Czech currency rates (CZK)


Exchange rates International Monetary Fund

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
20.7.2018  19.7.2018  18.7.2018  17.7.2018  16.7.2018  historie
 Country Code UnitRate MMF Rate MMF Rate MMF 
18.7Change19.7Change20.7 
 Algerian Dinar DZD 165.1660+0.02%165.1920-0.07%165.0780 
 Australian Dollar AUD 1.9016-0.84%1.8856+0.69%1.8986 
 Bahraini Dinar BHD 0.5263-0.17%0.5254+0.20%0.5265 
 Botswana Pula BWP 14.4308+0.35%14.4812-0.32%14.4354 
 Brazilian Real BRL 5.3847+0.80%5.4278-2.52%5.2911 
 Brunei Dollar BND 1.9116-0.07%1.9102+0.42%1.9182 
 Colombian Peso COP 4028.990-0.21%4020.330+0.44%4038.010 
 Czech Koruna CZK 31.1705+0.28%31.2578-0.66%31.0501 
 Danish Krone DKK 8.9868+0.02%8.9887-0.53%8.9413 
 Europe Euro EUR 1.2056+0.03%1.2059-0.50%1.1999 
 Hungary Forint HUF 390.1080+0.30%391.2680+0.19%392.0230 
 Chilean Peso CLP 915.3070+0.08%916.0450+1.15%926.5440 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.3943+0.57%9.4481+0.51%9.4962 
 Iceland Krona ISK 149.8480-0.00%149.8470-0.34%149.3350 
 Indian Rupee INR 95.9767+0.22%96.1899+0.22%96.4004 
 Indonesian Rupiah IDR 20165.40-0.09%20148.20+0.91%20331.40 
 Israeli New Shekel ILS 5.0980+0.02%5.0992+0.15%5.1067 
 Japan Yen JPY 1.0742+0.17%1.0761-0.17%1.0743 
 Kazakhstan Tenge KZT 482.3390+0.11%482.8840+0.53%485.4320 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4240-0.17%0.4233+0.20%0.4241 
 Libyan Dinar LYD 1.93240.00%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 47.9141-0.12%47.8554+0.36%48.0287 
 Mexican Peso MXN 26.4701+0.72%26.6617+0.15%26.7016 
 Nepalese Rupee NPR 153.3190+0.08%153.4380+0.82%154.6970 
 New Zealand Dollar NZD 2.0652-0.48%2.0553+1.24%2.0809 
 Norwegian Kroner NOK 11.4558+0.81%11.5484-0.36%11.5072 
 Omani Rial OMR 0.5382-0.17%0.5373+0.20%0.5384 
 Pakistan Rupee PKR 4.5787-0.08%4.5752+3832.06%179.8990 
 Philippine Peso PHP 74.8413-0.16%74.7194+0.30%74.9406 
 Poland Zloty PLN 5.1836+0.19%5.1933+0.22%5.2047 
 Qatari Rial QAR 5.0952-0.17%5.0866+0.20%5.0968 
 Russian Rouble RUB 88.0475+0.43%88.4220+0.54%88.8992 
 Saudi Riyal SAR 5.2492-0.17%5.2404+0.20%5.2509 
 Singapore Dollar SGD 1.9116-0.07%1.9102+0.42%1.9182 
 South African Rand ZAR 18.6920+0.65%18.8129+0.15%18.8403 
 South-Korean Won KRW 1575.050+0.16%1577.560+0.40%1583.940 
 Sri Lanka Rupee LKR 223.8200-0.10%223.6040+0.19%224.0180 
 Swedish Krona SEK 12.4152+0.16%12.4354+0.38%12.4824 
 Switzerland Franc CHF 1.3999+0.04%1.4004-0.21%1.3975 
 Thai Baht THB 46.6662+0.00%46.6673+0.40%46.8531 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.4537-0.21%9.4335+0.27%9.4589 
 Tunisian Dinar TND 3.7118+0.02%3.7125+0.30%3.7235 
 United states Dollar USD 1.3998-0.17%1.3974+0.20%1.4002 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.1407-0.17%5.1321+0.20%5.1423 
 Venezuelan Bolivar VEB 167555.0-0.17%167273.0+0.20%167608.0 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Pá 22:00  Closing Bell & výhled na 23. 7. Grant Capital (Grant Capital)
Pá   9:25  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 20.7.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Pá   8:58  Páteční obchodní seance 20. 7. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Čt   6:49  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 19.7.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
St   8:49  Středeční obchodní seance 18. 7. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
St   6:58  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 18.7.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Út 15:40  Teď není ten správný čas na letní prázdniny! STOX.CZ (Grant Capital)
Út   8:47  Koruna na pozitivní vlně regionu Jan Berka (Roklen24.cz)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688