Czech currency rates (CZK)


Exchange rates Maďarská národní banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Maďarského forintu - Kurz.
 
10.12.2018  7.12.2018  6.12.2018  5.12.2018  4.12.2018  historie
 Country Code UnitRate  Rate  Rate  
6.12Change7.12Change10.12 
 Australian Dollar AUD 205.7800-0.20%205.3700-0.44%204.4600 
 Brazilian Real BRL 73.7800-0.68%73.2800-1.11%72.4700 
 Canadian Dollar CAD 212.4400-0.08%212.2700+0.16%212.6100 
 Croatian Kuna HRK 43.7900-0.18%43.7100+0.09%43.7500 
 Czech Koruna CZK 12.49000.00%12.4900+0.08%12.5000 
 Danish Krone DKK 43.3700-0.18%43.2900+0.02%43.3000 
 Europe Euro EUR 323.6600-0.17%323.1000+0.03%323.2100 
 Great Britain Pound GBP 363.6100-0.25%362.7000-0.64%360.3900 
 Hong Kong Dollar HKD 36.5300-0.41%36.3800-0.38%36.2400 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 41.4300-0.29%41.3100-0.82%40.9700 
 Iceland Krona ISK 2.3300+0.43%2.3400-0.85%2.3200 
 Indian Rupee INR 4.0300-0.25%4.0200-1.24%3.9700 
 Indonesian Rupiah IDR 100 1.9700-0.51%1.9600-0.51%1.9500 
 Israeli New Shekel ILS 76.4600-0.60%76.0000-0.09%75.9300 
 Japan Yen JPY 100 253.4300-0.60%251.9200-0.28%251.2100 
 Malaysian Ringgit MYR 68.5300-0.42%68.2400-0.54%67.8700 
 Mexican Peso MXN 13.8600+0.58%13.9400+0.22%13.9700 
 New Zealand Dollar NZD 196.1300-0.20%195.7300-0.34%195.0600 
 Norwegian Kroner NOK 33.3300-0.06%33.3100+0.27%33.4000 
 Philippine Peso PHP 5.4000-0.19%5.3900-0.56%5.3600 
 Poland Zloty PLN 75.4200-0.03%75.4000-0.11%75.3200 
 Russian Rouble RUB 4.2600-0.23%4.2500+0.47%4.2700 
 Singapore Dollar SGD 208.2400-0.35%207.5100-0.41%206.6600 
 South African Rand ZAR 20.4200-1.22%20.1700-1.24%19.9200 
 South-Korean Won KRW 100 25.4500-0.39%25.3500-0.87%25.1300 
 Swedish Krona SEK 31.6600-0.44%31.5200-0.76%31.2800 
 Switzerland Franc CHF 286.2100-0.07%286.0100+0.06%286.1700 
 Thai Baht THB 8.6900-0.35%8.6600-0.46%8.6200 
 Ukraine Hryvnia UAH 10.2400-0.20%10.2200-0.20%10.2000 
 United states Dollar USD 285.4100-0.39%284.2900-0.39%283.1900 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Po 15:07  Osvědčený prosincový ETF! STOX.CZ (Grant Capital)
Po 14:33  Kurzovní lístek ČNB na pondělí 10.12.2018 Redakce (Kurzy.cz)
Po   9:04  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 10.12.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Po   8:56  Pondělní obchodní seance 10. 12. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Po   8:39  Česká koruna sklouzla až do blízkosti 25,85 EUR/CZK ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Pá 22:04  Closing Bell & výhled na 10. 12. – nervozita stále v kurzu Grant Capital (Grant Capital)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688