Czech currency rates (CZK)


Exchange rates International Monetary Fund

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
18.5.2018  17.5.2018  16.5.2018  15.5.2018  14.5.2018  historie
 Country Code UnitRate MMF Rate MMF Rate MMF 
16.5Change17.5Change18.5 
 Algerian Dinar DZD 165.0820+0.02%165.1220-0.02%165.0870 
 Australian Dollar AUD 1.9003-0.74%1.8861+0.19%1.8898 
 Bahraini Dinar BHD 0.5347-0.00%0.5347-0.08%0.5343 
 Botswana Pula BWP 14.0947+0.20%14.1224+0.82%14.2377 
 Brazilian Real BRL 5.2331+0.19%5.2431+1.62%5.3280 
 Brunei Dollar BND 1.9092-0.26%1.9042+0.20%1.9080 
 Colombian Peso COP 4109.850-0.85%4074.910+0.64%4101.100 
 Czech Koruna CZK 30.8310-0.15%30.7833+0.25%30.8595 
 Danish Krone DKK 8.9895-0.19%8.9726+0.12%8.9835 
 Europe Euro EUR 1.2069-0.18%1.2047+0.12%1.2061 
 Hungary Forint HUF 381.0530-0.07%380.7740+0.29%381.8860 
 Chilean Peso CLP 899.8390-0.29%897.2070+0.15%898.5370 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.0574-0.05%9.0526+0.04%9.0559 
 Iceland Krona ISK 148.4590+0.15%148.6830+0.10%148.8270 
 Indian Rupee INR 96.4618-0.17%96.3001+0.27%96.5624 
 Indonesian Rupiah IDR 20043.90-0.14%20015.00+0.15%20044.90 
 Israeli New Shekel ILS 5.1098-0.17%5.1012-0.03%5.0997 
 Japan Yen JPY 1.0556-0.15%1.0540-0.00%1.0539 
 Kazakhstan Tenge KZT 468.1170-0.00%468.1060-0.34%466.5030 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4293+0.03%0.4294-0.08%0.4290 
 Libyan Dinar LYD +%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 48.9445-0.14%48.8751+0.16%48.9527 
 Mexican Peso MXN 28.0299-0.03%28.0205+1.07%28.3216 
 Nepalese Rupee NPR 154.9010-0.41%154.2720-0.22%153.9280 
 New Zealand Dollar NZD 2.0722-0.73%2.0572+0.31%2.0635 
 Norwegian Kroner NOK 11.5515+%+%11.5512 
 Omani Rial OMR 0.5468-0.00%0.5468-0.09%0.5463 
 Pakistan Rupee PKR 4.6448+0.21%4.6546+3429.28%164.2740 
 Philippine Peso PHP 74.5223-0.22%74.3572-0.15%74.2490 
 Poland Zloty PLN 5.1540+0.11%5.1599+0.20%5.1700 
 Qatari Rial QAR 5.1767-0.00%5.1765-0.08%5.1722 
 Russian Rouble RUB 88.6054-0.78%87.9183+0.11%88.0127 
 Saudi Riyal SAR 5.3331-0.00%5.3330-0.08%5.3285 
 Singapore Dollar SGD 1.9092-0.26%1.9042+0.20%1.9080 
 South African Rand ZAR 17.8068-0.02%17.8040+1.42%18.0563 
 South-Korean Won KRW 1525.410+0.57%1534.050-0.03%1533.600 
 Sri Lanka Rupee LKR 224.7520+0.30%225.4180-0.36%224.6000 
 Swedish Krona SEK 12.3612+0.08%12.3708+0.20%12.3961 
 Switzerland Franc CHF 1.4241+0.05%1.4249-0.26%1.4212 
 Thai Baht THB 45.6569-0.28%45.5293+0.28%45.6556 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.6003-0.04%9.5964+0.16%9.6121 
 Tunisian Dinar TND 3.5679+0.14%3.5730+0.05%3.5749 
 United states Dollar USD 1.4222-0.00%1.4221-0.09%1.4209 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.2229-0.00%5.2227-0.08%5.2183 
 Venezuelan Bolivar VEB 99301.90-0.00%99299.90-0.08%99216.20 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Pá   9:24  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 25.5.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Pá   8:49  Ranní glosa: Turecká nákaza na forexu ve střední Evropě? ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
Pá   8:16  Páteční obchodní seance 25. 5. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Čt 22:01  Closing Bell & výhled na 25. 5. Grant Capital (Grant Capital)
Čt 16:42  Obchodování v regionu dnes klidné, turecká lira obnovila svůj propad (Komentář) Investiční bankovnictví (Komerční banka)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688