Czech currency rates (CZK)


Exchange rates MasterCard

Upozornění: Stránka uvádí kurzy platné pro držitele karet MasterCard v české koruně (CZK). Kurzy se vztahují na den zpracování transakce, což se může lišit od skutečného data uskutečnění transakce (nejčastěji výběr z bankomatu v zahraničí).
 
29.6.2017  28.6.2017  27.6.2017  26.6.2017  23.6.2017
 Country Code UnitRate MC Rate MC Rate MC 
27.6Change28.6Change29.6 
 Albanian Lek ALL 0.1989+0.12%0.1991-0.46%0.1982 
 Algerian Dinar DZD 0.2148-0.20%0.2144-0.55%0.2132 
 Argentine Peso ARS 1.4164-0.01%1.4162-1.61%1.3935 
 Aruban Florin AWG 12.9890-0.47%12.9281-0.70%12.8370 
 Australian Dollar AUD 17.6712-0.34%17.6103-0.04%17.6035 
 Bahamian Dollar BSD 23.2503-0.47%23.1413-0.70%22.9782 
 Bahraini Dinar BHD 61.6260-0.45%61.3492-0.71%60.9129 
 Bangladeshi Taka BDT 0.2876-0.52%0.2861-0.64%0.2843 
 Barbados Dollar BBD 11.6836-0.47%11.6288-0.70%11.5469 
 Belize Dollar BZD 11.7278-0.47%11.6728-0.70%11.5905 
 Bermudian Dollar BMD 23.2503-0.47%23.1413-0.70%22.9782 
 Bhutan Ngultrum BTN 0.3603-0.49%0.3585-0.83%0.3555 
 Bolivian Boliviano BOB 3.3893-0.47%3.3734-0.70%3.3496 
 Botswana Pula BWP 2.2740-0.57%2.2610-0.70%2.2451 
 Brazilian Real BRL 7.0018-0.07%6.9970-0.61%6.9543 
 Brunei Dollar BND 16.7642-0.31%16.7127-0.41%16.6437 
 Burundi Franc BIF 0.0135-0.52%0.0134-0.67%0.0133 
 Cambodian Riel KHR 0.0057-0.53%0.0056-0.71%0.0056 
 Canadian Dollar CAD 17.5906+0.28%17.6395+0.09%17.6552 
 Cape Verde Escudo CVE 0.2369+0.37%0.2377-0.32%0.2370 
 Cayman Islands Dollar KYD 27.9004-0.47%27.7695-0.70%27.5739 
 CFA Franc BCEAO XOF 0.0395+0.68%0.0398-0.25%0.0396 
 CFA Franc BEAC XAF 0.0396+0.33%0.0398-0.28%0.0396 
 CFP Franc XPF 0.2203-0.23%0.2198+0.24%0.2203 
 Colombian Peso COP 1000 7.7220-0.95%7.6490-0.65%7.5990 
 Comoros Franc KMF 0.0516-0.45%0.0514-0.72%0.0510 
 Costa Rican Colon CRC 0.0408-0.47%0.0406-0.74%0.0403 
 Croatian Kuna HRK 3.5457+0.13%3.5504-0.17%3.5445 
 Cuban Peso CUP 23.2503-0.47%23.1413-0.70%22.9782 
 Danish Krone DKK 3.5191+0.30%3.5296-0.17%3.5237 
 Djibouti Franc DJF 0.1309-0.47%0.1303-0.71%0.1294 
 Dominican R. Peso DOP 0.4915-0.43%0.4894-0.64%0.4863 
 East Caribbean Dollar XCD 8.6490-0.47%8.6085-0.70%8.5478 
 Egyptian Pound EGP 1.2895-0.47%1.2834-0.70%1.2744 
 El Salvador Colon SVC 2.6572-0.47%2.6447-0.70%2.6261 
 Ethiopian Birr ETB 1.0057-0.47%1.0010-1.17%0.9892 
 Europe Euro EUR 26.1687+0.29%26.2442-0.15%26.2054 
 Falkland Islands Pound FKP 29.6567+0.52%29.8119-0.08%29.7876 
