Czech currency rates (CZK)

Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Exchange rates MasterCard

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet MasterCard v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
27.3.2017  24.3.2017  23.3.2017  22.3.2017  21.3.2017
 Country Code UnitRate MC Rate MC Rate MC 
23.3Change24.3Change27.3 
 Albanian Lek ALL 0.1997+0.06%0.1998-0.14%0.1995 
 Algerian Dinar DZD 0.2294-0.13%0.2292-0.61%0.2278 
 Argentine Peso ARS 1.6021+0.08%1.6034-0.87%1.5895 
 Aruban Florin AWG 13.9978-0.19%13.9717-0.67%13.8775 
 Australian Dollar AUD 19.1727-0.57%19.0632-0.59%18.9509 
 Bahamian Dollar BSD 25.0560-0.19%25.0093-0.67%24.8407 
 Bahraini Dinar BHD 66.4702-0.19%66.3462-0.68%65.8955 
 Bangladeshi Taka BDT 0.3119-0.15%0.3115-0.71%0.3093 
 Barbados Dollar BBD 12.5909-0.19%12.5675-0.67%12.4828 
 Belize Dollar BZD 12.6386-0.19%12.6150-0.67%12.5300 
 Bermudian Dollar BMD 25.0560-0.19%25.0093-0.67%24.8407 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3824-0.01%0.3823-0.11%0.3819 
 Bolivian Boliviano BOB 3.6525-0.19%3.6457-0.67%3.6211 
 Botswana Pula BWP 2.4656+0.12%2.4685-1.63%2.4283 
 Brazilian Real BRL 7.9973+0.39%8.0283-0.86%7.9591 
 Brunei Dollar BND 17.9048-0.25%17.8599-0.24%17.8178 
 Burundi Franc BIF 0.0147+0.68%0.0148-1.56%0.0146 
 Cambodian Riel KHR 0.0063-0.32%0.0063-0.64%0.0062 
 Canadian Dollar CAD 18.7890-0.41%18.7111-0.64%18.5913 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2439+0.02%0.2440-0.28%0.2433 
 Cayman Islands Dollar KYD 30.0672-0.19%30.0111-0.67%29.8089 
 CFA Franc BCEAO XOF 0.04090.00%0.04090.00%0.0409 
 CFA Franc BEAC XAF 0.0409-0.49%0.0407-0.37%0.0406 
 CFP Franc XPF 0.2267-0.00%0.2267+0.01%0.2267 
 Colombian Peso COP 1000 8.5310+0.35%8.5610+0.05%8.5650 
 Comoros Franc KMF 0.0548-1.09%0.0542-0.66%0.0539 
 Costa Rican Colon CRC 0.0450-0.02%0.0450-0.42%0.0448 
 Croatian Kuna HRK 3.6427-0.00%3.6426-0.26%3.6332 
 Cuban Peso CUP 25.0560-0.19%25.0093-0.67%24.8407 
 Danish Krone DKK 3.6341-0.19%3.6272+0.04%3.6286 
 Djibouti Franc DJF 0.1408-0.09%0.1406-0.76%0.1396 
 Dominican R. Peso DOP 0.5325-0.24%0.5312-1.50%0.5232 
 East Caribbean Dollar XCD 9.3207-0.19%9.3033-0.67%9.2407 
 Egyptian Pound EGP 1.3861-0.19%1.3835-0.65%1.3744 
 El Salvador Colon SVC 2.8635-0.19%2.8582-0.67%2.8389 
 Ethiopian Birr ETB 1.0918+0.65%1.0989-0.72%1.0910 
 Europe Euro EUR 27.0266-0.18%26.9773+0.05%26.9918 
 Falkland Islands Pound FKP 31.3073-0.18%31.2514-0.22%31.1835 
 Fiji Dollar FJD 12.3000-0.47%12.2420-0.65%12.1620 
 Gambian Dalasi GMD 0.5697-0.07%0.5693-0.58%0.5660 
 Gibraltar Pound GIP 31.3073-0.18%31.2514-0.22%31.1835 
