Czech currency rates (CZK)


Exchange rates Polská centrální banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Polského Zlotého - Kurz.
 
26.5.2017  25.5.2017  24.5.2017  23.5.2017  22.5.2017  historie
 Country Code UnitRate PNB Rate PNB Rate PNB 
24.5Change25.5Change26.5 
 Australian Dollar AUD 2.8032-0.93%2.7772-0.25%2.7702 
 Brazilian Real BRL 1.1478-1.12%1.1350+0.21%1.1374 
 Canadian Dollar CAD 2.7787-0.36%2.7686-0.14%2.7648 
 Croatian Kuna HRK 0.5653-0.46%0.5627+0.07%0.5631 
 Czech Koruna CZK 0.1584-0.19%0.15810.00%0.1581 
 Danish Krone DKK 0.5641-0.43%0.5617+0.02%0.5618 
 Europe Euro EUR 4.1985-0.45%4.1796+0.02%4.1803 
 Great Britain Pound GBP 4.8766-1.08%4.8238-0.61%4.7942 
 Hong Kong Dollar HKD 0.4819-0.98%0.4772+0.17%0.4780 
 Hungary Forint HUF 100 1.3584-0.13%1.3567+0.26%1.3602 
 Chilean Peso CLP 100 0.5561-0.54%0.5531+0.65%0.5567 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 0.5447-0.64%0.5412+0.26%0.5426 
 Iceland Krona ISK 100 3.7386-0.85%3.7070+0.02%3.7076 
 Indian Rupee INR 100 5.7914-0.55%5.7594+0.34%5.7787 
 Indonesian Rupiah IDR 10000 2.8200-0.94%2.7935+0.29%2.8017 
 Israeli New Shekel ILS 1.0445-0.56%1.0387+0.37%1.0425 
 Japan Yen JPY 100 3.3560-0.91%3.3256+0.88%3.3550 
 Malaysian Ringgit MYR 0.8743-0.58%0.8692+0.36%0.8723 
 Mexican Peso MXN 0.2017+0.15%0.2020-0.40%0.2012 
 New Zealand Dollar NZD 2.6337-0.79%2.6128+0.41%2.6234 
 Norwegian Kroner NOK 0.4476-0.20%0.4467-0.51%0.4444 
 Philippine Peso PHP 0.0752-0.80%0.0746+0.27%0.0748 
 Russian Rouble RUB 0.0667-0.75%0.0662-0.91%0.0656 
 Singapore Dollar SGD 2.7022-0.63%2.6853+0.22%2.6913 
 South African Rand ZAR 0.2886-0.17%0.2881-0.21%0.2875 
 South-Korean Won KRW 100 0.3338-0.48%0.3322+0.21%0.3329 
 Swedish Krona SEK 0.4314-0.37%0.4298-0.12%0.4293 
 Switzerland Franc CHF 3.8471-0.47%3.8289+0.24%3.8381 
 Thai Baht THB 0.1091-0.46%0.1086+0.64%0.1093 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.1429-0.98%0.1415-0.21%0.1412 
 United states Dollar USD 3.7535-0.95%3.7177+0.19%3.7248 
Kurzy ČNB, České národní banky



Nejlepší kurz Polský zlotý

Send CNB rates every day to email



Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2017

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688