Czech currency rates (CZK)


Exchange rates Polská centrální banka

Upozornění: v tabulce jsou uvedeny hodnoty Polského Zlotého - Kurz.
 
19.7.2019  18.7.2019  17.7.2019  16.7.2019  15.7.2019  historie
 Country Code UnitRate PNB Rate PNB Rate PNB 
17.7Change18.7Change19.7 
 Australian Dollar AUD 2.6660+0.07%2.6679+0.16%2.6721 
 Brazilian Real BRL 1.0094-0.14%1.0080+0.98%1.0179 
 Canadian Dollar CAD 2.9131-0.23%2.9064-0.12%2.9030 
 Croatian Kuna HRK 0.5773-0.03%0.5771-0.09%0.5766 
 Czech Koruna CZK 0.1666-0.06%0.1665+0.12%0.1667 
 Danish Krone DKK 0.5710-0.02%0.5709-0.07%0.5705 
 Europe Euro EUR 4.2644-0.02%4.2635-0.10%4.2592 
 Great Britain Pound GBP 4.7175+0.35%4.7341+0.07%4.7372 
 Hong Kong Dollar HKD 0.4867-0.29%0.4853-0.06%0.4850 
 Hungary Forint HUF 100 1.3056-0.01%1.3055+0.18%1.3079 
 Chilean Peso CLP 100 0.5578-0.30%0.5561-0.25%0.5547 
 Chinese Yuan Renminbi CNY 0.5531-0.27%0.5516-0.22%0.5504 
 Iceland Krona ISK 100 3.0095+0.26%3.0173+0.32%3.0271 
 Indian Rupee INR 100 5.5288-0.41%5.5059-0.21%5.4943 
 Indonesian Rupiah IDR 10000 2.7209-0.13%2.7173-0.03%2.7165 
 Israeli New Shekel ILS 1.0734-0.13%1.0720-0.12%1.0707 
 Japan Yen JPY 100 3.5134+0.21%3.5209-0.13%3.5162 
 Malaysian Ringgit MYR 0.9244-0.22%0.9224-0.16%0.9209 
 Mexican Peso MXN 0.1989-0.15%0.1986+0.40%0.1994 
 New Zealand Dollar NZD 2.5564+0.01%2.5566+0.22%2.5622 
 Norwegian Kroner NOK 0.4429-0.32%0.4415+0.20%0.4424 
 Philippine Peso PHP 0.0744-0.27%0.0742-0.13%0.0741 
 Russian Rouble RUB 0.0605-0.33%0.0603-0.33%0.0601 
 Singapore Dollar SGD 2.7943-0.15%2.7901-0.14%2.7862 
 South African Rand ZAR 0.2719-0.33%0.2710+0.48%0.2723 
 South-Korean Won KRW 100 0.3221-0.03%0.3220+0.03%0.3221 
 Swedish Krona SEK 0.4049+0.15%0.4055-0.17%0.4048 
 Switzerland Franc CHF 3.8434+0.18%3.8505-0.06%3.8480 
 Thai Baht THB 0.1231-0.16%0.1229+0.08%0.1230 
 Ukraine Hryvnia UAH 0.1471-1.09%0.1455+0.89%0.1468 
 United states Dollar USD 3.8038-0.28%3.7933-0.21%3.7855 
Kurzy ČNB, České národní banky



Nejlepší kurz Polský zlotý
Send rates by email


Zobrazit sloupec 
Moner | ISIN database | Weather forecast
Česká verze
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
Favorite: Prague Stock Exchange Czech crown Czech economy Commodities Gold Trademarks Prague Weather

Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688