 Great Britain Pound GBP 31.3073-0.18%31.2514-0.22%31.1835 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.4129-0.24%3.4047-0.63%3.3831 
 Guinea Franc GNF 0.0027-0.37%0.0027-0.37%0.0027 
 Guyanese Dollar GYD 0.1215-0.19%0.1213-1.15%0.1199 
 Haitian Gourde HTG 0.3615-0.22%0.3607-0.63%0.3584 
 Honduran Lempira HNL 1.0649-0.06%1.0642-0.46%1.0593 
 Hong Kong Dollar HKD 3.2260-0.19%3.2198-0.68%3.1979 
 Hungary Forint HUF 100 8.7481-0.31%8.7214-0.15%8.7083 
 Chilean Peso CLP 100 3.7812+0.08%3.7842-1.04%3.7447 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.6396-0.13%3.6349-0.51%3.6165 
 Iceland Krona ISK 0.2252+0.65%0.2266-0.15%0.2263 
 Indian Rupee INR 100 38.2866-0.13%38.2375-0.06%38.2164 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.8800-0.21%1.8760-0.53%1.8660 
 Iraqi Dinar IQD 0.0212-0.19%0.0212-0.66%0.0210 
 Israeli New Shekel ILS 6.8680-0.21%6.8538+0.05%6.8574 
 Jamaican Dollar JMD 0.1957-0.15%0.1954-0.69%0.1940 
 Japan Yen JPY 100 22.5516-0.25%22.4953-0.14%22.4640 
 Jordanian Dinar JOD 35.3641-0.13%35.3181-0.87%35.0108 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0794-0.62%0.0789-0.23%0.0787 
 Kenyan Shilling KES 0.2433-0.09%0.2431-0.60%0.2417 
 Kuwaiti Dinar KWD 82.2493-0.20%82.0823-0.50%81.6712 
 Lao Kip LAK 0.0031-0.33%0.0031-0.66%0.0030 
 Lebanese Pound LBP 0.0167-0.18%0.0167-0.66%0.0165 
 Lesotho Loti LSL 2.0014+0.46%2.0105-3.09%1.9484 
 Liberian Dollar LRD 0.2709-0.19%0.2704-2.26%0.2643 
 Libyan Dinar LYD 17.6646-0.15%17.6379-0.41%17.5648 
 Macau Pataca MOP 3.1320-0.19%3.1262-0.67%3.1051 
 Malawi Kwacha MWK 0.0346-0.17%0.0345-0.70%0.0343 
 Malaysian Ringgit MYR 5.6585-0.18%5.6486-0.45%5.6232 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.6165-0.32%1.6114-0.55%1.6026 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0694+0.17%0.0695-1.04%0.0688 
 Mauritius Rupee MUR 0.7092-0.10%0.7085-0.19%0.7071 
 Mexican Peso MXN 1.3206+0.49%1.3271-0.43%1.3214 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0102-0.29%0.0102-0.49%0.0101 
 Moroccan Dirham MAD 2.5281-0.06%2.5265-0.23%2.5206 
 Myanmar Kyat MMK 0.0183-0.11%0.0183-0.66%0.0181 
 Namibia Dollar NAD 2.0032+0.50%2.0133-3.19%1.9491 
 Nepalese Rupee NPR 0.2381-0.14%0.2377-0.34%0.2369 
 New Zealand Dollar NZD 17.6407-0.53%17.5464-0.21%17.5089 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.8610-0.66%0.8553-0.47%0.8513 
 Nigerian Naira NGN 0.0815-0.27%0.0813-0.34%0.0810 
 NL Antillian Guilder ANG 13.9978-0.19%13.9717-0.67%13.8775 
 Norwegian Kroner NOK 2.9555-0.38%2.9443-0.23%2.9374 
 Omani Rial OMR 65.0837-0.18%64.9665-0.68%64.5245 
 Pakistan Rupee PKR 0.2393-0.30%0.2386-0.66%0.2370 
