Czech currency rates (CZK)


Exchange rates Polská centrální banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Polského Zlotého - Kurz.
 
30.6.2017  29.6.2017  28.6.2017  27.6.2017  26.6.2017  historie
 Country Code UnitRate PNB Rate PNB Rate PNB 
28.6Change29.6Change30.6 
 Australian Dollar AUD 2.8309+0.60%2.8478-0.05%2.8464 
 Brazilian Real BRL 1.1242+0.65%1.1315-0.87%1.1217 
 Canadian Dollar CAD 2.8325+0.60%2.8496+0.16%2.8543 
 Croatian Kuna HRK 0.5709+0.21%0.5721-0.30%0.5704 
 Czech Koruna CZK 0.1610+0.12%0.1612-0.06%0.1611 
 Danish Krone DKK 0.5690+0.23%0.5703-0.33%0.5684 
 Europe Euro EUR 4.2317+0.22%4.2412-0.35%4.2265 
 Great Britain Pound GBP 4.7783+0.81%4.8168-0.07%4.8132 
 Hong Kong Dollar HKD 0.4773-0.36%0.4756-0.17%0.4748 
 Hungary Forint HUF 100 1.3655+0.18%1.3679+0.07%1.3689 
 Chilean Peso CLP 100 0.5615-0.36%0.5595-0.41%0.5572 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 0.5478-0.05%0.5475-0.16%0.5466 
 Iceland Krona ISK 100 3.6107-0.46%3.5942+0.51%3.6124 
 Indian Rupee INR 100 5.7672-0.28%5.7508-0.40%5.7277 
 Indonesian Rupiah IDR 10000 2.7949-0.34%2.7854-0.15%2.7811 
 Israeli New Shekel ILS 1.0579+0.39%1.0620-0.16%1.0603 
 Japan Yen JPY 100 3.3271-0.88%3.2979+0.45%3.3128 
 Malaysian Ringgit MYR 0.8665-0.27%0.8642-0.12%0.8632 
 Mexican Peso MXN 0.2069+0.48%0.2079-1.30%0.2052 
 New Zealand Dollar NZD 2.7098+0.09%2.7123+0.15%2.7165 
 Norwegian Kroner NOK 0.4422+0.32%0.4436-0.14%0.4430 
 Philippine Peso PHP 0.0737-0.27%0.0735-0.14%0.0734 
 Russian Rouble RUB 0.0626+0.48%0.0629-0.79%0.0624 
 Singapore Dollar SGD 2.6876+0.16%2.6918+0.01%2.6920 
 South African Rand ZAR 0.2865-0.03%0.2864-1.15%0.2831 
 South-Korean Won KRW 100 0.3252+0.15%0.3257-0.61%0.3237 
 Swedish Krona SEK 0.4330+0.92%0.4370+0.21%0.4379 
 Switzerland Franc CHF 3.8782+0.02%3.8791-0.32%3.8667 
 Thai Baht THB 0.1096-0.36%0.1092-0.09%0.1091 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.1428-0.56%0.1420+0.28%0.1424 
 United states Dollar USD 3.7249-0.34%3.7122-0.16%3.7062 
Kurzy ČNB, České národní banky



Nejlepší kurz Polský zlotý

Send CNB rates every day to email


Pá 16:27  Týden technicky: Euro Draghimu nevěří Patria (Patria Online)
Pá 14:20  Kurzovní lístek ČNB na pátek 21.07.2017 Redakce (Kurzy.cz)
Pá 11:06  Analytici: Euro by mohlo posílit k 1,2 USD do konce roku Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
Pá   8:16  Páteční obchodní seance 21. 7. 2017 STOX.CZ (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688