Czech currency rates (CZK)


Exchange rates MasterCard

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet MasterCard v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
25.5.2017  24.5.2017  23.5.2017  22.5.2017  19.5.2017
 Country Code UnitRate MC Rate MC Rate MC 
23.5Change24.5Change25.5 
 Albanian Lek ALL 0.1964-0.01%0.1964-0.02%0.1964 
 Algerian Dinar DZD 0.2173+0.26%0.2179-0.27%0.2173 
 Argentine Peso ARS 1.4683+0.15%1.4705-0.32%1.4657 
 Aruban Florin AWG 13.1692+0.45%13.2285-0.43%13.1712 
 Australian Dollar AUD 17.6606+0.07%17.6738-0.11%17.6539 
 Bahamian Dollar BSD 23.5729+0.45%23.6789-0.43%23.5764 
 Bahraini Dinar BHD 62.5257+0.45%62.8070-0.43%62.5350 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2919+0.40%0.2931-0.31%0.2922 
 Barbados Dollar BBD 11.8457+0.45%11.8989-0.43%11.8474 
 Belize Dollar BZD 11.8905+0.45%11.9440-0.43%11.8923 
 Bermudian Dollar BMD 23.5729+0.45%23.6789-0.43%23.5764 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3633+0.70%0.3658-0.27%0.3648 
 Bolivian Boliviano BOB 3.4363+0.45%3.4517-0.43%3.4368 
 Botswana Pula BWP 2.2938+0.76%2.3112-0.59%2.2976 
 Brazilian Real BRL 7.2044+0.28%7.2249-0.79%7.1675 
 Brunei Dollar BND 16.9840+0.34%17.0425-0.04%17.0350 
 Burundi Franc BIF 0.0137+0.44%0.0138-0.44%0.0137 
 Cambodian Riel KHR 0.0058+0.17%0.0058-0.51%0.0058 
 Canadian Dollar CAD 17.4847+0.42%17.5582+0.00%17.5589 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2387+0.08%0.2389-0.16%0.2385 
 Cayman Islands Dollar KYD 28.2875+0.45%28.4147-0.43%28.2917 
 CFA Franc BCEAO XOF 0.0402+0.05%0.0402-0.02%0.0402 
 CFA Franc BEAC XAF 0.0398+1.03%0.0402-0.02%0.0402 
 CFP Franc XPF 0.2220-0.01%0.2219+0.14%0.2223 
 Colombian Peso COP 1000 8.1420+0.12%8.1520-0.47%8.1140 
 Comoros Franc KMF 0.0523+0.44%0.0526-0.46%0.0523 
 Costa Rican Colon CRC 0.0404-0.27%0.0403-1.02%0.0399 
 Croatian Kuna HRK 3.5606+0.04%3.5620-0.06%3.5599 
 Cuban Peso CUP 23.5729+0.45%23.6789-0.43%23.5764 
 Danish Krone DKK 3.5569+0.09%3.5601-0.13%3.5555 
 Djibouti Franc DJF 0.1324+0.68%0.1333-0.66%0.1325 
 Dominican R. Peso DOP 0.4988+0.45%0.5011-0.70%0.4976 
 East Caribbean Dollar XCD 8.7690+0.45%8.8085-0.43%8.7703 
 Egyptian Pound EGP 1.3098+0.43%1.3154-0.46%1.3094 
 El Salvador Colon SVC 2.6940+0.45%2.7062-0.43%2.6944 
 Ethiopian Birr ETB 1.0179+0.49%1.0229-0.48%1.0180 
 Europe Euro EUR 26.4734+0.06%26.4884-0.12%26.4573 
 Falkland Islands Pound FKP 30.6281+0.24%30.7007-0.38%30.5831 
 Fiji Dollar FJD 11.4847+0.45%11.5364+0.71%11.6184 
 Gambian Dalasi GMD 0.5271+0.31%0.5288-0.43%0.5265 
 Gibraltar Pound GIP 30.6281+0.24%30.7007-0.38%30.5831 
 Great Britain Pound GBP 30.6281+0.24%30.7007-0.38%30.5831 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.2131+0.41%3.2262-0.49%3.2105 
 Guinea Franc GNF 0.0026+1.16%0.0026-1.15%0.0026 
 Guyanese Dollar GYD 0.1144+0.40%0.1148-0.44%0.1143 
 Haitian Gourde HTG 0.3712+0.69%0.3738-0.20%0.3730 
 Honduran Lempira HNL 1.0034+0.50%1.0085-0.43%1.0041 
 Hong Kong Dollar HKD 3.0274+0.42%3.0401-0.44%3.0268 
 Hungary Forint HUF 100 8.5796+0.19%8.5962+0.04%8.5996 
 Chilean Peso CLP 100 3.5010+0.38%3.5142+0.21%3.5215 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.4221+0.45%3.4374-0.13%3.4330 
 Iceland Krona ISK 0.2360-0.08%0.2359-0.44%0.2348 
 Indian Rupee INR 100 36.3487+0.61%36.5697-0.13%36.5214 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.7720+0.40%1.7790-0.45%1.7710 
 Iraqi Dinar IQD 0.0199+0.45%0.0200-0.40%0.0199 
 Israeli New Shekel ILS 6.5665+0.35%6.5897+0.02%6.5907 
 Jamaican Dollar JMD 0.1815+0.45%0.1823-0.54%0.1813 
 Japan Yen JPY 100 21.1805-0.10%21.1588-0.26%21.1031 
 Jordanian Dinar JOD 33.1679+0.69%33.3969-0.45%33.2476 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0756+0.53%0.0761-0.22%0.0759 