 Panamanian Balboa PAB 25.0560-0.19%25.0093-0.67%24.8407 
 Papua New Guinea Kina PGK 7.9060-0.19%7.8913-0.67%7.8381 
 Paraguay Guarani PYG 0.0045-0.67%0.0044-0.90%0.0044 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 7.7131-0.03%7.7106-0.77%7.6515 
 Philippine Peso PHP 100 49.7700+0.12%49.8281-0.54%49.5585 
 Poland Zloty PLN 6.3264-0.00%6.3263+0.13%6.3346 
 Qatari Rial QAR 6.8814-0.18%6.8687-0.66%6.8232 
 Russian Rouble RUB 100 43.5133+0.44%43.7069-0.25%43.5980 
 Samoan Tala WST 9.8770-0.45%9.8328-0.73%9.7608 
 Sao Tome/Principe Dobra STD 0.00110.00%0.00110.00%0.0011 
 Saudi Riyal SAR 6.6813-0.19%6.6689-0.68%6.6234 
 Seychelles Rupee SCR 1.8755-1.38%1.8497-0.67%1.8372 
 Sierra Leone Leone SLL 0.0034-0.29%0.0034-0.58%0.0034 
 Singapore Dollar SGD 17.9048-0.25%17.8599-0.24%17.8178 
 Solomon Islands Dollar SBD 3.2099-0.19%3.2039-0.67%3.1823 
 Somali Shilling SOS 0.0433-0.18%0.0432-0.67%0.0429 
 South African Rand ZAR 1.9979+0.35%2.0050-1.43%1.9762 
 South-Korean Won KRW 100 2.2394-0.08%2.2376+0.10%2.2398 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1649-0.05%0.1648-0.81%0.1635 
 St. Helena Pound SHP 31.3073-0.18%31.2514-0.22%31.1835 
 Swaziland Lilangeni SZL 2.0031+0.26%2.0084-3.00%1.9481 
 Swedish Krona SEK 2.8452-0.42%2.8334-0.09%2.8308 
 Switzerland Franc CHF 25.2390-0.24%25.1792+0.11%25.2062 
 Taiwan Dollar TWD 100 82.2209+0.30%82.4707-0.15%82.3439 
 Tanzanian Shilling TZS 0.0112-0.09%0.0112-0.71%0.0111 
 Thai Baht THB 100 72.4161-0.04%72.3856-0.18%72.2533 
 Tonga Pa'anga TOP 11.2498-0.19%11.2289-0.67%11.1532 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 3.6961-0.20%3.6889-0.22%3.6808 
 Tunisian Dinar TND 11.2419-0.40%11.1973-0.01%11.1961 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.9242-0.24%0.9220-0.67%0.9158 
 United states Dollar USD 25.0560-0.19%25.0093-0.67%24.8407 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.8220-0.19%6.8088-0.67%6.7633 
 Vanuatu Vatu VUV 0.2316-0.48%0.2305-0.62%0.2290 
 Vietnamese Dong VND 1000 1.0990-0.18%1.0970-0.64%1.0900 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Út 14:40  ETF - Diamanty ako istota? STOX.CZ (Grant Capital)
Út 14:28  Kurzovní lístek ČNB na úterý 28.03.2017 Redakce (Kurzy.cz)
Út   9:24  Technická analýza: Kurz eurodolaru testoval hodnotu 1,09 Patria (Patria Online)
Út   8:47  US: Ocenenie amerických akcií je prehnané STOX.CZ (Grant Capital)
Út   7:47  Jak zdanit příjmy z cenných papírů Research (Investicniweb.cz)
Po   9:45  Korunový exit proběhne nejspíše v květnu Research (Česká spořitelna)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688