Czech currency rates (CZK)


Exchange rates MasterCard

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet MasterCard v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
18.9.2017  15.9.2017  14.9.2017  13.9.2017  12.9.2017
 Country Code UnitRate MC Rate MC Rate MC 
14.9Change15.9Change18.9 
 Albanian Lek ALL 0.1955+0.04%0.1956-0.19%0.1952 
 Algerian Dinar DZD 0.1975-0.41%0.1967-0.34%0.1960 
 Argentine Peso ARS 1.2915-0.37%1.2867-0.50%1.2803 
 Aruban Florin AWG 12.2832-0.68%12.2003+0.04%12.2056 
 Australian Dollar AUD 17.5586-0.37%17.4935-0.09%17.4781 
 Bahamian Dollar BSD 21.9870-0.68%21.8385+0.04%21.8480 
 Bahraini Dinar BHD 58.2880-0.68%57.8915+0.03%57.9090 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2721-0.64%0.2704-0.02%0.2703 
 Barbados Dollar BBD 11.0487-0.68%10.9741+0.04%10.9789 
 Belize Dollar BZD 11.0905-0.68%11.0156+0.04%11.0204 
 Bermudian Dollar BMD 21.9870-0.68%21.8385+0.04%21.8480 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3429-0.61%0.3408-0.04%0.3406 
 Bolivian Boliviano BOB 3.2051-0.68%3.1835+0.04%3.1848 
 Botswana Pula BWP 2.1669-0.88%2.1479-0.57%2.1357 
 Brazilian Real BRL 7.0256-0.56%6.9865-0.09%6.9804 
 Brunei Dollar BND 16.2674-0.21%16.2338+0.02%16.2378 
 Burundi Franc BIF 0.0126-1.03%0.0125+0.32%0.0125 
 Cambodian Riel KHR 0.0054-0.74%0.0054-0.19%0.0054 
 Canadian Dollar CAD 18.0236-0.34%17.9622-0.36%17.8972 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2367-0.08%0.2365-0.17%0.2361 
 Cayman Islands Dollar KYD 26.3844-0.68%26.2062+0.04%26.2176 
 CFA Franc BCEAO XOF 0.0400-0.67%0.0398-0.08%0.0397 
 CFA Franc BEAC XAF 0.0389-0.75%0.0386-0.08%0.0386 
 CFP Franc XPF 0.2191+0.01%0.2191-0.13%0.2188 
 Colombian Peso COP 1000 7.5560-0.54%7.5150+0.32%7.5390 
 Comoros Franc KMF 0.0533-1.05%0.0528+0.06%0.0528 
 Costa Rican Colon CRC 0.0379-0.55%0.0377+0.05%0.0377 
 Croatian Kuna HRK 3.4877+0.11%3.4915-0.07%3.4892 
 Cuban Peso CUP 21.9870-0.68%21.8385+0.04%21.8480 
 Danish Krone DKK 3.5089-0.10%3.5053+0.03%3.5063 
 Djibouti Franc DJF 0.1235-0.67%0.1227+0.27%0.1230 
 Dominican R. Peso DOP 0.4650-1.46%0.4582+0.97%0.4626 
 East Caribbean Dollar XCD 8.1791-0.68%8.1238+0.04%8.1274 
 Egyptian Pound EGP 1.2491-0.68%1.2406+0.06%1.2414 
 El Salvador Colon SVC 2.5128-0.68%2.4958+0.04%2.4969 
 Ethiopian Birr ETB 0.9317-0.51%0.9270+0.04%0.9274 
 Europe Euro EUR 26.1072-0.09%26.0836+0.03%26.0918 
 Falkland Islands Pound FKP 29.1995+0.95%29.4783+0.42%29.6022 
 Fiji Dollar FJD 11.0463-0.70%10.9695-1.37%10.8191 
 Gambian Dalasi GMD 0.4876-0.41%0.4856+0.09%0.4860 
 Gibraltar Pound GIP 29.1995+0.95%29.4783+0.42%29.6022 
 Great Britain Pound GBP 29.1995+0.95%29.4783+0.42%29.6022 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.0146-0.68%2.9942+0.03%2.9951 
 Guinea Franc GNF 0.0024-0.82%0.0024+0.41%0.0024 
 Guyanese Dollar GYD 0.1066-0.62%0.1060-0.01%0.1060 
 Haitian Gourde HTG 0.3467-0.65%0.3445+0.06%0.3447 
 Honduran Lempira HNL 0.9401-0.64%0.9341+0.00%0.9341 
 Hong Kong Dollar HKD 2.8145-0.71%2.7945+0.02%2.7950 
 Hungary Forint HUF 100 8.4728-0.32%8.4458-0.15%8.4332 
 Chilean Peso CLP 100 3.5134-0.57%3.4932-0.08%3.4905 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.3556-0.65%3.3340-0.30%3.3240 
 Iceland Krona ISK 0.20620.00%0.2062-0.54%0.2051 
 Indian Rupee INR 100 34.2890-0.66%34.0640-0.03%34.0533 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.6590-0.60%1.6490-0.06%1.6480 
 Iraqi Dinar IQD 0.0186-0.65%0.01850.00%0.0185 
 Israeli New Shekel ILS 6.2142-0.26%6.1982-0.03%6.1966 
 Jamaican Dollar JMD 0.1690-1.18%0.1670-0.05%0.1669 
 Japan Yen JPY 100 19.8662-0.47%19.7731-0.73%19.6297 
 Jordanian Dinar JOD 30.9844-0.58%30.8033+0.04%30.8167 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0648-0.73%0.0643-0.08%0.0643 
 Kenyan Shilling KES 0.2137-0.72%0.2121-0.15%0.2118 
 Kuwaiti Dinar KWD 72.9290-0.54%72.5325-0.01%72.5280 
 Lao Kip LAK 0.0027-0.75%0.00260.00%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.0147-0.68%0.0146+0.07%0.0146 
 Lesotho Loti LSL 1.6689-0.60%1.6589-0.91%1.6439 
 Liberian Dollar LRD 0.1878-0.68%0.18650.00%0.1865 
 Libyan Dinar LYD 16.1428-0.68%16.0337+0.05%16.0419 
