiah IDR 100 2.15000.00%2.1500-0.47%2.1400 
 Israeli New Shekel ILS 78.5300+0.15%78.6500+0.31%78.8900 
 Japan Yen JPY 100 258.4100-0.29%257.6500+0.41%258.7000 
 Malaysian Ringgit MYR 64.7600-0.08%64.7100+0.05%64.7400 
 Mexican Peso MXN 15.0600+0.53%15.1400+0.33%15.1900 
 New Zealand Dollar NZD 201.7100-0.42%200.8700+0.18%201.2400 
 Norwegian Kroner NOK 33.8100-0.12%33.7700+0.18%33.8300 
 Philippine Peso PHP 5.6900+0.18%5.70000.00%5.7000 
 Poland Zloty PLN 72.2800+0.33%72.5200+0.22%72.6800 
 Russian Rouble RUB 4.99000.00%4.9900+0.60%5.0200 
 Singapore Dollar SGD 204.7800-0.07%204.6400+0.08%204.8000 
 South African Rand ZAR 22.7900+0.79%22.9700+0.48%23.0800 
 South-Korean Won KRW 100 25.5500+0.04%25.5600+0.43%25.6700 
 Swedish Krona SEK 32.5200-0.09%32.4900+0.03%32.5000 
 Switzerland Franc CHF 288.5400+0.14%288.9500+0.21%289.5700 
 Thai Baht THB 8.2800-0.12%8.2700+0.24%8.2900 
 Ukraine Hryvnia UAH 10.5700-0.09%10.5600-0.47%10.5100 
 United states Dollar USD 286.8400-0.16%286.3800-0.35%285.3700 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Út   9:24  Technická analýza: Kurz eurodolaru testoval hodnotu 1,09 Patria (Patria Online)
Út   8:47  US: Ocenenie amerických akcií je prehnané STOX.CZ (Grant Capital)
Út   8:32  Úterní obchodní seance 28. 3. 2017 Grant Capital (Grant Capital)
Po 22:01  Wall Street Closing Bell & výhled na 28. 3. 17 Grant Capital (Grant Capital)
Po 15:35  ETP: Objem a likvidita u ETF STOX.CZ (Grant Capital)
Po 13:30  Americký dolar klesá na čtyřměsíční minima! STOX.CZ (Grant Capital)
Po   9:45  Korunový exit proběhne nejspíše v květnu Research (Česká spořitelna)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688