 Fiji Dollar FJD 11.4624+0.06%11.4688-0.84%11.3719 
 Gambian Dalasi GMD 0.5163-0.40%0.5142-0.53%0.5115 
 Gibraltar Pound GIP 29.6567+0.52%29.8119-0.08%29.7876 
 Great Britain Pound GBP 29.6567+0.52%29.8119-0.08%29.7876 
 Guatemalan Quetzal GTQ 3.1696-0.50%3.1538-0.69%3.1320 
 Guinea Franc GNF 0.0026-0.39%0.0026-0.78%0.0025 
 Guyanese Dollar GYD 0.1128-0.47%0.1122-2.03%0.1099 
 Haitian Gourde HTG 0.3692-0.54%0.3673-0.74%0.3645 
 Honduran Lempira HNL 0.9932-0.34%0.9898-0.58%0.9841 
 Hong Kong Dollar HKD 2.9810-0.50%2.9660-0.75%2.9439 
 Hungary Forint HUF 100 8.4515+0.39%8.4848-0.27%8.4620 
 Chilean Peso CLP 100 3.5142-0.51%3.4962-0.88%3.4655 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 3.4140-0.25%3.4055-0.54%3.3870 
 Iceland Krona ISK 0.2214+0.39%0.2223+0.73%0.2239 
 Indian Rupee INR 100 36.0497-0.59%35.8362-0.83%35.5370 
 Indonesian Rupiah IDR 1000 1.7440-0.46%1.7360-0.69%1.7240 
 Iraqi Dinar IQD 0.0197-0.46%0.0196-0.72%0.0194 
 Israeli New Shekel ILS 6.6069-0.26%6.5894-0.20%6.5762 
 Jamaican Dollar JMD 0.1810-0.55%0.1800-0.71%0.1787 
 Japan Yen JPY 100 20.7675-0.62%20.6388-1.07%20.4187 
 Jordanian Dinar JOD 32.7485-0.47%32.5950-0.70%32.3653 
 Kazakhstan Tenge KZT 0.0722-1.08%0.07140.00%0.0714 
 Kenyan Shilling KES 0.2242-0.44%0.2232-0.78%0.2215 
 Kuwaiti Dinar KWD 76.5682-0.41%76.2556-0.54%75.8408 
 Lao Kip LAK 0.0028-0.35%0.0028-0.71%0.0028 
 Lebanese Pound LBP 0.0155-0.45%0.0154-0.71%0.0153 
 Lesotho Loti LSL 1.7941-0.85%1.7788-0.70%1.7663 
 Liberian Dollar LRD 0.2474-0.47%0.2462-0.71%0.2445 
 Libyan Dinar LYD 16.5940-0.47%16.5162-0.70%16.4010 
 Macau Pataca MOP 2.8940-0.49%2.8797-0.73%2.8587 
 Malawi Kwacha MWK 0.0321-0.47%0.0320-0.72%0.0318 
 Malaysian Ringgit MYR 5.4241-0.63%5.3898-0.74%5.3497 
 Maldive Rufiyaa MVR 1.5098-0.34%1.5046-1.60%1.4806 
 Mauritanian Ouguiya MRO 0.0642-0.47%0.0639-0.44%0.0636 
 Mauritius Rupee MUR 0.6685+0.05%0.6688-0.50%0.6655 
 Mexican Peso MXN 1.3009-0.52%1.2941-0.89%1.2826 
 Mongolian Tugrik MNT 0.0099-0.20%0.0098-0.71%0.0098 
 Moroccan Dirham MAD 2.3952-0.47%2.3839+0.66%2.3996 
 Myanmar Kyat MMK 0.0170-0.41%0.0169-0.59%0.0168 
 Namibia Dollar NAD 1.7949-0.81%1.7803-0.91%1.7640 
 Nepalese Rupee NPR 0.2242-0.53%0.2230-0.65%0.2215 
 New Zealand Dollar NZD 16.9911-0.84%16.8490-0.38%16.7843 
 Nicaraguan Cordoba Oro NIO 0.7862-0.40%0.7831-0.60%0.7784 
 Nigerian Naira NGN 0.0761-0.47%0.0758-0.71%0.0752 
 NL Antillian Guilder ANG 12.9890-0.47%12.9281-0.70%12.8370 
 Norwegian Kroner NOK 2.7514-0.32%2.7426-0.29%2.7346 
