Czech currency rates (CZK)


Exchange rates MasterCard

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet MasterCard v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
11.10.2017  10.10.2017  9.10.2017  6.10.2017  5.10.2017
 Country Code UnitRate MC Rate MC Rate MC 
9.10Change10.10Change11.10 
 Albanian Lek ALL 0.1934+0.12%0.1937-0.12%0.1934 
 Algerian Dinar DZD 0.1943-0.31%0.1937-0.31%0.1931 
 Argentine Peso ARS 1.2598-0.12%1.2584-0.26%1.2551 
 Aruban Florin AWG 12.3235-0.36%12.2795-0.45%12.2246 
 Australian Dollar AUD 17.1288-0.25%17.0863-0.21%17.0503 
 Bahamian Dollar BSD 22.0591-0.36%21.9803-0.45%21.8819 
 Bahraini Dinar BHD 58.4687-0.35%58.2613-0.43%58.0114 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2688+0.44%0.2700-0.66%0.2682 
 Barbados Dollar BBD 11.0850-0.36%11.0454-0.45%10.9960 
 Belize Dollar BZD 11.1269-0.36%11.0872-0.45%11.0376 
 Bermudian Dollar BMD 22.0591-0.36%21.9803-0.45%21.8819 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3375-0.25%0.3367-0.22%0.3359 
 Bolivian Boliviano BOB 3.2156-0.36%3.2041-0.45%3.1898 
 Botswana Pula BWP 2.1100+0.53%2.1212-0.04%2.1204 
 Brazilian Real BRL 6.9232+0.04%6.9261-0.21%6.9116 
 Brunei Dollar BND 16.1700-0.00%16.1697-0.19%16.1395 
 Burundi Franc BIF 0.0126-0.40%0.0126-0.48%0.0125 
 Cambodian Riel KHR 0.0055-0.37%0.0054-0.55%0.0054 
 Canadian Dollar CAD 17.5882-0.17%17.5575-0.37%17.4930 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2342+0.12%0.2345+0.09%0.2347 
 Cayman Islands Dollar KYD 26.4709-0.36%26.3764-0.45%26.2583 
 CFA Franc BCEAO XOF 0.0397-0.38%0.0395-0.43%0.0394 
 CFA Franc BEAC XAF 0.0381+0.16%0.0382-0.10%0.0382 
 CFP Franc XPF 0.2182-0.36%0.2174-0.49%0.2164 
 Colombian Peso COP 1000 7.4970-0.36%7.4700-0.60%7.4250 
 Comoros Franc KMF 0.0525-0.04%0.0525-0.44%0.0522 
 Costa Rican Colon CRC 0.0383-0.37%0.0381-0.52%0.0379 
 Croatian Kuna HRK 3.4535+0.16%3.4591-0.21%3.4518 
 Cuban Peso CUP 22.0591-0.36%21.9803-0.45%21.8819 
 Danish Krone DKK 3.4777+0.02%3.4785-0.04%3.4771 
 Djibouti Franc DJF 0.1241-0.50%0.1235-0.33%0.1231 
 Dominican R. Peso DOP 0.4653-0.46%0.4632-0.43%0.4612 
 East Caribbean Dollar XCD 8.2059-0.36%8.1766-0.45%8.1400 
 Egyptian Pound EGP 1.2550-0.35%1.2506-0.46%1.2448 
 El Salvador Colon SVC 2.5210-0.36%2.5120-0.45%2.5008 
 Ethiopian Birr ETB 0.9373-0.84%0.9295-13.55%0.8035 
 Europe Euro EUR 25.9152-0.01%25.9121-0.06%25.8977 
 Falkland Islands Pound FKP 28.9599+0.02%28.9664-0.29%28.8830 
 Fiji Dollar FJD 10.9193-0.36%10.8803-0.37%10.8403 
 Gambian Dalasi GMD 0.4913-0.16%0.4905-0.45%0.4883 
 Gibraltar Pound GIP 28.9599+0.02%28.9664-0.29%28.8830 
 Great Britain Pound GBP 28.9599+0.02%28.9664-0.29%28.8830 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.0047-0.41%2.9924-0.45%2.9790 
