Czech currency rates (CZK)


Exchange rates International Monetary Fund

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty SDR za jednotlivé měny
 
12.1.2018  11.1.2018  10.1.2018  9.1.2018  8.1.2018  historie
 Country Code UnitRate MMF Rate MMF Rate MMF 
10.1Change11.1Change12.1 
 Algerian Dinar DZD 163.9820-0.28%163.5210+0.41%164.1840 
 Australian Dollar AUD 1.8221-0.81%1.8074+0.55%1.8173 
 Bahraini Dinar BHD 0.5363-0.24%0.5350+0.70%0.5388 
 Botswana Pula BWP 14.0946-0.24%14.0607+0.21%14.0900 
 Brazilian Real BRL 4.6201-0.02%4.6190+0.19%4.6277 
 Brunei Dollar BND 1.9046-0.42%1.8966+0.38%1.9038 
 Colombian Peso COP 4156.970-0.88%4120.400-0.34%4106.540 
 Czech Koruna CZK 30.4031-0.52%30.2461-0.39%30.1278 
 Danish Krone DKK 8.8576-0.44%8.8186-0.28%8.7943 
 Europe Euro EUR 1.1894-0.45%1.1841-0.29%1.1807 
 Great Britain Pound GBP 1.0524+0.44%1.0570-0.60%1.0506 
 Hungary Forint HUF 369.9870-0.52%368.0720-0.91%364.7290 
 Chilean Peso CLP 866.1610+0.08%866.8140+0.52%871.2930 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 9.3069-0.53%9.2572+0.21%9.2769 
 Iceland Krona ISK 148.8560+0.14%149.0680-0.50%148.3250 
 Indian Rupee INR 91.0399-0.38%90.6931+0.37%91.0299 
 Indonesian Rupiah IDR 19183.30-0.40%19105.80+0.22%19147.10 
 Israeli New Shekel ILS 4.8910-0.42%4.8707+0.47%4.8935 
 Japan Yen JPY 160.1810-0.73%159.0140+0.23%159.3870 
 Kazakhstan Tenge KZT 470.9300-0.10%470.4400+0.42%472.4020 
 Kuwaiti Dinar KWD 0.4302-0.24%0.4292+0.70%0.4322 
 Libyan Dinar LYD 1.93240.00%1.93240.00%1.9324 
 Malaysian Ringgit MYR 47.6082+0.05%47.6324+0.71%47.9690 
 Mexican Peso MXN 27.4441+0.29%27.5244-0.85%27.2900 
 Nepalese Rupee NPR 145.4040-0.43%144.7840+0.81%145.9600 
 New Zealand Dollar NZD 1.9944-0.92%1.9760-0.25%1.9711 
 Norwegian Kroner NOK 11.4719-0.15%11.4544-0.44%11.4039 
 Omani Rial OMR 0.5484-0.24%0.5471+0.70%0.5510 
 Pakistan Rupee PKR 157.6940-0.24%157.3150+0.70%158.4200 
 Philippine Peso PHP 71.6497+0.06%71.6892+0.70%72.1891 
 Poland Zloty PLN 4.9922-0.38%4.9732-0.98%4.9245 
 Qatari Rial QAR 5.1920-0.24%5.1795+0.70%5.2159 
 Russian Rouble RUB 81.1227-0.03%81.1017+0.01%81.1076 
 Saudi Riyal SAR 5.3489-0.24%5.3360+0.70%5.3736 
 Singapore Dollar SGD 1.9046-0.42%1.8966+0.38%1.9038 
 South African Rand ZAR 17.7739-0.25%17.7302+0.35%17.7915 
 South-Korean Won KRW 1522.080+0.10%1523.540+0.75%1534.980 
 Sri Lanka Rupee LKR 219.4050-0.28%218.8000+0.71%220.3610 
 Swedish Krona SEK 11.7001-0.32%11.6623-0.39%11.6168 
 Switzerland Franc CHF 1.3948-0.11%1.3934-0.10%1.3920 
 Thai Baht THB 45.9633-0.77%45.6111+0.34%45.7670 
 Trinidad/Tobago Dollar TTD 9.6560-0.25%9.6318+0.83%9.7119 
 Tunisian Dinar TND 3.5413-0.27%3.5318+0.42%3.5466 
 United states Dollar USD 1.4264-0.24%1.4229+0.70%1.4329 
 Utd. Arab Emir. Dirham AED 5.2383-0.24%5.2257+0.70%5.2625 
Kurzy ČNB, České národní banky




Send rates by email

Út   8:18  Úterní obchodní seance 16. 1. 2018 STOX.CZ (Grant Capital)
Út   8:14  Vývoj na devizovém trhu – ranní zprávy 16.1.2018 Akcenta (AKCENTA CZ)
Po 13:26  Analytici zvedají odhady letošního růstu eurozóny na 2,2% Vladimír Urbánek (Kurzy.cz)
Po   9:45  Maio (Pět hvězd): Pro Itálii není vhodné odejít z eura Research (Česká spořitelna)
Po   8:34  Dolar prudce padá a nepomáhají ani silná makra ČSOB-Dealing (ČSOB-Dealing)
More news from the section Currencies

Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688