 Kenyan Shilling KES 0.2282+0.45%0.2292-0.44%0.2282 
 Kuwaiti Dinar KWD 77.6996+0.38%77.9976-0.42%77.6727 
 Lao Kip LAK 0.0029+0.70%0.0029-0.35%0.0029 
 Lebanese Pound LBP 0.0157+0.51%0.0158-0.44%0.0157 
 Lesotho Loti LSL 1.8025+1.39%1.8275+0.17%1.8306 
 Liberian Dollar LRD 0.2508+0.45%0.2519-0.96%0.2495 
 Libyan Dinar LYD 16.8772+0.22%16.9144-0.23%16.8749 
 Macau Pataca MOP 2.9393+0.37%2.9501-0.40%2.9384 
 Malawi Kwacha MWK 0.0325+0.43%0.0327-0.55%0.0325 
 Malaysian Ringgit MYR 5.4853+0.44%5.5093-0.04%5.5072 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.5307+0.45%1.5376-1.46%1.5152 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0651+0.17%0.0652-0.15%0.0651 
 Mauritius Rupee MUR 0.6770+0.57%0.6808-0.20%0.6794 
 Mexican Peso MXN 1.2682+0.65%1.2764+0.42%1.2818 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0098+0.62%0.0098-0.31%0.0098 
 Moroccan Dirham MAD 2.4392+0.10%2.4416-0.19%2.4369 
 Myanmar Kyat MMK 0.0172+0.35%0.0173-0.52%0.0172 
 Namibia Dollar NAD 1.8036+1.34%1.8278+0.17%1.8310 
 Nepalese Rupee NPR 0.2266+0.52%0.2278-0.24%0.2272 
 New Zealand Dollar NZD 16.5445+0.41%16.6129-0.16%16.5871 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.8018-0.23%0.7999-0.60%0.7951 
 Nigerian Naira NGN 0.0773+0.45%0.0777-0.45%0.0773 
 NL Antillian Guilder ANG 13.1692+0.45%13.2285-0.43%13.1712 
 Norwegian Kroner NOK 2.8240-0.06%2.8223+0.26%2.8297 
 Omani Rial OMR 61.2273+0.46%61.5067-0.43%61.2444 
 Pakistan Rupee PKR 0.2249+0.50%0.2260-0.43%0.2250 
 Panamanian Balboa PAB 23.5729+0.45%23.6789-0.43%23.5764 
 Papua New Guinea Kina PGK 7.6254+0.45%7.6597-0.43%7.6266 
 Paraguay Guarani PYG 0.00420.00%0.0042-0.24%0.0042 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 7.1814+0.66%7.2291-0.13%7.2198 
 Philippine Peso PHP 100 47.2407+0.30%47.3810-0.25%47.2648 
 Poland Zloty PLN 6.3020+0.27%6.3191+0.22%6.3327 
 Qatari Rial QAR 6.4734+0.45%6.5025-0.43%6.4744 
 Russian Rouble RUB 100 41.7394+0.60%41.9888-0.42%41.8130 
 Samoan Tala WST 9.2138+0.52%9.2614-0.21%9.2423 
 Sao Tome/Principe Dobra STD 0.0011+1.89%0.0011-0.93%0.0011 
 Saudi Riyal SAR 6.2855+0.45%6.3138-0.43%6.2865 
 Seychelles Rupee SCR 1.7509+0.45%1.7588-0.43%1.7512 
 Sierra Leone Leone SLL 0.0032+0.31%0.0032-0.62%0.0032 
 Singapore Dollar SGD 16.9840+0.34%17.0425-0.04%17.0350 
 Solomon Islands Dollar SBD 3.0199+0.45%3.0335-1.35%2.9925 
 Somali Shilling SOS 0.0408+0.44%0.0409-0.42%0.0408 
 South African Rand ZAR 1.7902+1.42%1.8157+0.73%1.8289 
 South-Korean Won KRW 100 2.1108-0.05%2.1097+0.08%2.1114 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1543+0.49%0.1550-0.52%0.1542 
 St. Helena Pound SHP 30.6281+0.24%30.7007-0.38%30.5831 
 Swaziland Lilangeni SZL 1.8024+1.39%1.8274+0.19%1.8309 
 Swedish Krona SEK 2.7149+0.19%2.7201+0.05%2.7215 
 Switzerland Franc CHF 24.2432+0.09%24.2649-0.04%24.2543 
 Taiwan Dollar TWD 100 78.1283+0.43%78.4667-0.26%78.2631 
 Tanzanian Shilling TZS 0.0105+0.47%0.0106-0.47%0.0105 
 Thai Baht THB 100 68.5059+0.57%68.8941+0.33%69.1187 
 Tonga Pa'anga TOP 10.5580+0.45%10.6055+0.03%10.6091 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 3.4787+0.84%3.5078-0.30%3.4972 
 Tunisian Dinar TND 9.8697+0.03%9.8724-0.09%9.8638 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.8967+0.55%0.9016-0.50%0.8971 
 United states Dollar USD 23.5729+0.45%23.6789-0.43%23.5764 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.4177+0.45%6.4467-0.43%6.4190 
 Vanuatu Vatu VUV 0.2158+0.47%0.2168-1.16%0.2143 
 Vietnamese Dong VND 1000 1.0380+0.58%1.0440-0.38%1.0400 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email



Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688