 Macau Pataca MOP 2.7328-0.69%2.7139+0.01%2.7140 
 Malawi Kwacha MWK 0.0304-0.66%0.0302+0.03%0.0302 
 Malaysian Ringgit MYR 5.2344-0.53%5.2065+0.25%5.2193 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.4277-0.68%1.4181+0.01%1.4182 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0602-0.68%0.0598+0.05%0.0599 
 Mauritius Rupee MUR 0.6593-0.91%0.6533+0.04%0.6535 
 Mexican Peso MXN 1.2413-0.36%1.2368-0.13%1.2352 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0089-0.67%0.0089-0.67%0.0088 
 Moroccan Dirham MAD 2.3540-0.28%2.3475-0.02%2.3470 
 Myanmar Kyat MMK 0.0162-0.80%0.0161+0.87%0.0162 
 Namibia Dollar NAD 1.6733-0.88%1.6587-0.89%1.6438 
 Nepalese Rupee NPR 0.2143-0.66%0.2129-0.03%0.2128 
 New Zealand Dollar NZD 15.8808-0.23%15.8444+0.67%15.9508 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.7333-0.67%0.7284+0.04%0.7287 
 Nigerian Naira NGN 0.0610-0.64%0.0606+0.13%0.0607 
 NL Antillian Guilder ANG 12.2832-0.68%12.2003+0.04%12.2056 
 Norwegian Kroner NOK 2.7789+0.22%2.7849+0.24%2.7916 
 Omani Rial OMR 57.1156-0.68%56.7298+0.04%56.7507 
 Pakistan Rupee PKR 0.2090-0.85%0.2072+0.07%0.2074 
 Panamanian Balboa PAB 21.9870-0.68%21.8385+0.04%21.8480 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.8709-0.68%6.8245+0.04%6.8275 
 Paraguay Guarani PYG 0.0039-0.77%0.0039-0.26%0.0039 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.7851-0.92%6.7226+0.11%6.7297 
 Philippine Peso PHP 100 42.8537-0.65%42.5750+0.17%42.6484 
 Poland Zloty PLN 6.0929+0.14%6.1013-0.13%6.0934 
 Qatari Rial QAR 6.0404-0.68%5.9996+0.04%6.0022 
 Russian Rouble RUB 100 38.1133-0.49%37.9271-0.35%37.7960 
 Samoan Tala WST 8.9816-0.73%8.9163+0.40%8.9523 
 Sao Tome/Principe Dobra STD 0.0011-0.93%0.00110.00%0.0011 
 Saudi Riyal SAR 5.8627-0.68%5.8231+0.05%5.8258 
 Seychelles Rupee SCR 1.6376-1.26%1.6170-1.25%1.5969 
 Sierra Leone Leone SLL 0.0029-0.68%0.00290.00%0.0029 
 Singapore Dollar SGD 16.2674-0.21%16.2338+0.02%16.2378 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.9241-0.68%2.9043+0.70%2.9246 
 Somali Shilling SOS 0.0380-0.68%0.0377+0.05%0.0378 
 South African Rand ZAR 1.6677-0.44%1.6603-0.43%1.6532 
 South-Korean Won KRW 100 1.9414-0.44%1.9328+0.36%1.9397 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1438-0.67%0.1428-0.02%0.1428 
 St. Helena Pound SHP 29.1995+0.95%29.4783+0.42%29.6022 
 Swaziland Lilangeni SZL 1.6731-0.87%1.6586-0.89%1.6438 
 Swedish Krona SEK 2.7364+0.11%2.7395+0.16%2.7440 
 Switzerland Franc CHF 22.7609-0.11%22.7354+0.03%22.7429 
 Taiwan Dollar TWD 100 72.9447-0.43%72.6290-0.19%72.4906 
 Tanzanian Shilling TZS 0.0098-0.61%0.00970.00%0.0097 
 Thai Baht THB 100 66.4360-0.63%66.0171-0.02%66.0059 
 Tonga Pa'anga TOP 10.5614-0.53%10.5054+0.03%10.5088 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 3.2589-0.30%3.2491-0.32%3.2386 
 Tunisian Dinar TND 9.1369-0.54%9.0872+0.01%9.0882 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.8403-0.83%0.8334+0.31%0.8360 
 United states Dollar USD 21.9870-0.68%21.8385+0.04%21.8480 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.9861-0.68%5.9457+0.04%5.9483 
 Vanuatu Vatu VUV 0.2127-0.60%0.2114-2.15%0.2069 
 Vietnamese Dong VND 1000 0.9670-0.62%0.96100.00%0.9610 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Út 13:13  ETF reagující na volatilitu STOX.CZ (Grant Capital)
Út 12:44  10 nejbizarnějších kryptoměn Research (Investicniweb.cz)
Út   9:24  Dilemata Fedu Research (Česká spořitelna)
Út   8:33  Koruna zůstává před zasedáním ČNB nadále klidná ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:33  Vývoj na krátkých výnosech nahrával dolaru ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Út   8:33  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 19.9.2017 Akcenta (AKCENTA CZ)
Út   8:27  Úterní obchodní seance 19. 9. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
Po 20:53  Koruna zahájila nový týden oslabením (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Po   9:59  ČNB: K jestřábům se přidal hlavní ekonom Tomáš Holub Research (Česká spořitelna)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688