 Guinea Franc GNF 0.0025-0.40%0.0025-0.41%0.0024 
 Guyanese Dollar GYD 0.1070-1.00%0.1059-0.61%0.1053 
 Haitian Gourde HTG 0.3487-0.39%0.3473-0.48%0.3456 
 Honduran Lempira HNL 0.9425-0.36%0.9391-0.43%0.9351 
 Hong Kong Dollar HKD 2.8264-0.36%2.8162-0.44%2.8038 
 Hungary Forint HUF 100 8.2905+0.37%8.3214+0.24%8.3417 
 Chilean Peso CLP 100 3.4826+0.36%3.4953-0.14%3.4905 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.3303+0.44%3.3448-0.69%3.3218 
 Iceland Krona ISK 0.2092-0.58%0.2080+0.20%0.2084 
 Indian Rupee INR 100 33.7527-0.20%33.6862-0.31%33.5818 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.6320-0.37%1.6260-0.49%1.6180 
 Iraqi Dinar IQD 0.0187-0.32%0.0186-0.48%0.0185 
 Israeli New Shekel ILS 6.2722+0.06%6.2760-0.41%6.2505 
 Jamaican Dollar JMD 0.1713+0.32%0.1719-0.87%0.1704 
 Japan Yen JPY 100 19.6011-0.24%19.5536-0.38%19.4800 
 Jordanian Dinar JOD 31.0926-0.29%31.0034-0.47%30.8581 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0646+0.77%0.0651+0.26%0.0653 
 Kenyan Shilling KES 0.2137-0.36%0.2129-0.49%0.2118 
 Kuwaiti Dinar KWD 72.9746-0.26%72.7861-0.48%72.4364 
 Lao Kip LAK 0.0027-0.38%0.0027-0.75%0.0026 
 Lebanese Pound LBP 0.0147-0.41%0.0146-0.41%0.0146 
 Lesotho Loti LSL 1.5970-0.33%1.5917+0.43%1.5986 
 Liberian Dollar LRD 0.1873-0.69%0.1860-0.45%0.1852 
 Libyan Dinar LYD 16.0637-0.06%16.0542-0.43%15.9847 
 Macau Pataca MOP 2.7425-0.36%2.7327-0.40%2.7218 
 Malawi Kwacha MWK 0.0305-0.36%0.0304-0.43%0.0302 
 Malaysian Ringgit MYR 5.2109-0.14%5.2037-0.23%5.1919 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.4255+0.13%1.4273-0.45%1.4209 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0604-0.36%0.0602-0.45%0.0600 
 Mauritius Rupee MUR 0.6484-0.65%0.6442-0.18%0.6430 
 Mexican Peso MXN 1.1854-0.26%1.1823-1.02%1.1703 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0090-0.22%0.0089-0.45%0.0089 
 Moroccan Dirham MAD 2.3414+0.05%2.3425-0.24%2.3370 
 Myanmar Kyat MMK 0.0164-1.35%0.0161-0.56%0.0160 
 Namibia Dollar NAD 1.5967+0.88%1.6108+0.21%1.6142 
 Nepalese Rupee NPR 0.2110-0.19%0.2105-0.31%0.2099 
 New Zealand Dollar NZD 15.5991-0.35%15.5444-0.32%15.4945 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.7372-0.46%0.7339-0.41%0.7308 
 Nigerian Naira NGN 0.0612-0.29%0.0610-0.43%0.0608 
 NL Antillian Guilder ANG 12.3235-0.36%12.2795-0.45%12.2246 
 Norwegian Kroner NOK 2.7617-0.02%2.7611-0.09%2.7587 
 Omani Rial OMR 57.2992-0.36%57.0945-0.45%56.8390 
 Pakistan Rupee PKR 0.2096-0.31%0.2089-0.31%0.2083 
 Panamanian Balboa PAB 22.0591-0.36%21.9803-0.45%21.8819 
 Papua New Guinea Kina PGK 6.8935-0.36%6.8688-0.45%6.8381 
 Paraguay Guarani PYG 0.0039-0.26%0.0039-0.51%0.0039 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 6.7408-0.08%6.7352-0.39%6.7092 