 Omani Rial OMR 60.3887-0.55%60.0556-0.65%59.6634 
 Pakistan Rupee PKR 0.2218-0.40%0.2210-0.75%0.2193 
 Panamanian Balboa PAB 23.2503-0.47%23.1413-0.70%22.9782 
 Papua New Guinea Kina PGK 7.5211-0.62%7.4742-0.55%7.4331 
 Paraguay Guarani PYG 0.0042-0.72%0.0042-0.72%0.0041 
 Peruvian Nuevo Sol PEN 7.1441-0.47%7.1105-0.31%7.0888 
 Philippine Peso PHP 100 46.1755-0.85%45.7835-0.77%45.4304 
 Poland Zloty PLN 6.2074-0.01%6.2066-0.42%6.1807 
 Qatari Rial QAR 6.1675+0.73%6.2127-0.70%6.1690 
 Russian Rouble RUB 100 39.4666-1.49%38.8796+0.01%38.8848 
 Samoan Tala WST 9.2389-0.46%9.1963-0.44%9.1559 
 Sao Tome/Principe Dobra STD 0.0011+0.94%0.00110.00%0.0011 
 Saudi Riyal SAR 6.1988-0.46%6.1701-0.69%6.1274 
 Seychelles Rupee SCR 1.7263-0.47%1.7182+1.25%1.7397 
 Sierra Leone Leone SLL 0.0032-0.63%0.0032-0.63%0.0031 
 Singapore Dollar SGD 16.7642-0.31%16.7127-0.41%16.6437 
 Solomon Islands Dollar SBD 2.9786-0.77%2.9555-0.40%2.9437 
 Somali Shilling SOS 0.0402-0.47%0.0400-0.70%0.0397 
 South African Rand ZAR 1.8020-1.22%1.7799-0.36%1.7736 
 South-Korean Won KRW 100 2.0484-0.97%2.0286-0.50%2.0184 
 Sri Lanka Rupee LKR 0.1517-0.50%0.1509-0.80%0.1497 
 St. Helena Pound SHP 29.6567+0.52%29.8119-0.08%29.7876 
 Swaziland Lilangeni SZL 1.7965-1.03%1.7780-0.73%1.7651 
 Swedish Krona SEK 2.6818+0.43%2.6933+0.22%2.6993 
 Switzerland Franc CHF 24.0351+0.16%24.0729-0.37%23.9844 
 Taiwan Dollar TWD 100 76.6022-0.76%76.0176-0.76%75.4361 
 Tanzanian Shilling TZS 0.0104-0.38%0.0104-0.77%0.0103 
 Thai Baht THB 100 68.4839-0.53%68.1227-0.78%67.5930 
 Tonga Pa'anga TOP 10.6416-0.63%10.5741+0.14%10.5884 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 3.4471-0.53%3.4290-0.63%3.4075 
 Tunisian Dinar TND 9.5858-1.04%9.4861+0.98%9.5791 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.8915-0.47%0.8873-2.22%0.8676 
 United states Dollar USD 23.2503-0.47%23.1413-0.70%22.9782 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 6.3299-0.47%6.3001-0.70%6.2562 
 Vanuatu Vatu VUV 0.2151-1.10%0.2128+0.46%0.2137 
 Vietnamese Dong VND 1000 1.0230-0.59%1.0170-0.69%1.0100 
Kurzy ČNB, České národní banky



Send CNB rates every day to email


Pá 16:27  Týden technicky: Euro Draghimu nevěří Patria (Patria Online)
Pá 14:20  Kurzovní lístek ČNB na pátek 21.07.2017 Redakce (Kurzy.cz)
Pá 11:06  Analytici: Euro by mohlo posílit k 1,2 USD do konce roku Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
Pá   8:16  Páteční obchodní seance 21. 7. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688