 Philippine Peso PHP 100 43.0455-0.79%42.7050-0.35%42.5540 
 Poland Zloty PLN 6.0084+0.30%6.0266+0.27%6.0431 
 Qatari Rial QAR 6.0602-0.36%6.0385-0.45%6.0115 
 Russian Rouble RUB 100 37.8233+0.07%37.8496-0.17%37.7849 
 Samoan Tala WST 8.9208-0.63%8.8650-0.40%8.8299 
 Sao Tome/Principe Dobra STD 0.0011-0.94%0.00100.00%0.0010 
 Saudi Riyal SAR 5.8821-0.36%5.8610-0.45%5.8348 
 Seychelles Rupee SCR 1.6220+0.88%1.6363-1.13%1.6178 
 Sierra Leone Leone SLL 0.0030-0.68%0.0029-0.34%0.0029 
 Singapore Dollar SGD 16.1700-0.00%16.1697-0.19%16.1395 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.9337-0.36%2.9232-0.45%2.9101 
 Somali Shilling SOS 0.0381-0.34%0.0380-0.45%0.0378 
 South African Rand ZAR 1.6001+0.15%1.6025+0.28%1.6070 
 South-Korean Won KRW 100 1.9282+0.58%1.9394-0.39%1.9318 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1439-0.42%0.1432-0.46%0.1426 
 St. Helena Pound SHP 28.9599+0.02%28.9664-0.29%28.8830 
 Swaziland Lilangeni SZL 1.5969+0.88%1.6109+0.08%1.6122 
 Swedish Krona SEK 2.7167-0.08%2.7146-0.03%2.7137 
 Switzerland Franc CHF 22.5300-0.12%22.5024-0.18%22.4614 
 Taiwan Dollar TWD 100 72.5796+0.00%72.5817-0.31%72.3585 
 Tanzanian Shilling TZS 0.0098-0.41%0.0098-0.41%0.0098 
 Thai Baht THB 100 66.1046+0.06%66.1459-0.30%65.9491 
 Tonga Pa'anga TOP 10.5740-0.36%10.5362-0.45%10.4886 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 3.2580-0.13%3.2538-0.67%3.2319 
 Tunisian Dinar TND 9.0192-0.09%9.0113-0.20%8.9931 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.8326-0.66%0.8271-0.45%0.8234 
 United states Dollar USD 22.0591-0.36%21.9803-0.45%21.8819 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.0057-0.35%5.9844-0.45%5.9573 
 Vanuatu Vatu VUV 0.2098-0.47%0.2088-0.23%0.2084 
 Vietnamese Dong VND 1000 0.9700-0.31%0.9670-0.41%0.9630 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Po   8:49  Euro se ocitlo dnes po ránu pod tlakem ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:49  Koruna se drží nad 25,50 EUR/CZK ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:49  Ranní glosa: Krach německých koaličních jednání potápí euro ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Po   8:39  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 20.11.2017 Akcenta (AKCENTA CZ)
Po   8:24  Pondělní obchodní seance 20. 11. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
So   9:00  Dividendy do zahraničí a platby do rozpočtu EU nechaly běžný účet v deficitu Investiční bankovnictví (Komerční banka)
Pá 22:00  Wall Street Closing Bell & výhled na 20. 11. 17 Grant Capital (Grant Capital)
Pá 15:59  Týden technicky: Euro se bez boje nevzdává Patria (Patria Online)
Pá 12:13  Co pošle bitcoin do stratosféry? Research (Investicniweb.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688